999 rezultate për

rafuna

Punëtorët e shtetit në Kosovë mund të mbesin pa rroga? Paralajmëruan se marrëveshjen e koalicionit të ardhshëm qeverisës, mund ta arrijnë për 72 orë. Por, që nga zgjedhjet e 6
Përleshja në Prishtinë, ndërron jetë i plagosuri i tretë Ka ndërruar jetë në spital edhe personi i tretë që u plagos nga javën e kaluar në një lagje të kryeqytetit të Kosovës.
DËSHMIA/ Flet burri që u filmua me kallash në dorë pas vrasjeve në Mati 1 Prishtina është tronditur nga ngjarja e pasdites së 5 shtatorit. Një kontest rreth një prone rezultoi me përleshje me ar
Nesër varroset edhe Mefail Rafuna Mefail Rafuna, do të varroset nesër në orën 13:00 në varrezat e qytetit në Prishtinë. Rafuna vdiq dje gjatë përplasj
"Ke vendosur blloqet në zonën time": Si nisi konflikti në Prishtinë që u mori jetën 2 personave Familjet Rafuna dhe Mehmeti janë bashkëpronare të ndërtesës në Prishtinë dhe për të cilën kanë patur konflikte, çka soll
Flet motra e njërit prej të plagosurve: Kjo është e vërteta e konfliktit Ndërkohë që Policia e Kosovës ka thënë se ende nuk dihen motivet që çuan deri te ngjarja e rëndë në lagjen “Mati 1” në k
Masakra për çështje pronash, del emri i viktimës në Prishtinë Ndërkohë që Policia e Kosovës ka thënë se ende nuk dihen motivet që çuan deri te ngjarja e rëndë në lagjen “Mati 1” në k
Kur Vali Corleone dhe Milaim Zeka dalin nga një person (VIDEO) Naser Rafuna shumë herë e ka dëshmuar se pse është një nga aktorët më të pëlqyer në Kosovë. Një nga armët e tij më të
Kosovo and Albania to have a joint custom From May 1st, Kosovo and Albania will have common customs, and within six months some economic tariffs will be removed,
Spiropali dhe Rafuna firmosin marrëveshjen Merren masa për lehtësimin e tregëtisë midis Shqipërisë dhe Kosovës por njëkohësisht edhe për të luftuar shkeljet në dog
Spiropali-Rafuna: Të hiqen barrierat doganore Shqipëri-Kosovë Drejtoresha e Përgjithshme e Doganave, Elisa Spiropali, gjatë një takimi me homologun e saj kosovar Lulzim Rafuna, dekla
Lulzim Rafuna emërohet drejtor i ri i Doganave Qeveria e Kosovës ka zgjedhur të hënën Lulzim Rafunën, drejtori të ri të Doganave të Kosovës. Këtë e ka konfirmuar për R
Huruglica dhe Rafuna lirohen nga akuzat për korrupsion Naim Huruglica dhe Lulzim Rafuna janë shpallur të pafajshëm nga gjykata e cila hodhi poshtë akuzat për veprën penale të