999 rezultate për

rama

Rama paralajmëron qytetarët: Mos dilni nesër në rrugë se... (VIDEO) Në “Komunikimin e Javës” në rrjetin social Facebook, kreu i qeverisë Edi Rama tha se Partia Demokratike është shëmbëllty
“Boll u qurravite pas Metës”, Rama i kthehet keq liceistes (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama vazhdon që të replikojë në “Facebook” me komentuesit. Një ish-studente e Liceut Artistik “Jordan M
Rama akuza të ashpra PD-së: Kërkojnë destabilizimin e vendit (VIDEO) Kryeministri i vendit, Edi Rama ka dalë në konferencën e përjavshme ku fillimisht është ndalur te protesta e nesërme e o
Replika me Policinë për protestën e nesërme, Rama i “përvishet” PD-së Kryeministri i vendit, Edi Rama ka reaguar ditën e sotme në lidhje me replikat e PD-së dhe Policisë së Shtetit, e cila n
Dule u përgjigjet batutave të Ramës: Ti vuan nga sëmundja… Pas ironisë së kryeministrit Edi Rama nga Finiqi për kreun e PBDNJ-së, Vangjel Dule, ka reaguar ky i fundit. Me anë t
"O bir komunisti" Rama i përvishet keq komentuesit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama me anë të një statusi në “Facebook” ka shpërndarë një material video mbi të cilën shkruan: Kryemi
Bashkim me Kosovën? Gjuriq: Rama e Thaçi po tmerrojnë serbët Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, ka thënë se serbët që jetojnë në Kosovë janë tmerruar
Komentuesit i shajnë Ruçin, Rama i përvishet keq komentuesit Kryeministri Edi Rama pavarësisht aktivitetëve të ngjeshura të fushatës zgjedhore, gjen kohë edhe për të replikuar në Fa
"E kam burrin xheloz", Rama sikletos gruan: S'ka faj, kshu si je ti (VIDEO) Kryeministri Edi Rama gjatë vizitës së tij në Finiq ku shpërndau lejet e legalizimeve shkëmbeu dhe batuta plot humor me
LIVE/ “Kalimera, kalla?”, Rama u flet në greqisht banorëve të Finiqit (VIDEO) Kryeministri Edi Rama sot gjendet në Finiq, ku po shpërndan leje legalizimi. Si gjithmonë Rama shkëmben batuta me qy
Rama kërkon muzikën e fushatës në Facebook, komentuesit: A ti s’je në terezi! Kryeministri Rama tashmë për të disatën herë në Facebook ka postuar statusin ku kërkon që ndjekësit e tij t’a ndihmojnë
Mospërfshirja e prokurorëve, reagon Rama: Llalla të hetojë për kanabisin “Pas ankesave të kryeprokurorit Adriatik Llalla për mospërfshirjen e prokurorëve në asgjesimin e lëndës narkotike, ka re
Dhunë dhe kaos? Basha: Pa frikë, çdo gjë do të jetë paqësore “Partia Demokratike nuk ka nevojë për dhunë dhe nuk do të përfshihet kurrë në dhunë”. Kjo është përgjigja që kryetari i
Berisha zbulon “skenarin” e Ramës pas deklaratave për bashkim me Kosovën Pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama për bashkim me Kosovën, ka reaguar edhe ish-kryeminbistri Sali Berisha. Me
Komentuesi e quan Ramën “derr”, ja si ia kthen kryeministri (FOTO LAJM) Kryeministri Rama me anë të një “meme” në Facebook ka ironizuar sërish kërkesën e opozitës për qeveri teknike. Rama k
Rama në fshat, komentuesit e “masakrojnë” me akuza (FOTO LAJM) Pas drekës së kryeministrit në familjen gjirokastrite, komente e like pafund kanë ardhur edhe në video live në Facebook.
Rama drekon në shtëpinë e dy mësuesve, ndjekësit ia ngecin bukën në fyt (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ishte sot në Gjirokastër duke ngrënë drekë në shtëpinë e Grigorit dhe Mimozës, dy mësues nga ky qy
Zgjedhjet e qershorit, Rama “kërcënon” me grushte prokurorët e korruptuar Nga Gjirokastra Rama ka folur në lidhje me situatën politike në vend, për drejtësinë dhe Vettingun. Rama gjatë fjalë
Rama nga Gjirokatra: Unë dhe Bashkim Fino s’do lejojmë përsëritjen e '97 Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë në një takim me votuesit e rinj në Gjirokastër. Gjatë fjalës së tij, si theksoi
Ministrja tregon se çfarë i tha Rama herën e parë (VIDEO) Ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro nga Gjirokastra ka rrëfyer një moment nga ajo që e ka quajtur “hera e pare”, kur ka
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.