999 rezultate për

rakitic

PSG me ofertë të "çmendur" por Barça nuk e dha këtë lojtar PSG duket se do ta ketë gjithmonë Barcelonën si një treg merkatoje. Pas transferimit të brazilianit, Neymar për 222
“Kurrë se kam çuar ndërmend largimin nga Barcelona” Rakitiç ka hedhur poshtë të gjitha thashethemet se mund të largohej në drejtim të PSG nga Barcelona në merkaton e verës.
Karikatura e ditës (FOTO LAJM) Protagonist i Karikaturës së Ditës të Goal.com për ditën e sotme është mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic, i cili dje
Rakitic: Modric është lojtari më i mirë në botë Mesfushori kroat i Barcelonës, Ivan Rakitic, beson se lojtari më i mirë në botë është bashkëkombësi i tij në Real Madrid
PSG i vihet pas yllit të Barcelonës, ofron 90 milion euro Merkatoja ende nuk është mbyllur në Francë dhe në Spanjë, që do të thotë se në këto dy kampionate ekziston mundësia e tr
Rakitic drejt PSG-së, francezët i japin Barcelonës yllin e skuadrës PSG do të tentojë me çdo kusht për transferimin e Ivan Rakitic nga Barcelona. Tani mediat spanjolle kanë zbuluar edhe
Gjigantët francezë duan Rakitiçin, por ja sa kërkon Barcelona Paris Saint-Germain dhe Monaco janë të vendosur për të siguruar shërbimet e yllit të Barcelonës, Ivan Rakitic. Mirëpo
Këto janë mesazhet emocionuese të Rakitiç dhe Modriç (FOTO LAJM) Kraocia në këtë Botëror ka bërë një paraqitje historike duke arritur për herë të parë në historinë e klubit që të shkojë
Rakitic deklaratë emocionuese: Do hiqja dorë nga futbolli Kroacia do të përballet ditën e sotme me Francën për të ngritur lartë Kupën e Botës. Kroacia vjen për të shkuar hist
Rakitic sakrifikon veten për kombëtaren e Kroacisë Kroacia është në finalen e Botërorti pasi mundi Anglinë me një rezultat 2-1, pas 120 minutave. Por një nga lojtarët m
Ivan Rakitic tregon emocionet para finales së Botërorit Ivan Rakitic ka thënë se sot nuk ka ndjenjë më të mirë se të qenurit kroat. Kroacia ka arritur për herë të parë në fi
Zjarrëfikësit kroatë braktisin penalltitë sapo dëgjojnë alarmin (VIDEO) Një video që është bërë virale orët e fundit po përhapet me shpejtësi në internet. Janë zjarrëfikësit e një stacioni në
Gruaja e Ivan Rakitic godet në shenjë, parashikoi Kroacinë në gjysmëfinale Kroacia është surpriza më e madhe në Kupën e Botës, me ballkanasit që kanë arritur të shkonin deri në gjysmëfinalen e tu
Rakitic i pagabueshëm për penalltitë, merita është për vjehrrën Kroacia është një nga katër skuadrat më të forta të këtij Botëori dhe këtë e ka arritur me meritë të plotë, duke dalë e
Rakitiç nuk i kursen elozhet: Messi, më i miri edhe nëse nuk fiton Botërorin Ivan Rakitic nuk ka kursyer elozhet për Lionel Messin i cili sipas tij është lojtari më i mirë në botë. Messi, 30-vje
Rakitic nuk do t'ia dijë për triumfin e Realit në Champions: Trofetë tonë vlejnë më shumë Barca ka fituar La Ligën edhe Copa del Rey, dhe sipas shumë kritikëve do të eklipsohej nga fitorja e mundshme e Real Mad
Formacionet zyrtare: Barcelona - Real Madrid Barcelona dhe Real Madridi do të përballen sonte me njëra-tjetrën në "Camp Nou", duke dhuruar emocione dhe magji të pafu
Rakitic largohet nga Barcelona ? Mesfushori kroat, Ivan Rakitic po mendon që të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni. Siç raporton gaze
Bayern Munich kërkon shërbimet e yllit të Barcelonës Bayern Munich është e gatshme të ofrojë hiç më pak se 80 milionë euro për yllin e Barcelonës, Ivan Rakitic. Kroati ës
Rakitic tregon mirënjohje maksimale për Messin: Flas për të dhe kur shkoj në shtëpi Lionel Messi ishte deciziv me tre gola të shënuar në fitoren e Barcelonës 3-1 kundër Leganes të shtunën. Ivan Rakit