999 rezultate për

ramadanit

I sëmuri me kancer heq dorë nga kimioterapia dhe zgjedh kurat e Hetem Ramadanit Ka më shumë se dy muaj që ‘mjeku alternativ’, Hetem Ramadani, po i sfidon mjekët shqiptarë, saktësisht endokrinologët, d
Ky është numri i telefonit i Hetem Ramadanit Nisi me përshkrimin e terapive para më shumë se dy muajve. "Mjeku alternativ", Hetem Ramadani, po i sfidon mjekët shqipt
Ëndrra e Agim Ramadanit, që nuk u realizua kurrë Bashkëshortja e komandantit të UÇK-së dhe Heroit të Kosovës, Agim Ramadani, Shukrija rrëfen ëndrrën e parealizuar të bas
Pas fitores me Turqinë, Ramadani dhe mjeku i ri festojnë duke kënduar (VIDEO) Pas fitores me rezultatin 2-3, në Antalia të Turqisë, futbollistët shqiptarë kanë filluar të festojnë e gëzojnë, në dark
Martohet vajza Agim Ramadanit, fotoja me babain të këput shpirtin (FOTO LAJM) Imazhet që bëjnë vajzat me prindërit me rastin e martesës së tyre sa janë të mira aq janë edhe prekëse. Por, më prekë
NATO, garante e Maqedonisë Shteti maqedonas duhet të vazhdojë t’i përmbush standardet e NATO-s, dhe jo vetëm ato ushtarake, por gjithashtu dhe ato
Vlerësohet figura e Agim Ramadanit Sot shënohet 17 vjetori i rënies së heroit Agim Ramadani. Në nder të tij sot në Prishtinë është mbajtur një akademi përk
Gold Ag "Armikut s’i përkulet" me uniformën dhe armën e Agim Ramadanit Kënga e radhës e Gold AG e titulluar “Armikut s’i përkulet”, i kushtohet heroit të kombit, Agim Ramadani. Kënga vjen
Djali i Agim Ramadanit përkrah Ramushit AAK ka nisur një tubim në Pejë. Lideri i partisë, Ramush Haradinaj ka prezantuar kandidatët për deputetë të partisë s
PK përgënjeshtron deklaratat e Burim Ramadanit për AKI-në Policia e Kosovës ka reaguar ndaj deklaratave të anëtarit të komisionit të AKI-së, Burim Ramadani. Në reagimin e Policis
VV injoron akuzat e Ramadanit Në Lëvizjen Vetëvendosje nuk e shohin të udhës që të komentojnë deklaratat e deputetit nga radhët e AAK-së, Burim Ramada
Serbët sulmojnë shtëpitë shqiptare në Bujanoc Një grup huliganësh serbë kanë thyer disa shtëpi shqiptare në fshatin Novoselë të komunës së Bujanocit. Ata dëmtuan shtë