999 rezultate për

raiden

Vogëlushi përballet me tragjedinë, COVID-19 i merr të dy prindërit Brenda 100 ditësh një 4-vjeçar nga Teksas, ka mbetur pa prindër. Në Qershor, babai i Raiden Gonzalez u infektua me koron
Koronavirusi i vrau prindërit, gjyshja e 5 vjeçarit organizon festën e madhe për ditëlindje Raiden Gonzalez do të mbushë 5 vjeç këtë muaj, por prindrit e tij nuk do të jenë me të për të festuar për shkak se kanë
Një festë gjigande, brenda ditëlindjes së djalit të Jona Spahiut (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, vogëlushi i moderatores Jona Spahiu, ka festuar 2-vjetorin e lindjes. Jona dhe bashkëshorti i saj,
Prekëse, arsyeja për të cilën gazetarja shqiptare do të donte ta rikthente në jetë të atin (VIDEO) Moderatorja Jona Spahiu, e cila në shtator të vitit që lamë pas u bë nënë për herë të parë, është larguar përkohësisht n
Kur e le fëmijën me babin, moderatorja shqiptare do ju kënaq me këtë video (VIDEO) Jona Spahiu është një ndër nënat më të reja të showbizit shqiptar. Protagonisti kyersor në Instagramin e Jonës është
Të gjitha detajet për djalin e sapolindur të moderatores shqiptare Më datë 17 të muajit të kaluar, moderatorja Jona Spahiu solli në jetë vogëlushin e saj të cilin vendosi ta quante Raiden
Solli në jetë një djalë, moderatorja sjell videon e veçantë (VIDEO) Moderatorja e njohur Jona Spahiu ka sjellë në jetë djalin e saj. Ajo i ka vënë emrin Raiden, të cilin siç shpjegon v