999 rezultate për

ramĂ

Dhuruan vetëm 5 milion dollarë! Rama jep lajmin e mirë: SHBA do të rrisë shumën! Në Konferencën e Donatorëve të mbajtur më 17 shkurt në Bruksel, Shtetet e Bashkuara deklaruan se do të jepnin 5 milionë
Rama në një mendje me Ambasadoren Yuri Kim: Pranoj të jem nën kontroll! Vetëm pak minuta më parë, Rama ka reaguar me një status në rrjetin social Facebook menjëherë pas deklaratës se Ambasador
Biznesmeni gjerman: Ja çfarë po na shpjegonte kryeministri i Shqipërisë Kryeministri Edi Rama takoi gjatë vizitës së tij në Mynih të Gjermanisë në kuadër të Konferencës së Sigurisë edhe themel
Edi Rama dërgon një "G99-ç" në krye të AMF Ervin Mete është vënë në krye të Autoritetit të Mbikëqyrjes Financiare. Vendimi është marrë sot në mbledhjen e Këshil
"Rama nuk duhet marrë seriozisht", Meta publikon shkrimin e revistës austriake Presidenti Ilir Meta pas deklaratave të forta ditën e djeshme, ka vendosur që ta nisë mëngjesin e sotëm me një postim të
Meta i përgjigjet flakë Ramës: Gruaja e Bilalit do takohet shumë shpejt me popullin! "Po popullin ku e ka ky, në WhatsApp?" Kështu u shpreh kryeministri Edi Rama për deklaratat e Presidentit Meta, ku nu
Rama për Metën: Po popullin ku e ka ky? Fallxhoren nuk e kam unë Rama i është përgjigjur sot deklaratave të presidentit Ilir Meta, mbi mundësinë për vetëshpërndarjen e parlamentit. M
17 Maj i dytë me Bashën? Edi Rama: Kur te dojë opozita, jam i gatshëm! "Fallxhoret i ka Presidenti dhe unë nuk hedh fall..." Kryeministri Edi Rama ka thënë për herë të parë se është i hapu
A do të marrë Rama një mandat të tretë? Berisha habit me përgjigjen Në 24 orët e fundit në jo pak media pranë pushtetit, ka qarkulluar ideja se kryeministri Rama po shkon drejt një fitorej
Berisha: Rama me Mini-Shengenin ka në plan të popullojë Shqipërinë me serbë Ish- kryeministri Sali Berisha ka deklaruar në emisionin Tempora, se një nga shtyllat e mini-shengenit është popullimi i
Rama i prerë: Do iki nga emisioni, arsyeja është Rea Xhillari Kryeministri Edi Rama sonte është i ftuar në "Top Story" për të folur për konferencën e donatorëve ku Shqipërisë iu ofru
Pse nuk flet më për negociatat? Rama i zhgënjyer: Unë s'e shpika, e dëgjova mes tyre Pas përgjigjes negative që mori Shqipëria në lidhje me hapjen e negociatave, kryeministri Edi Rama është distancuar nga
Rama flet për herë të parë pas mbledhjes së 1,15 miliardë Euro: Do vishem me rrecka për Shqipërinë Kryeministri Edi Rama sonte gjendet në "Top Story" për të folur për herë të parë në lidhje me 1.15 miliardë Euro të ofru
Plas sherri pas artikullit të Qosjes, Buzhala: Rama vetëm s*ks nuk ka bërë me Vuçiç! Artikulli i fundit i akademikut Rexhep Qosja ka shkaktuar shumë zhurmë në median shqiptare. “Urrejtje me pasoja të më
"Hajde mer pije i kafe", videoja e Ramës bëhet virale në rrjet (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka shkuar në zonën e plazhit në Durrës për të parë nga afër Durrës rindërtimit që mundëson rikthim
"Ik q**", qytetarët shfaqin pakënaqësi ndaj operacionit për pasuritë e "të fortëve" (FOTO LAJM) Operacioni Forca e Ligjit vijon me sekuestrimin e pasurive për këdo prej "të fortëve" që nuk i justifikon. Por për i
Rama thumbon liderët europianë: Kujdes, mos vini bast për mua e qeverinë time! "Mos vini bast ku bëhet fjalë për mua dhe qeverinë time..." Rama nuk e ka fshehur dot gëzimin pas Konferencës së Dona
1.15 miliard euro për Shqipërinë, Rama i ngazëllyer citon bashkë Biblën e Kuranin Sot është një ditë e rëndësishme për shqiptarët pasi në konferencën e donatorëve u arrit të mblidheshin 1.15 miliard eur
Rama guxon: Na jepni vendin e Britanisë në BE Në konferencën e donatorëve, kryeministri i Shqipërisë Edi Rama krahas falënderimeve dhe lutjeve për ndihmë, Rama risoll
Kosova feston 12 vite pavarësi, urimi i kryeministrit Rama (VIDEO) Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në orët e para të mëngjesit, ka uruar qytetarët dhe shtetin e Kosovës për 12 vjetori