999 rezultate për

raiola

Mediat angleze e dërgojnë Ibrahimovic në Premier League Mund të ketë përsëri Premier League në të ardhmen e Zlatan Ibrahimoviç, i cili pasi përfundoi aventurën me LA Galaxy në
Ylli i Everton kërkon skuadër të re, Raiola nis bisedimet me Milanin Everton pagoi plot 30 milionë sterlina për shërbimet e Moise Kean. Talenti italian bëri një sezon të shkëlqyer me Juvent
Nuk do ta besoni, Ibra në bisedime me këtë klub italian Agjenti i Ibrahimovic ka filluar bisedimet me Bologna për një transferim të mundshëm të suedezit. Ibra duket se do të
Raiola zbarkon në Napoli, kjo është arsyeja (FOTO LAJM) Agjenti shumë i famshëm i lojtarëve, Mino Raiola ka zbarkuar në Napoli për t’u takuar kokë më kokë me trajnerin Carlo An
Milani kërkon rinovimin me Donnarumën, Raiola nuk do Përveç krizës së rezultateve në fushën e lojës, Milani duhet ti bëjë llogaritë edhe me rinovimin e kontratës së Gigio Do
E pabesueshme si ka përfunduar Balotelli, stërvitet i vetëm (VIDEO) Mario Balotelli vazhdon stërvitjen i vetëm, pasi e ardhmja e tij ende duhet të vendoset. Në llogarinë e tij personale
Bindi De Ligt të zgjedhë Juventusin, flet për herë të parë agjenti Mino Raiola Telenovela "Matthijs de Ligt" ka mbërritur në serinë e fundit. Tashmë është në Torino dhe shumë shpejt do të zyrtarizohe
Manchester United "shuplakë" Raiolas, i rrit çmimin Pogbasë Lajme të këqija nga Australia për Realin e Madridit dhe Juventusin. Sikurse raporton tabloidi anglez, “Daily Mirror”, dr
Mesazhi i Solskjaer për Raiolan: Ne jemi Manchester United, nuk shesim "yjet" Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer ia bën të qartë Paul Pogbasë dhe menaxherit të tij italian, Mino Raio
Raiola i del në krahë Pogbas: Nuk ka bërë asgjë gabim Agjenti i njohur Mino Raiola ka folur sërish rreth situatës së lojtarit të tij Paul Pogba. Ai insiston se Pogba nuk k
De Ligt-Juventus, Raiola konfirmon marrëveshjen Mino Raiola, agjenti i mbrojtësit të Ajaxit, Matthijs de Ligt, ka njoftuar se një marrëveshje është arritur përmes lojta
"AS" zbulon prapaskenën, Raiola po përdor Juven për Pogban Paul Pogba mbetet një nga emrat më të nxehtë në merkaton e transferimeve. Mesfushori francez vijon të jetë mes Torinos d
De Ligt te Juve e kryer, arrihet marrëveshja me Raiolan Kapiteni i Ajax-it, Matthijs De Ligt, është shumë pranë zyrtarizimit si lojtari më i ri i Juventusit. "TuttoSport" bë
Sherri me agjentin Mino Raiola, si dështoi transferimi i De Ligt te PSG- ja Një vizitë nënës së tij dhe të fejuarës - me limuzinë me xhama të zi - nëpër Paris për të zgjedhur shtëpinë në lagjet më
De Ligt të PSG, reagon Raiola: Fake News "Ky është shembulli klasik i fake news". Mino Raiola ka injoruar në këtë mënyrë spekulimet mbi një takim të aluduar
Merr fund telenovela De Ligt, ky do të jetë destinacioni De Ligt është e sigurtë që do të largohet nga Ajaxsi këtë verë, por është shndërruar në një telenovelë me shumë seri des
Raiola shokon përsëri, kjo është vlera që kërkon si komision për De Ligt Barcelona ishte shumë pranë transferimit të De Ligt. Katalanasit kishin gati ofertën prej 85 milionë euro për Ajaksin dh
Raiola trondit Barcelonën, destinacioni i ri i De LIgt 8-10 milion euro komision që kërkon Mino Raiola për të dërguar De Ligt tek Barcelona po minon këtë transferim që me sa d
Bllokohet transferimi i De Ligt, Raiola kërkon më shumë nga Barcelona E ardhmja Matthjis De Ligt te Barcelona është në dyshim. Sipas asaj që raporton "Mundo Deportivo", klubi katalanas e kon
Edhe UEFA dënon menaxherin Mino Riola Liga Italiane e Futbollit vendosi të dënojë për 3 muaj super agjentin e futbollit, Carmine (Mino) Raiola dhe dy muaj kus