999 rezultate për

rami

Fashionistet e Instagramin na prezantojnë kombinimet më të bukura të shtatortit (FOTO LAJM) Pulovra të ngrohta, xhaketa lëkure, fustane velvet, çizme kastori, çantat e mëdha… Vjeshta është stina e artë e modës, p
Aktorja shqiptare me bikini mbush Instagramin, "çmenden" fansat (FOTO LAJM) Aktorja me origjinë nga Kosova, Arta Elezaj është bërë e njohur për publikun me pjesmarrjen e saj në shfaqjen e humorit
Në të njëjtën ditë këngëtareve shqiptare u vjedhin Instagramin dhe shikoni ç'bëjnë (FOTO LAJM) Rrjetet sociale janë kthyer në një pjesë të pandarë tonën aq më tepër për personazhet e famshëm të cilët e përdorin shum
Misteri i “influencueses”, në çdo foto Instagrami retë duken njësoj (FOTO LAJM) Ju ka ndodhur që të shihni “influencues” Instagrami dhe të mendoni se sa me fat janë disa persona, që vetëm udhëtojnë në
Morena Taraku heq të gjithë kolegët nga Instagramin, përveç njërit (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku, është goxha aktive në rrjetet sociale ku vazhdimisht poston foto nga përd
Në heshtje, Nora Istrefi bën veprimin e papritur për Robertin (FOTO LAJM) Pasi bëri publik lajmin për ndarjen në Instagram, nuk kaloj shumë dhe Roberti e kthehu Intagramin thjesht në mjet pune d
"E bënë rrugë", gazetares shqiptare i vjedhin Instagramin (FOTO LAJM) Leila Kraja, e njohur si Lei, është ndër figurat më të reja në televizion në emisionet sportive të “Digitalb”, ndërsa më
Bebat shqiptar të prindërve VIP që "pushtojnë" Instagramin (FOTO LAJM) Trendi për ti hapur një llogari në Instagram bebit të porsalindur ka arritur dhe në shqipëri dhe Vipat tanë po e aplikoj
Eliona Pitarka është në pushime me burrin dhe e pranon hapur (FOTO LAJM) Eliona Pitarka është aktorja e njohur të cilën e shihnim çdo javë në "Duplex". Për një kohë të shkurtër aktorja arriti t
Me bikini minimaliste dhe trupin "çokollatë", moderatorja shqiptare "tërbon" Instagramin (FOTO LAJM) Einxhel Shkira është padyshim një nga femrat më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar dhe një nga moderatoret më të reja
Meta bëhet ekspert kosi në malet e Kosovës Krahas ngjitjeve në maja dhe notit në liqenet akullnajore, Presidenti Ilir Meta na ka shfaqur edhe një anë tjetër të tij
Oriola Marashi dhe Beatrix Ramosaj bëjnë gallatë në Instagramin e Kylie Jenner (FOTO LAJM) Kylie Jenner vazhdon akoma të postoj fotot nga jahti ku festoj ditëlindjen madhështore. Fotot e fundit kan qenë me va
Behrami kundër të gjithëve: Ky është pseudo futbolli botëror, gjithçka fasadë dhe maskaradë Një intervistë e pa zbukuruar, e hapur, e sinqertë, pavarësisht së godet fort. Kështu është Valon Behrami, i cili nuk i
Gazetarja shqiptare: Do t'i çjerr maskën politikanëve dhe pjeshkave të Instagramit (FOTO LAJM) Enki Braçaj u bë shumë e njohur kur jepte lajmet në "Zjarr TV", ndërsa sezonin e kaluar televiziv e pamë gazetare në "Al
18 vjet nga masakra e Lubotenit Kanë kaluar tashmë 18 vjet nga Masakra e Lubotenit. Sot përkujtohet dita kur forcat maqedonase të sigurisë zhvilluan ope
“Happy Eid Mubarak”-vajzat shqiptare që nuk zgjodhën mënyrën “e duhur” për të uruar festën sot (FOTO LAJM) Padyshim që ditët e shënuara të fesë myslimane festohen në masë të madhe dhe nga shqiptarët, duke qenë se një pjesë e mi
Aktorja shqiptare me bikini mbush Instagramin, "çmenden" fansat (FOTO LAJM) Aktorja me origjinë nga Kosova, Arta Elezaj është bërë e njohur për publikun me pjesmarrjen e saj në shfaqjen e humorit
"Më zë tmerri të hap Instagramin", Rike Roçi ka një mesazh të fortë (FOTO LAJM) Shpesh herë shohim modele të famshme, bloggere apo artiste të ndryshme të huaja, që zgjedhin të postojnë në rrjetet e ty
I mbyllën programin e mëngjesit, ja çfarë ka ndodhur me Zogun e Tironës (FOTO LAJM) Pak ditë më parë u konfirmua se Kelvi Kadilli bashkë me Arjola Shehun do të moderojnë një emision mëngjesi në “Ora News”
Ambasada Amerikane uron Kurban Bajramin, apel palëve Me rastin e Kurban Bajramit ambasada amerikane ka uruar të gjithë bësimtarët muslimanë në të gjithë botën. Me anë të