999 rezultate për

rafting

U mbyt teksa bënte rafting, dedikimet prekëse të shokëve për 18 vjeçarin (FOTO LAJM) Ky është 18-vjeçari që u mbyt të premten e 30 korrikut, në ujërat e lumit Drini i Zi në Dibër. Edison Zuna ishte së bash
Vjen ideja më fantastike për adhuruesit e rafting (VIDEO) Ka arritur kulmin fantazia e këtij të riu nga SHBA i apasionuar pas sporteve ujore sic është rafting, shkruan albeu.com.
Ristani në vend të Sekretarit të Përgjithshëm së PD fillon rafting Deputeti në detyrë dhe sekretari i përgjithshëm në PD, Arben Ristani nuk arriti të rifitonte mandatin e deputetit në Vlo
Donald Lu, siç nuk e keni parë ndonjëherë (FOTO LAJM) Bukuria e kanioneve shumë vjeçare ka tërhequr vëmendjen e Ambasadorit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës në vendin ton
Osumi i "tërbuar", të rinjtë bëjnë rafting (FOTO LAJM) Moti i keq nuk ka sjellë vetëm probleme. Një grup të rinjsh të cilët merren me sportin e rafting e kanë shfrytëzuar ditë
Rama, rafting në kanionet e Osumit (FOTO-LAJM) Kryeministri Edi Rama dhe kreu i Kuvendit Ilir Meta për rafting në kanionet e Osumit në Berat. Kreu i qeverisë postoi në
Rama rafting në Kanionet e Osumit (FOTO LAJM) Pas kryeparlamentarit Meta, ambasadorit të SHBA-ve, Arvizu dhe disa ministrave, rradhën për të bërë rafting e ka patur k
Meta, Arvizu dhe Gjebrea rafting në Skrapar (FOTO-LAJM) Kreu i Kuvendit Ilir Meta, ambasadori i SHBA-ve, Aleksandër Arvizu dhe prezantuesi Ardit Gjebrea kanë shijuar dje raftin
Meta dhe ministrat rafting në Kanionet e Osumit (FOTO-LAJM) Kryetari i Kuvendit z. Ilir Meta, shoqëruar me një grup ministrash dhe deputetësh të Parlamentit shqiptar zgjodhën rafti
Ambasadori italian shijon bukuritë shqiptare, rafting në kanionet e Skraparit (FOTO LAJM) Shqipëria ka destinacione shumë të bukura natyrore dhe turistike përgjatë të katërta stinët dhe këtë gjë e dinë shumë mi
Roma stërvitet me rafting (FOTO LAJM) "Rafting? Shërben për të konsoliduar grupin. Prezanton sezonin tonë: jemi në të njëjtën barkë dhe duhet të arrijmë në de
Wollfarth rafting në kanionet e Osumit (FOTO-LAJM) Një nga eksperiencat më të bukura e ka cilësuar ambasadori i OSBE-së në Tiranë, Eugen wolfarth, vizitën e tij në kanioni
Kanionet e Skraparit, ndër më të bukurat në Evropë (VIDEO) Kanionet e Skraparit cilësohen si më të bukurat në Europë. Naa viti 1993, çdo fundjavë në periudhën e pranverës qindra t
Mediu: The process of drafting the Electoral Code, not transparent Republican Party (RP) leader, Fatmir Mediu, said today that the process of drafting the Electoral Code is not transparen