999 rezultate për

ramadan

Aleanca për Shqiptarët do garojë me Isen Ramadanin në Haraçinë Aleanca për Shqiptarët tashmë ka zyrtarizuar kandidaturën për kreun e komunës së Haraçinës, njofton Zhurna. Mwsohet s
Ramadan Hoti kandidat i PDK-së për kryetar të Gjakovës PDK publikoi emrin e deputetit Hajdar Beqa si kandidat për kryetar të Gjakovës, ndërsa sot Beqa deklaroi se më iniciativ
Këta janë dy këshilltarët shqiptarë në kabinetin e Zaevit Mersel Bilalli, Ismet Ramadani si dhe Mitko Andreevski janë angazhuar si bashkëpunëtorë të jashtëm të kryeministrit Zora
Martohet vajza Agim Ramadanit, fotoja me babain të këput shpirtin (FOTO LAJM) Imazhet që bëjnë vajzat me prindërit me rastin e martesës së tyre sa janë të mira aq janë edhe prekëse. Por, më prekë
Gjykata e Apelit rikthen në shqyrtim rastin e Ramadan Mujës Kryetari i Gjykatës së Apelit, Hasan Shala ka njoftuar se rasti i kryetarit të Prizrenit, Ramadan Muja është kthyer në r
"Ramush Haradinaj do të jetë Kryeministër" Njohësi i çështjeve politike, Burim Ramadani është shprehur për Ekonomia Online se Ramush Haradinaj do të jetë kryeminis
Nisma e Prizrenit akuzon Mujën për keqpërdorim të parave publike Dega e partisë Nisma në Prizren, përmes një njoftimi për media, ka akuzuar udhëheqjen aktuale të këtij qyteti për korrup
Ramadani braktis Partizanin, transferohet në Danimarkë Ylber Ramadani nuk është më pjesë e Partizanit, pasi mesfushori ka preferuar të vijojë karrierën në futbollin danez me V
Shqiptarët mbyllin picerinë që ofronte ushqim falas (FOTO LAJM) Menaxherët shqiptarë kanë hequr dorë nga piceria "Toscana" në Greifensee ZH, të cilët vitin e kaluar u bënë lajm i media
Ofruan ushqim falas, ja pse dështoi bamirësia e pronarëve shqiptarë Menaxherët shqiptarë hoqën dorë nga piceria “Toscana” në Greifensee ZH, të cilët vitin e kaluar u bënë lajm i mediave, s
Ramadani: "Syri i popullit" të shpallet organizatë terroriste Organizata "Syri i popullit" e cila muaj më parë ka marrë përgjegjësinë për plagosjen e avokatit Azem Vllasi, përmes një
"Edhe ne luftuam për Kosovën", diaspora kërkon deputetë në Kuvend Ashtu si edhe populli në Kosovës, edhe diaspora ka të drejt që të përfaqësohet në Kuvendin e saj, ëshë shprehur Shukrije
Kush është Aldo Bare, ish-polici i RENEA-s që u shndërrua në vrasës Ka qenë një nga efektivët më të mirë të Repartit Special 326. Pas ndryshimeve në vend, në vitin 1990, Bare largohet nga
Njihuni me ish-ushtarin e UÇK-së që është identik me Adem Jasharin (FOTO LAJM) Në 19 vjetorin e kujtimit të komandantit legjendar Adem Jashari, qeveria ka organizuar një ceremoni në të cilën morën pj
Ramadani: Mbrapa platformës maqedonase qëndron Gruevski Analisti politik, Ismet Ramadani në një deklaratë për “A1on” theksoi se pas thirrjes së Partisë Socialiste të Maqedonis
“Vazhdimi i koalicionit me VMRO-në do të ishte vetëvrasje për BDI-në” Nëse BDI-ja vazhdon bashkëqeverisjen me VMRO-DPMNE-në, kjo sipas njohësve të çështjeve politike në vend, do të ishte një
Piceria e shqiptarit edhe pas 7 muajsh vazhdon të ofrojë ushqim falas për të varfrit Megjithëse kanë kaluar shtatë muaj nga fillimi, piceria “Toscana” në Greifensee (Cyrih) vazhdon të ofrojë ushqim falas p
"Situata në veri mund të tensionohet" Rreth 59 policë të trafikut rrugor, kryesisht nga rajoni i Mitrovicës në jug dhe nga veriu, kanë rënë në pranga në sajë
Ramadani e quan shovenist dhe “leshper” Petrovskin e VMRO Fushata politike po shkakton debate të nxehta në studiot televizive maqedonase. Emisioni me temë ”Kush me çka në fush
Listat e përbashkëta mes RDK dhe BESËS/ Ramadan Idrizi jep dorëheqjen nga RDK Ramadan Idrizi njëri nga anëtarët e Kryesisë Qendrore të RDK-së së Fadil Zendelit, që si duket është i pakënaqur nga tra