999 rezultate për

rakipi

Gjyqi ndaj Izet Haxhisë, thirret në prokurori Sali Berisha dhe Ylli Rakipi Prokuroria ka kërkuar thirrjen e 10 dëshmitarëve, për të hedhur dritë mbi vrasjen e Azem Hajdarit. Në mesin e tyre ë
Spiropali kërcënon gazetarin Rakipi: I bie që unë dhe burri im të të rrahim në rrugë! Elisa Spiropali ka shpërthyer sot në fjalën e saj në Kuvend, ku ka mbrojtur ligjet censuruese ndaj medias online. Gja
Thirrja e Ylli Rakipit: Të marrin armët dhe të rrëzojnë diktatorin Gazetari i njohur Ylli Rakipi tha se nëse një shoqëri nuk drejtohet nga ligji, si në vendin tonë, atëherë populli duhet
Ylli Rakipi "shuplakë" Ramës: S’ka mbetur vetëm të na pje*dhë në TV Ylli Rakipi tha se me paketën antishpifje AMA dhe AKEP do kthehen në xhandarmëri për mediat nën drejtimin e kryeministri
Ylli Rakipi shuplakë Ramës për anti-shpifjen: Ky është një ligj fashist! Shoqatat e gazetarëve që kanë kundërshtuar publikisht pr/ligjin për median online janë thirrur sot në Komisionin Parlame
Ylli Rakipi: Do vijë dita të kemi avionin "Elisa Spiropali" Një ndër diktatorët më të këqinj e ka konsideruara gazetari Ylli Rakipi kryeministrin Edi Rama. I ftuar në studion e Pro
Ylli Rakipi dëshmon në Prokurori: Ja çfarë di për çështjen Babale Gazetari Ylli Rakipi ka dëshmuar sot në Prokurorinë e Tiranës, lidhur me çështjen Babale, dhe mbi punën investigative të
Mbyllja e emisionit të Krastës e Rakipit, reagon Këshilli i Europës Këshilli i Evropës me anë të deklarate për mediat ka reaguar pas mbylljes së emisionit të gazetarit Ylli Rakipi dhe Adi
Rakipi: Në Shqipëri është instaluar diktatura, Rama mund ta mbyllë emisionin tim vetëm kur të mos jem më në këtë botë (VIDEO) Gazetari Ylli Rakipi, ka qenë i ftuar studion e lajmeve nw RTV Ora për të folur rreth mbylljes së emisionit “Të Paekspoz
Rakipi: Kjo është mënyra e vetme për largimin e Ramës IMbrëmjen e djeshme, i ftuar në emisionin “Arena” në RTV Ora, gazetari Ylli Rakipi u shpreh se largimi i kryeministrit E
"S'më do qejfi", Ylli Rakipi përplaset live me Iris Luarasin: Lëri tani... Gazetari Ylli Rakipi dhe pedagogia Iris Luarasi janë përplasur në studion e News 24 teksa po diskutonin për zgjedhjet e
Ylli Rakipi: Berisha kishte probleme, por nuk mbante kriminelë në zyrë si Rama Gazetari Ylli Rakipi, në emisionin “I ftuari” të Endri Xhafos, në A2 CNN, bëri një analizë të shkurtër të dallimit, sipa
Gazetari: Për Vangjush Dakon nxorrën urdhër ekzekutimi, më tha se nuk dilte Gazetari Ylli Rakipi tregoi gjatë puntatës së mbrëmshme të emisionit "Provokacija" të Mustafa Nanos se çfarë kishte folu
Rakipi: Edi Rama dhe fati që e pret Vangjush Dakon I ftuar në “Provokacija” gazetari Ylli Rakipi ka folur për përgjimet e publikuar së fundi nga media prestigjioze gjerman
Jemi në krizën më të madhe pas '97! Rakipi thotë se do të ketë përplasje gjatë zgjedhjeve Gazetari Ylli Rakipi, e ka cilësuar krizën politike nëvend, si më të rëndën pas asaj të vitit 1997. Në një intervistë dh
Ylli Rakipi padit Ramën në prokurori, e quan "Erdogan" Pas replikave në distancë, përballja mes Ylli Rakipit dhe Edi Ramës është transferuar në gjykatë. Gazetari ka bërë ku
Më kanë përdhunuar, të kërkojnë falje! Ndërtuesi ka një kërkesë për familjarët tek "Petro Nini" Në emisionin “Të Paekspozuarit”, ka patur një debat mes pronarit të truallit dhe banorëve të shtëpisë, pranë shkollës “P
A do ta dekretojë Meta Ramën si ministër? Si përgjigjet Presidenti A do ta dekretojë apo jo kryeministrin Rama si Ministër i Jashtëm, dhe kur do ta bëjë këtë? Presidenti Meta është shp
Kërcënuan me jetë Ylli Rakipin, reagon AMA Gazetari Ylli Rakipi është kërcënuar me jetë. Ai ka marrë mesazhë kërcënuese, dhe kjo besohet se vjen pas skandalit n
Kërcënohet me jetë gazetari Ylli Rakipi Gazetari dhe drejtuesi i emisionit “Të Paekspozuarit”, Ylli Rakipi, është kërcënuar me jetë. Drejtuesi i emisionit “T