999 rezultate për

ralf

Ralf Gjoni paralajmëron vrasje të bujshme në Shqipëri Ralf Gjoni, i futur në Kuvend nga listat e LSI-së ka bërë një paralajmërim të bujshëm në Kuvend duke theksuar se në Shqi
Mos e humbisni: Supergoli i javës vjen nga Holanda (VIDEO) Nuk do të harrohet lehtë goli i pësuar nga Etrit Berisha ndaj Kazakistanit nga mesfusha, një gol po thuaj identik u shën
Sherr mes deputetëve në emision, Maliqi i zbuloi takimin me Ballën: Do një lëpirëse? Dy deputetët e opozitës parlamentare, Lefter Maliqi dhe Ralf Gjoni kanë debatuar me tone të ashpra pas një mesazhi në ce
Ralf Gjoni "sulmon" Braçen, ndërhyn garda Seanca e sotme plenare është shoqëruar me debate të forta mes deputetes Vasilika Hysi dhe deputetit të opozitës Ralf Gjo
Ralf Gjoni "parashikon yjet": Pse Rama është i paqëndrueshëm dhe ja kalon Berishës në politikë Deputeti Ralf Gjoni ditën e sotme nga foltorja e Parlamentit zbuloi arsyen pse kryeministri Rama ndryshon mendje shpejt.
Pas Milanit, edhe Roma po mendon për Ralf Rangnick Pas Milanit edhe Roma synon Ralf Rangnick. Gjermani i cili gjatë verës ishte shumë afër kalimit te kuqezinjtë mund të pë
I lodhur dhe pa nuhatje, Ralf Gjoni tregon gjendjen pas infektimit me COVID-19 Deputeti i opozitës parlamentare, Ralf Gjoni ka treguar se si është gjendja e tij shëndetësore pas infektimit me COVID-1
Infektohet me COVID-19 deputeti i Kuvendit të Shqipërisë Pas kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, edhe deputeti Ralf Gjoni ka konfirmuar se ka rezultuar pozitiv me ko
Kush është ministri i Ramës që nuk e votoi marrëveshjen e "5 qershorit" Kuvendi i Shqipërisë ka votuar me 99 vota pro marrëveshjen e 5 qershorit. Gjashtë deputetë votuan kundër, 4 abstenuan, n
Bomba nga Gjermania: Dështon marrëveshja Milan-Rangnick Ralf Rangnick nuk do të jetë trajneri i Milanit sezonin e ardhshëm. Kicker bën të ditur se gjermani është i gatshëm t
Momente tensioni në Kuvend, Halit Valteri përplaset me Ralf Gjonin (VIDEO) Seanca e sotme në Kuvend ka patur edhe momente tensioni brenda opozitës. Deputeti Halit Valteri është përplasur me Ralf
U nis për në Jug, Ralf Gjonit i "nxihet" jeta gjatë rrugës (FOTO LAJM) Tashmë që ka nisur sezoni turistik, nuk ka se si të mungojë trafiku e kryesisht gjatë fundjavës. Jugu i vendit vijon
U dha lëpirëse ministrave të Ramës, përjashtohet me 10 ditë Ralf Gjoni Byroja e Kuvendit ka përjashtuar me 10 ditë nga seancat plenare deputetin Ralf Gjoni, për shkak se të enjten e kaluar, n
Ralf Gjoni nxjerr emrat: Jam i zhgënjyer nga Meta, po fshihet pas fustanit të Bashës Deputeti Ralf Gjoni ishte i ftuar pasditen e sotme në emisionin “Pasdite me Xhaxhiun” në Fax News ku foli në lidhje me R
Ralf Gjoni mbush xhepat "plot" me lëpirëse, ja shpërndan ministrave të Ramës As këtë herë nuk munguan debatet në Parlament. Deputeti i opozitës parlamentare Ralf Gjoni i ka quajtur deputetët social
Tërhiqet Rangnick, nuk bindet nga projekti i Milanit? Emërimi i Ralf Rangnick në pankinën e Milan dukej një çështje e përfunduar në fillim të marsit, favorizuar nga dëshira e
Deputeti sulmon hapur Gramoz Ruçin: Të të vijë turp, komunist! Një debat i fortë po zhvillohet në Kuvendin e Shqipërisë mes kryetarit Gramoz Ruçi dhe deputetit Ralf Gjoni. Teksa ky
Trajneri i ri i Bayern, një refuzim dhe një "po" nga Arsene Wenger Trajneri i ri i Bayern Munchen vazhdon të jetë një temë shumë e diskutuar në Gjermani. Hans Flick po bën një punë shu
Rudina Hajdari dhe Ralf Gjoni braktisin mbledhjen e Komisionit Mbledhja e Komisionit të Integrimit ka nisur e debate, shkak mungesa e Ministrit të Jashtëm Gent Cakaj, i cili ka udhëtu
Rudina Hajdari dhe Ralf Gjoni parti të re me Nismën?! Sot në Gjirokastër u zhvillua një takim publik i ‘Nismës Thurje’. Të pranishëm ishin edhe deputetët e opozitës së re, Ru