999 rezultate për

ramĂn

Kameramani filmon vdekjen e tij (VIDEO) Kadas Theodorakakis, një kameraman i mediave lokale në Kallamata të Greqisë humbi jetën dje në mënyrë tragjike pasi një
Tensione në protestën e "Astirit", një kameraman goditet me grusht (FOTO & VIDEO) Ashtu siç kishin paralajmëruar banorët e zonës së "Astirit" kanë rinisur protestën e tyre kundër prishjes së shtëpive ng
Pas 3 vitesh burg lirohet kameramania që shkelmonte emigrantët Gjykata më e lartë e Hungarisë vendosi të martën që ta lirojë kameramanen Petra Laszlo, pasi që ishte akuzuar për një ku
Gazetares i del zogu nĂ« studio, kameramani e fokuson (VIDEO) ËshtĂ« bĂ«rĂ« protagoniste nĂ« vetĂ«m pak orĂ«, pas publikimit tĂ« kĂ«saj videoje ‘tĂ« nxehtë’. Italiania bukuroshe Barbara D’
Luanesha suprizon kameramanët (VIDEO) Pamje të pabesueshme janë publikuar nga një luaneshë kurioze, teksa filmohej në mënyrë të fshehtë. Ajo ka "zbuluar" k
Showmani Thaçi mori edhe kamera kur lundroi në Ujman Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi e ka imituar Vladimir Putinin, kur ka shkuar në Ujman dhe ka marrë me vete një kamera
Kur loja bëhet e mërzitshme! Ky kameraman meriton Topin e Artë (VIDEO) Gjatë Botërorit FIFA vendosi një rregull që kameramanët që filmonin ndeshjet të mos fokusoheshin tek vajzat e bukura në
KĂ«ngĂ«tari shqiptar kĂ«rcĂ«non kameramanin: Do tĂ« t'a thyej kamerĂ«n! NjĂ« incident ka ndodhur gjatĂ« intervistĂ«s sĂ« gazetares sĂ« “Edicionit Veror” nĂ« ABC News, me kĂ«ngĂ«tarin shqiptar Seven Sa
Bleona kapet edhe me kameramanin: Boll më more gjoksin Bleona Qereti e ftuar sonte të Cani, ka dashur idsa herë të largohej nga studioja. Këngëtarja ishte mjaft e irrituar,
Plas sherri në studio, gazetarja dhe kameramanët hyjnë t'i ndajnë (VIDEO) Një përplasje fizike ka ndodhur mes dy drejtues sindikatash në një emision live në televizionin Scan. Fiqiri Xibri d
Incident gjatë stërvitjes, Ronaldo godet kameramanin (VIDEO) Real Madridi ndodhet në Kiev të Ukrainës, ku po kryen seancat e fundit stërvitore për përballjen me Liverpool-in. Gja
Zaev: Revolucioni Laraman na bashkoi me Stamenkovskin Duke komentuar emërimin e Goran Stamenkovskit si këshilltar por që njëkohësisht punon në Gjykatë, kryeministri i Maqedon
Sot përcillet për në banesën e fundit kameramani i njohur Sot përcillet në banesën e fundit Armando Hallvaxhiu, 34-vjeçari, që u gjet dje i pajetë në vendin e quajtur Shpella e "
U mbyt duke bĂ«rĂ« zhytje, i riu ishte kameraman nĂ« televizion Trupi i pajetĂ« i njĂ« burri Ă«shtĂ« gjetur nĂ« vendin e quajtur Shpella e ”Haxhi Ali-ut”, nĂ« VlorĂ«. Policia njofton se vi
Moderatores shqiptare i propozojnë për martesë ''live'' në emision Fatma Methasani është një nga personazhet më të preferuar të audiencës rinore. Ajo wshtw moderatore nw emisionin ''Fun D
Shkrumbohet nga zjarri shtëpia e kameramanit të TVSH-së Një zjarr i madh ka përfshirë të gjitha banesat e kameramanit të RTSH, Skëndër Cingo në lagjen "Hazmurat" të qytetit muz
Skuadrat që Messi nuk u ka shënuar kurrë Leo Messi zakonisht shqyhet për i pamëshirshëm përpara portës në tundjen e rrjetës. Por ka disa skuadra të cilat i kanë
Ndreu reagon ndaj PD-së: Mjere ne per opoziten e lodhur dhe qaramane! Deputeti Pjerin Ndreu i është përgjigjur akuzave të PD-së në lidhje me përjashtimin e tij me 10 ditë nga seancat plenar
I hëngri ushqimin në dyqan, pronari kap dhe torturon miun (VIDEO) Një tregtar i mërzitur lidhi një mi në një kavanoz dhe e torturoi atë me një shkop pasi e kapi duke vjedhur ushqim. M
SocialistĂ«t “kryqĂ«zojnĂ«â€ Raman: O kriminel, dili pĂ«r Zot Saimir Tahirit DitĂ«n e sotme pas orĂ«s 11:00 ku pritet ti hiqet mandati deputetit Saimir Tahiri, pritet edhe arrestimi i tij me urdhĂ«r n