999 rezultate për

raiola

Raiola i ofron yllin e United Milanit Agjenti i ri i Jesse Lingard, Mino Raiola ia ka ofruar klientin e tij AC Milanit Sipas Sport Italia, pas emërimit të
Raiola: Tifozët e Milanit duhet t’i kërkojnë falje Donnarumma Mino Raiola është një nga menaxherët e shkëlqyer të futbollit. Prej vitesh, ai ka bërë transferime mjaft të rëndësishme,
Menaxheri: Barcelona e trajtoi De Ligtin si djathë Mino Raiola, menaxheri i Matthijs de Ligt dhe njëri prej përfaqësuesve më kontrovers në lojën e futbollit, e ka kritikua
Raiola e pranon: Man United u interesua më shumë pë Haaland por nuk ishte momenti Agjenti Mino Raiola ka treguar se Manchester Unitedi ka folur më së shumti me Erling Haalandin, por caku i disa klubeve
Alarmohet Milani, Raiola: Ibra mund të luaj jashtë Serie A Milan është duke e pritur me padurim që të nënshkruaj me Zllatan Ibrahimovic për 18 muajt e ardhshëm, që të ndihmoj në s
Mediat angleze e dërgojnë Ibrahimovic në Premier League Mund të ketë përsëri Premier League në të ardhmen e Zlatan Ibrahimoviç, i cili pasi përfundoi aventurën me LA Galaxy në
Ylli i Everton kërkon skuadër të re, Raiola nis bisedimet me Milanin Everton pagoi plot 30 milionë sterlina për shërbimet e Moise Kean. Talenti italian bëri një sezon të shkëlqyer me Juvent
Nuk do ta besoni, Ibra në bisedime me këtë klub italian Agjenti i Ibrahimovic ka filluar bisedimet me Bologna për një transferim të mundshëm të suedezit. Ibra duket se do të
Raiola zbarkon në Napoli, kjo është arsyeja (FOTO LAJM) Agjenti shumë i famshëm i lojtarëve, Mino Raiola ka zbarkuar në Napoli për t’u takuar kokë më kokë me trajnerin Carlo An
Milani kërkon rinovimin me Donnarumën, Raiola nuk do Përveç krizës së rezultateve në fushën e lojës, Milani duhet ti bëjë llogaritë edhe me rinovimin e kontratës së Gigio Do
E pabesueshme si ka përfunduar Balotelli, stërvitet i vetëm (VIDEO) Mario Balotelli vazhdon stërvitjen i vetëm, pasi e ardhmja e tij ende duhet të vendoset. Në llogarinë e tij personale
Bindi De Ligt të zgjedhë Juventusin, flet për herë të parë agjenti Mino Raiola Telenovela "Matthijs de Ligt" ka mbërritur në serinë e fundit. Tashmë është në Torino dhe shumë shpejt do të zyrtarizohe
Manchester United "shuplakë" Raiolas, i rrit çmimin Pogbasë Lajme të këqija nga Australia për Realin e Madridit dhe Juventusin. Sikurse raporton tabloidi anglez, “Daily Mirror”, dr
Mesazhi i Solskjaer për Raiolan: Ne jemi Manchester United, nuk shesim "yjet" Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer ia bën të qartë Paul Pogbasë dhe menaxherit të tij italian, Mino Raio
Raiola i del në krahë Pogbas: Nuk ka bërë asgjë gabim Agjenti i njohur Mino Raiola ka folur sërish rreth situatës së lojtarit të tij Paul Pogba. Ai insiston se Pogba nuk k
De Ligt-Juventus, Raiola konfirmon marrëveshjen Mino Raiola, agjenti i mbrojtësit të Ajaxit, Matthijs de Ligt, ka njoftuar se një marrëveshje është arritur përmes lojta
"AS" zbulon prapaskenën, Raiola po përdor Juven për Pogban Paul Pogba mbetet një nga emrat më të nxehtë në merkaton e transferimeve. Mesfushori francez vijon të jetë mes Torinos d
De Ligt te Juve e kryer, arrihet marrëveshja me Raiolan Kapiteni i Ajax-it, Matthijs De Ligt, është shumë pranë zyrtarizimit si lojtari më i ri i Juventusit. "TuttoSport" bë
Sherri me agjentin Mino Raiola, si dështoi transferimi i De Ligt te PSG- ja Një vizitë nënës së tij dhe të fejuarës - me limuzinë me xhama të zi - nëpër Paris për të zgjedhur shtëpinë në lagjet më
De Ligt të PSG, reagon Raiola: Fake News "Ky është shembulli klasik i fake news". Mino Raiola ka injoruar në këtë mënyrë spekulimet mbi një takim të aluduar