999 rezultate për

ramos

Messi dhe Ramos në formacionin e më të mirëve të për sezonin 2019/20 në La Liga Me La Ligën që i përfundoi të gjitha takimet e edicionit 2019/20 në fundjavën që shkoi, Goal.com ka zbuluar formacionin
Dhjetë qendërmbrojtësit më të mirë në botë Virgil van Dijk ka frenuar konkurrencën e ashpër nga dyshja e Real Madridit, Sergio Ramos dhe Raphael Varane për tu shpa
Ramos lider i padiskutushëm, shpëton Realin nga goli i sigurtë (VIDEO) Sergio Ramos është lider i padiskutushëm te Reali. Kapiteni i Los Blancos ka bërë një ndërhyrje të saktë brenda zonë
Gene për t’u pasur zili, klani Hadergjonaj-Ramosaj sfidon gjithë showbizin (FOTO LAJM) Albërie Hadërgjonaj ishte vajza e ëmbël dhe plot ëndrra, që dëshironte me çdo kusht të ndiqte rrugën e muzikës. Pasioni
Dani Alves me mesazh "të koduar" për Sergio Ramos pas incidentit me Raul Garcian Dani Alves nuk ka mundur të mos përfshihet në debatet kundërthënëse lidhur me ndeshjet e fundjavës në La Liga. Real M
Ramos "heroi" i Realit, madrilenët mposhtin në transfertë Bilbaon (VIDEO) Real Madrid ka shënuar një tjetër fitore minimale, duke mposhtur Athletic Bilbaon me rezultatin 0:1. Goli i vetëm në
Reali zhbllokon rezultatin ndaj Bilbao, përsëri Ramos (VIDEO) Reali ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Bilbaos në shtëpinë e këtyre të fundit. Wshtë përsëri Ramos që bën shp
LISTA/ Lojtarët më të "egër" në 20 vitet e fundit, kryeson Sergio Ramos Me 17 kartonë të verdhë brenda një sezoni, Klaus Gjasula ka vendosur një rekord të ri në Bundesliga. Mesfushori shqip
Ramos "ngre në qiell" Realin, Los Blancos marshojnë drejt titullit (VIDEO) Reali i Madridit ka vuajtur jo pak për të dalë me 3 pikë të arta ndaj Getafes që e afron Los Blancos me titullin, shkru
Photoshop? Ndjekësit venë në dyshim fotot joshëse të Beatrix Ramosaj (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj prej disa kohësh është distancuar nga muzika, duke mos sjellë asnjë projekt të ri. Por, artistja shqipta
"Flet tani që humbi kreun", Ramos ironizon Pique: Arbitrat nuk na ndihmojnë Nuk mund të rrinte i heshtur kapiteni i Realit të Madridit pas deklaratave të Xherard Pikesë se madrilenët nuk do të lën
Çfarë goli ka shënuar Ramos, portieri nuk lëviz fare (VIDEO) Real Madrid ka dyfishuar avantazhin ndaj Mallorac-s në minutën e 56-të. Autori i golit ka qenë Sergio Ramos, i cili k
Isco, Ramos dhe Hazard në skuadrën e Realit për ndeshjen me Mallorcan Isco është rikthyer në skuadrën e Real Madridit për takimin me Real Mallorcan, pasi mungoi në dy ndeshjet e fundit për s
Ramos kalon legjendën e Barcelonës, bëhet mbrojtësi me më shumë gola në La Liga Ramos arriti të zhbllokonte ndeshjen kur shndërroi në gol penalltinë e fituar. Ky ishte goli i 68 në La Liga për Ramo
Mjaftojnë Ramos dhe Benzema, Reali kap kreun dhe "kërcënon" Barcelonën (VIDEO) Reali i Madridit ka vuajtur jo pak për të dalë me 3 pikë të arta në transfertën ndaj Real Sociedad. Los Blancos kanë
Zgjidha anti-koronavirus, substanca me të cilën Serxhio Ramos doli pozitiv pas finales me Juven Një studim i Universitetit të Oksfordit ka arritur në një përfundim shumë të rëndësishëm shkencor sa i përket medikament
Qetësohet Zidane, Ramos dhe Carvajal të gatshëm ndaj Valencias Realin e Zidane e pret një ndeshje e rëndësishme ditën e ejte ndaj Valencias. Dëmtimet e ndeshjes së kaluar e trembën jo
Sergio Ramos barazon rekordin e Ronald Koeman Edhe pas ndërprerjes tre mujore për shkak të Covid-19, Sergio Ramos nuk e harroi zakonin e tij, atë të gjetjes së rrugës
Fituam ndaj Eibar, Ramos: Kemi 10 finale Sergio Ramos është shprehur optimist rreth mundësisë që Real Madrid të fitojë titullin e kampionit në La Liga. Ramos:
Efekti i karantinës, te Reali dëmtohen Ramos dhe Carvajal Në ndeshjen e parë pas Covid-19, Dani Carvajal dhe Sergio Ramos kanë lënë fushën me shqetësime. Dani luajti vetëm 45