999 rezultate për

raiola

Raiola nuk ndalet, ia ofron sërish Donnarumman PSG-së Agjenti i Giggi Donnarummas, Mino Raiola nuk e ndalon së tentuari fiksimin e tij. Sërisht agjenti me emër ia ka ofru
Donnarumma: E ardhmja ime është në duart e Raiolas Gianluigi Donnarumma thotë se nuk e di se çfarë do të ndodhë me të ardhmen e tij, teksa spekulimet se ai do të largohet
Raiola i ofron Realit mesfushorin francez Real Madridit i ishte ofruar mesfushori i Manchester Unitedit, Paul Pogba, gjatë afatit kalimtar të janarit. Raportoh
Balotelli pranë rikthimit në Seria A, Raiola dhe ekipi i ri drejt mbylljes së marrveshjes Mario Balotelli ka vendosur të rikthehet në kampionatin italian në edicionin e ri. Mino Raiola ka pasur një takim të rën
Ky është Raiola, i ofroi dikur Pogban Guardiolas për të tradhëtuar Unitedin Në prag të derbit Pep Guardiola tregon se dy lojtarë të Unitedit në fillim të sezonit mund të kishin përfunduar tek ai p
Balotelli edhe më pranë rikthimit në Seria A, Raiola fillon negociatat Mario Balotelli në verë mund ti bashkohet Romës pasi menaxheri i famshëm i sulmuesit të Nices, Mino Raiola, ka takuar pa
Raiola: Balo vlen 100 mln dhe merret falas tani, me këto klube po negocioj Mario Balotelli do t jetë lojtar i lirë në fund të sezonit dhe agjenti i tij Mino Raiola po negocion për të ardhmen e ti
Raiola ofendon keq Guariolan: Një frikacak, një qen Mardhëniet e Zlatan Ibrahimoviçit me Pep Guardiolës dihet që nuk ishin me pritshmëritë që mendohej. Mino Raiola i kuj
Raiola: Manchester United e bleu shumë lirë Pogban Paul Pogba u transferua në “Old Trafford” nga Juventusi për një shumë rekord 105 milionë euro, por ky transferim mbeti n
Raiola i shryhet Italisë për mosgrumbullim e Balotellit: Kjo skuadër ta shpif Trajneri i përkohshëm i Italisë, Gigi Di Biagio, ka shpjeguar mosgrumbullimin e Balotellit për dy miqësoret ndaj Argjent
Rroga e Sanchezit mbetet problemi i Pogbas Paul Pogbas ka luajtur këtë sezon në 18 nga 30 ndeshjet e Ligës Premier për Djajtë e Kuq. Mino Raiola ka filluar të kërk
Raiola hap ankandin për Pogban, dëshiron gjetjen e klubit të ri për francezin Mino Raiola po kërkon klubin e ri për Paul Pogba. Sipas asaj që raporton The Mirror, qëndrimi i Raiolas e ka zemëruar
Raiola: Icardi lojtar intelegjent, por nuk jam agjenti i tij Agjenti Mino Raiola ka thënë se ai nuk e menaxhon yllin e Interit, Mauro Icardi, teksa ka folur edhe për Paolo Dybalan.
Raiola tenton të mbyllë transferimin e Pogbas tek Reali Agjenti i famshëm, Mino Raiola po ushtron presion për transferimin e Paul Pogbas te Real Madrid. Marrëdhëniet e komp
Raiola: Balotelli vlen 100 milionë euro Mino Raiola kërkon të rikthejë Mario Balotellin në qendër të vëmendjes së merkatos verore. Sulmuesi 27-vjeçar, aktualish
Raiola njofton Realin dhe Unitedin për të ardhmen e Kluivert Super agjenti Mino Raiola, ka thënë se Justin Kluivert është shumë pranë rinovimit të kontratës së re me Ajaxin. Manc
Donnarumma zgjedh klubin e ri për sezonin e ardhshëm Gianluigi Donnarumma thuhet se ka vendosur të largohet nga Milano këtë verë dhe të nënshkruajë me Paris Saint-Germain.
Raiola tentoi që ta transferonte Icardin tek Manchester United Raportohet se Mino Raiola tentoi të transferojë Mauro Icardin te Manchester Unitedi, por sulmuesi nuk dëshironte të ndër
Raiola u mundua t'ia largonte nga koka Wandan Icardit, por nuk ia doli Sipas Corriere dello Sport, Raiola tentoi ta transferonte Icardin te Manchesteri, ai gjithashtu dëshironte të bëhej dhe
Milan dhe Donnarumma në hall, Raiola nuk resht së punuari për ti ndarë Mino Raiola nuk ka ndërmend ta lërë portierin talent të Milanit Donnarumman shumë gjatë në San Siro. Agjenti me emër po