999 rezultate për

ramadan

Ismet Ramadani: VMRO dhe Gruevski, ndikim të fortë ndaj Kushtetueses (VIDEO) Ismet Ramadani, ish-deputet i PPD-së dhe ish-anëtar i Komisionit për amnisti pranë kabinetit të kryetarit të Maqedonisë,
Ramadani: Pse BDI proteston jashtë orarit zyrtar të punës?! Bashkimi Demokratik për Integrim ka paraljameruar një proteste paqësore përpara Komunës së Butelit kundër kryqit gjigand
Dorëhiqet Ramadan Zejnullahu Ramadan Zejnullahu ka dhënë dorëheqje nga posti i rektorit të Universitetit të Prishtinës. Vendimin e ka bërë të ditu
Grafit i ri për Thaçin: Ku janë vëllezërit Ramadani, Demaku, Kiqina? (FOTO LAJM) Ditë më parë në Drenas janë shfaqur grafitë të cilat shtrojnë pyetje drejt zëvendëskryeministrit Hashim Thaçi. Por edhe
Shpërthejnë konfliktet mes funksionarëve të BDI-së BDI është përfshirë në konflikte të ashpra midis funksionarëve të saj, të cilët akuzojnë njëri tjetrin për paaftësi. Dis
Ramadani ironizon fort me BDI-në (FOTO) Vazhdojnë reagimet në lidhje me vizitën e Ali Ahmetit në Athinë më 8 janar. I fundit është analisti Ramadan Ramadani, i
Ndotja e ajrit, Ramadani: Këtu më mirë mos marrësh frymë fare "Disa qytete ta marrin frymën nga bukuria, ktu në disa qytete më mirë të mos marrish frymë aspak". Kështu shkruan në
BDI hesht kur e pyet, reagon kur e shan! Intervista e para disa diteve qe analisti Ramadan Ramadani dha per Portalin Albeu solli reagime te ashpra ne rrjetet soc
Ramadani: Ja pse BDI rezulton forca e parë shqiptare në Maqedoni I kontaktuar nga Portali Albeu në lidhje me rezultatet e sondazhit te IRI, sa i përket zgjedhjeve të parakohshme të pril
Ramadani: Absurde, ministri i Ekologjisë është nga Tetova! Ndotja rekord në qytetin e Tetovës vazhdon të jetë temë dite në diskutimet e analistëve, jo vetëm në median e shkruar dh
Bajrami: Ramadan Zejnullahu është Rektor Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë i ka bërë thirrje rektorit të shkarkuar të Universitetit të Prishtinës që
Pas anëtarësimit në UNESCO vjen shkarkimi i Rektorit të UP-së Hashim Thaçi po krenohet se ia ka dalë ta "anëtarësoi Kosovën në UNESCO", ndërkohë që të njëjtën ditë, njerëzit e tij sh
Ramadani: Si të dënuar me vdekje që nuk dinë datën e ekzekutimit Mosarritja e një marrëveshjeje mes 4 partive politike nuk ka zhgënjyer vetëm diplomatët e huaj, por edhe vetë qytetarët
Agim Ramadani, major në Armatën e Maqedonisë (FOTO) Agim Ramadani, ushtaraku me përvojë në Armatën e Republikës së Maqedonisë me rastin e shënimit të ditës së ARM-së, është
Kuvendarit milioner të LDK-së ia paguan operacionin Ramadan Muja (FOTO LAJM) Kryetari i Komunës së Prizrenit, Ramadan Muja, ka paguar faturën e operacionit të syrit të kuvendarit të LDK-së, Haziz H
Milaim Zeka me fjalë të rënda për Burim Ramadanin e Blerim Latifin Gazetari Milaim Zeka ka reaguar ndaj këshilltarit të Ramush Haradinajt, Burim Ramadani dhe atij të Kadri Veselit, Blerim
Ramadani ironizon: Ja 15 emrat që do të gjykohen nga Specialja (FOTO LAJM) Ish-deputeti i AAK-së, Burim Ramadani ka ironizuar me listën e publikuar nga gazetari Milazim Zeka, ku përmenden disa em
Ramadani: Ja pse ka dhunë në BDI Analistë politikë në vend shprehen se dhuna mes aktivistëve të BDI-së është si rrjedhojë e luftës e cila prej një kohe t
Brigada 138 "Agim Ramadani" pushton AAK-në (FOTO LAJM) Ramush Haradinaj i është dorëzuar brigadës 138 "Agim Ramadani". Në kryesinë e re të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës ka
Priten arrestime në estradën e Kosovës Merren në pyetje në cilësinë e të dyshuarve këngëtarët Sinan Vllasaliu, Naim Abazi dhe Mihrije Braha, Ramadan Krasniqi,