999 rezultate për

ramen

Do t’i shkoj në seli/ Basha për Ramën: Nuk është i mirëpritur! Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka komentuar deklaratën e kryeministrit Rama, i cili tha se do të shkonte
Meta nuk ndalet: Me fjalët e Gjergj Fishtës ka një mesazh për Ramën e Bashën Sot Presidenti Ilir Meta lëshoi mesazh tjetër uniteti për klasën politike dhe për vendin, duke iu referuar shembullit të
'Kushëriri i Erion Braçes', PD akuzon Ramën se po kërcënon gjyqtarët Pas deklaratës së fortë të Kryeministrit Edi Rama në lidhje me prokurorin e Durrësit Arian Ndoja, ka reaguar Partia Demo
Fotoja me Obamën, Berisha: 16 pyetjet shkatërrimtare që dënojnë Ramën Ish-kryeministri Sali Berisha duke u ndalur serish sot ne aferen e bere per foton e kryeministrit Rama me ish presidenti
Meta tregon detaje nga takimi me Ramën: Kam biseduar disa herë dhe ai më thoshte… Presidenti Ilir Meta ka treguar detaje sa i përket takimit me kryeministrin Rama, përpara se të anulonte datën e zgjedhj
Berisha akuzon Ramën për spastrim kombëtar: Arrestoi 22 mijë shqiptarë në vit Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se largimi i kryeministrit Rama është emergjencë kombëtare. Ai e akuzoi kryeminis
Gjermania bën bashkë Ramën dhe Metën por injorojnë njëri tjetrin Ambasada Gjermane në Tiranë ka organizuar një pritje me rastin e 3 Tetorit, ditës së bashkimit të Gjermanisë ku morën pj
Krijoi fustan me letër higjenike, shqiptarja fiton shumën marramendëse në mes të Amerikës (FOTO LAJM) Një vajzë shqiptare ka fituar garën për fustanin më të bukur të nuses të mbajtur në Shtetet e Bashkuara. E veçanta e kët
PD do të padisë Ramën për foton me Obamën Partia Demokratike do të padisë kryeministrin Rama për foton me ish-Presidentin amerikan Barak Obama. Padia për kryemini
Kryemadhi: Për Ramën kemi 5 kushte, t'i plotësojë e pastaj të vijë në PD Ditën e sotme kryedemokrati Lulzim Basha takoi aleatët e PD ku u diskutua situyata politike në vend si dhe Reforma Zgjed
Basha i përgjigjet Ramës: Zbato planin që ta kemi nisur, ose hap krahun A do ta pranojë Edi Ramën në zyrë kryetari i PD-së? Përgjigjja e Bashës sot: Nuk është çështje për Bashën dhe për Ram
Fotoja 80 mijë USD, avokati amerikan implikon Edi Ramën Avokati John Azzarello në Nju Xhersi deklaroi para gjykatës federale se klienti i tij, William Argeos – i dënuar për kon
Maliqi i përvishet Elisa Spiropalit: Flet kështu se të bëri Rama ministre Ministrja Elisa Spiropali e ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” u përfshi në një debat me deputetin Lefter Mal
Manjani sfidon Ramën: Shkarkojeni Metën, a keni këllqe? "Ta shkarkojnë Metën të bien rehat. a kanë këllqe? Ta shkarkojnë" Ish-ministri Ylli Manjani ka sfiduar sonte hapur max
Debat brenda PD, ish-deputetët i kërkojnë Bashës që të mos bëj marrëveshje me Ramën Paraditen e së dielës, kreu i opozitës, Lulzim Basha zhvilloi një mbledhje me grupin parlamentar dhe kryesinë e PD. P
Fitoi Festivalin ndërkombëtar, Inis Neziri zbulon shumën marramendëse që mori (FOTO LAJM) Muajin e kaluar këngëtarja shqiptare Inis Neziri, e njohur nga "Gjeniu i vogël", fitoi festivalin ku marrin pjesë artist
Zbulohet shuma marramendëse që fitoi "Melek" për serialin e ri (FOTO LAJM) Aktoren turke Beren Gokyildiz tanimë nuk do ta njohim me emrin "Melek", por me emrin "Ojky" sepse sot në TV Klan filloi
DW: Shenja dialogu në Shqipëri, Basha gati të ulet me Ramën Pas vendimit të Bundestagut për Shqipërinë, presidenti Ilir Meta e quan urgjente zgjidhjen e krizës së thellë politike.
Nikoll Lesi: PD-LSI e rrëzojnë kur të duan Ramën Nikoll Lesi shkruan se Edi Ramë gjendet në një situatë të vështirë dhe në kuotat më të ulta të tij gjatë qeverisjes së k
Debat në takimin e Rudina Hajdarit në Shkodër, i riu: Ti mbron Edi Ramën dhe je një turp (VIDEO) Incident në shkollën "Shejnaze Juka" në Shkodër ku ndodhej dhe deputetja Rudina Hajdari. Ndërsa po fliste deputetja n