999 rezultate për

rames

Kirurgu i njohur Beqiri i përgjigjet Ramës: Janë bërë 10.000 operacione me ato vegla të "ndryshkura" Ish-ministri i shëndetësisë dhe kirurgu i njohur Arben Beqiri ka reaguar lidhur me deklaratat e kryeministrit Edi Rama p
Durrsakët i përvishen keq Ramës, kryeministri detyrohet të largohet (VIDEO) Ditën e sotme kryeministri Rama vizitoi qytetin bregdetar të Durrësit. Ky takim zhvillohet për të inspektuar nga afër
Mbetjet kancerogjene në tragetin Brindisi-Vlorë, PD publikon foton e Ramës me pronarin e firmës Anëtari i kryesisë së Partisë Demokratike, Fatbardh Kadilli ka reaguar në lidhje me kapjen e lëndëve kimike të rrezikshm
Berisha për incidentin e Ramës me studentin: Akt bandit, Shqipëria është më keq se në kohën e Enver Hoxhës Ish-kryeministri Sali Berisha k komentuar ngjarjen e djeshme ku Rama pati një përplasje me një student. Berisha tha s
I ndërprenë fjalën Ramës, kush janë dy studentët që u nxorrën jashtë dhe u shoqëruan në polici Një incident i ndodhi kryeministrit Edi Rama gjatë një takimi me studentët e mjekësisë. Dy të rinjtë që i ndërprenë
PAMJET/ Studenti i mjekësisë që i ngriti zërin Ramës nxirret me dhunë nga garda (VIDEO) Kryeministri Edi Rama sot ka marrë pjesë në një takim me studentë të mjekësisë, dhe gjatë takimit është hasur me një sit
"Dyshime për vrasje", PD paralajmëron të shkuarën kriminale të një tjetër kryebashkiaku të Ramës Partia Demokratike ka hedhur sot një akuzë shumë të fortë me anë të sekretarit të saj Gazmend Bardhi. Sipas PD, një k
Meta i përgjigjet flakë Ramës: Gruaja e Bilalit do takohet shumë shpejt me popullin! "Po popullin ku e ka ky, në WhatsApp?" Kështu u shpreh kryeministri Edi Rama për deklaratat e Presidentit Meta, ku nu
Monika Kryemadhi: 15 marsi është afati i fundit e Ramës "15 marsi është afati i fundit e Ramës", deklaroi sot kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi. Nga Durrësi, Kryemadhi th
"Hajde mer pije i kafe", videoja e Ramës bëhet virale në rrjet (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka shkuar në zonën e plazhit në Durrës për të parë nga afër Durrës rindërtimit që mundëson rikthim
Socialistët e Shkodrës i dërgojnë shkresë zyrtare Ramës dhe Ballës, ja kë duan kryetar Asambleja e Partisë Socialiste të Shkodrës, në një shkresë zyrtare i është drejtuar Kryesisë së PS, Kryetarit Edi Rama ,
Dhuruan 1.15 miliard euro, Presidentja e KE ia bën të qartë Ramës: Do monitorohet çdo gjë! Shqipëria ka arritur të mbledh më shumë se 1.15 miliardë € nga Konferenca e Donatorëve në Bruksel. Presidentja e KE,
PD i nxjerr videon Ramës: Mbron Dakon se ke frikë se të "ha kokën" (VIDEO) Deklarata e Ramës, se Dakon e kishte shok dhe nëse ky i fundit do të përfundonte në burg, janë komentuar ditën e sotme n
E lodhur dhe pa makeup, a po e përballon Anjeza Maja punën si "kameramane" e Ramës? (FOTO LAJM) Moderatorja Anjeza Maja braktisi ekranin për të punuar në ERTV, ekrani në Facebook i Kryeministrit Rama. Aty moderat
Erdogan i dhuron Ramës avion, kryeministri shqiptar në Mynih me Airbus VIP (FOTO LAJM) Qeveria e kryeministrit Edi Rama mori një avion VIP të modelit Airbus 319-100, i cili më parë i është përdorur nga qever
"Në pabesi të plotë", Meta reagon ashpër kundër Ramës dhe flet për grusht shteti Presidenti i vendit Ilir Meta ka sulmuar ashpwr qeverinw Rama nw lidhje me “ligjin anti-kushtetues të KRYEKÇK-së". Me
Ramës nuk po i ikën vetëm rinia por edhe ish-ministrja, do të punojë në Francë Ish-ministrja e Inovacionit dhe Administratës Publike, Milena Harito, është larguar nga Shqipëria për t’iu bashkuar fush
Avokati publikon fotot e Ramës dhe Alex Sorosit në Mynih: Si ka mundësi i ndjek fati?! Kryeministri Edi Rama ndodhet në Mynih në Gjermani, ku po merr pjesë në Konferencën e Sigurisë, ku janë të pranishëm kr
Olti Curri ironizon mimikën e Ramës teksa "kryqëzohet" nga gazetarët (VIDEO) Mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Opinion’ në Tv Klan me gazetarin Blendi Fevziu po zhvillohen debate të ashpra mes kryemin
Plas keq mes Ramës e gazetares në Opinion: Mbylle gojën kur flas unë! Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama, është i ftuar në emisionin “Opinion”, ku fillimisht foli gjatë për makinat që pë