999 rezultate për

raimi

Mos e humbisni: Besart Ibraimi shënon gol në stilin e Francesco Tottit (VIDEO) hkëndija e Tetovës barazoi 2-2 jashtë fushe ndaj Rabotnickit në ndeshjen kthyese të çerekfinales së Kupës së Maqedonisë
Tre kartonë të kuq, Shkëndija eliminohet me turp nga Europa League (VIDEO) Shkëndija e Tetovës nuk ka marrë dot me shumë se një barazim në fushën e Dudelange në ndeshjen e kthimit të turit të dyt
Djali i vetëm i familjes, aksidenti i frikshëm mori edhe Rametulla Abdurraimin Janë identifikuar tashmë të gjitha viktimat e aksidentit tragjik në aksin Shkup-Tetovë që mori jetën e 15 personave dhe
Nga djali i vetëm tek të rinjtë 19 vjeç, të gjitha viktimat e aksidentit tragjik në Maqedoni Autoritetet kanë identifikuar tashmë të gjitha viktimat e aksidentit tragjik të mbrëmjes së djeshme në autostradën Shkup
Ibrahimi i jep fitoren Shkëndijes, kualifikimi mbetet një hap larg (VIDEO) Shkëndija mposhti Sherifin e Tiraspolit me rezultatin minimal 1-0 në takimin e zhvilluar në Shkup të vlefshëm për turin
Administrativja refuzon ankesën e anëtarit të shkarkuar të KSHZ-së, Ibraimi Refuzohet ankesa e anëtarit të shkarkuar të KSHZ-së, Bedredin Ibraimi nga Gjykata Administrative. Gjykata administrat
Orhan Ibraimi, shef i shtabit qendror të PDSH-së për zgjedhjet lokale Në mbledhjen e sotme të këshillit drejtues të PDSH-së u zgjodh shtabi qendror i partisë, kurse Orhan Ibraimi u emërua si
Rrahje masive e shqiptarëve në xhami, ja si rrodhi ngjarja Nënkryetari i Bashkësisë Islame Shqiptare që udhëheq me xhaminë, Mursel Ibraimov (Ibraimi) ka thënë se sherri ka ndodhur
Montellën nuk e “zë” gjumi, zbulon kujt futbollisti të Shkëndijes ia ka frikën Milani dhe Shkëndija do të përballen në “San Siro” për “Play-Off” të Europa League të enjten në orën 20:45. Trajneri
Ibraimi thumbon Milanin: Milanistët shqiptarë do e zbukurojnë sfidën, por ata janë lojtari jonë i 12-të Besart Ibraimi është padyshim një nga lojtarët simbol të Shkëndijës së Tetovës. Golat e tij kanë çuar skuadrën tetovare
Ibrahimi te Skënderbeu? Shkëndija ka vetëm një "kusht" Besart Ibraimi është sulmuesi që Skënderbeu ka piketuar për sezonin e ri futbollistik dhe shifrat e tij me Shkëndijën e
Ibraimi: Nuk do të pranojmë të bisedojmë me Gruevskin Nënkryetari i Lëvizjes Besa, Zeqirija Ibrahimi, mbrëmë gjatë një emisioni në "TV Nova", ka thënë se partia e tij nuk do
Trajneri i Maqedonisë: Shqiptarëve u besoj më shumë se syve të mi Trajneri i Maqedonisë, Igor Angelovski, beson shumë te futbollistët shqiptarë që ka grumbulluar për duelin e së hënës m
Ibraimi kërcënon Kombëtaren shqiptare Sulmuesi shqiptar i Maqedonisë, Besart Ibraimi, është i vetëdijshëm se nuk do ta kenë aspak lehtë ndaj Kombëtares shqipt
Ofendohet me Baza etnike, Ibrahimi braktis Mariborin Agim Ibraimi është drejt largimit nga klubi i mirënjohur slloven, Maribor. Shkak për vendimin e sulmuesit nga Tetova jan
Ibraimi ‘"tërbon" maqedonasit me shqiponjën për Pavarësi Agim Ibraimi ka gjetur mënyrën për të festuar Ditën e Pavarësisë dhe si të gjithë shqiptarët ka gjetur shqiponjën. Gj
Iu dha lamtumira e fundit ish-deputetit dhe diplomatit Sami Ibraimi Iu dha lamtumira e fundit ish-deputetit dhe diplomatit Sami Ibraimi, i cili ndërroi jetë në moshën 75-vjeçare pas një së
Arif Ziberi i Elita 5 dhe futbollisti Agim Ibraimi në përkrahje të protestave në Tetovë (VIDEO) “Unë kam të drejtë të thith ajër të pastër dhe ta shoh shoh diellin”. Kjo është porosia tronditëse e një vogëlusheje nga
Supergoli i Ibraimit "çmend" komentatorin arab, Mourinho bëhet "tym" (VIDEO) Shqiptari Agim Ibraimi shënoi një supergol në barazimin e djeshëm në Champions League mes Maribor dhe Chelsea-t. Me një
Penalltia e humbur e Agim Ibraimit (VIDEO) Agim Ibraimi nuk arriti të shënojë nga pika e bardhë në ndehsjen e djeshme në "Stamford Bridge" përballë Chelseat. Su