999 rezultate për

rafinha

CHAMPIONS/ PSG-Leipzig, formacionet e mundshme Sonte (e martë) do zhvillohet ndeshja interesante mes PSG-së dhe RB Leipzigut, e vlefshme për Ligën e Kampionëve. Në
ZYRTARE/ Rafinha transferohet te PSG Klubi francez, PSG ka zyrtarizuar transferimin e mesfushorit brazilian, Rafinha Alcantara. Në orët e fundit të merkat
Bielsa kërkon në skuadër Rafinhan Mesfushori brazilian, Rafinha, mund të transferohet në Premierligë. Sport raporton se Leeds United ka identifikuar me
Ish-prokurori italian, hedh "bombën": Deshëm hetim për rastin Pjanic-Rafinha, por dosja ishte zhdukur Ish-prokurori i FIGC, Giuseppe Pecoraro ka zbuluar se audio VAR-i nga një incident i diskutueshëm i ndeshjes Inter-Juven
Rafinha largohet nga Barcelona, katalanasit në vështirësi Rafinha do të nis një aventurë të re me skuadrën e Celta Vigos në formën e një huazimi. Barcelona nxitoi të rinovojë kon
Rafinha: Më thanë se do të më shkatërronin nëse transferohesha te Bayerni Në tetë vitet e fundit, Rafinha ka regjistruar 179 paraqitje për Bayern Munichun dhe fitoi njëzet trofe duke u bërë një
Formacionet zyrtare: Bayern synon të mbajë kreun Bayern Munich në fomrë fantastike do të presë në "Alianz Arena" Wolsfburgun në javën e 25 të Bundesligës. Skuadra e
Plas te Bayern, Rafinha akuzon Kovac Mbrojtësi i Bayern Munich, Rafinha, ka shpërthyer pas një tjetër sfide pa u aktivizuar në Bundesliga. Bayern mposhti
Kaloi me sukses operacionin, Rafinha mungon 6 muaj Barcelona ka konfirmuar dëmtimin e mesfushorit të Rafinha Alcantara, shkruan Alebu.com. Në një deklaratë zyrtare në k
Shtohen problemet te Barcelona Barcelona barazoi fudjavën që lam pas 1-1 ndaj Atletico Madrid duke humbur dhe kreun në kampionatin spanjoll. Barcelo
Barcelona me dhimbje koke, dëmtohet Rafinha dhe Roberto Barcelona ka konfirmuar se Rafinha dhe Sergi Roberto kanë pësuar lëndime. Rafinha i ka lënduar ligamentet në gjurin e ti
Rafinha përfundon sezonin, do të operohet Një lajm i keq vjen për Barcelonën. Klubi blaugran përmes një njoftimi zyrtar ka njoftuar se Rafinha ka përfunduar dhe s
Futbollisti i Bayernit maskohet si terrorist i Arabisë Saudite (FOTO LAJM) Një futbollist i Bayern Munichut, i cili besohet se është Rafinha, ka shkuar në festën e “Halloweenit” me bashkëlojtarët
Zhbllokohet ndeshja, Barcelona kalon në avantazh ndaj Interit (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Interit në "Camp Nou". Ai që ka shënuar është Rafinha Alcantara në minutën e 32
Mesfushori i Barcelonës i "fiksuar" pas Interit Mesfushori i Barcelonës, Rafael Alcântara i njohur ndryshe si Rafinha ka refuzuar të rinovojë kontratën e tij me këtë k
Barcelona refuzon ofertën e Betis, Rafinha mund të qëndrojë Eksperienca e fituar nga tratativa me Interin i ka shërbyer si mësim Barcelonës që tashmë nuk kërkon të përsërisë të një
E bujshme! 5 lojtarët që priten të largohen nga Barcelona Barcelona ka bërë një merkato fenomenale sa i përket largimit të lojtarëve dhe mbushjes së arkës me të ardhura. Pavar
Rafinha drejt Betisit, i prish një tjetër pazar Interit Ndonëse zhvilloi paraqitje mjaft të mira me fanellën e Interit gjatë gjysmës së dytë të sezonit të kaluar, drejtuesit e
Barcelona tregon të ardhmen e Rafinhas, Inter shpreson... Drejtori për transferime ndërkombëtare i Barcelonës, Ariedo Braida ka konfirmuar që Rafinha “ndoshta do të rri” pas huaz
Barcelona gjen mënyrën për të blerë Eriksen Barcelona mund të përdorë interesin e Tottenhamit në Rafinha për të siguruar nënshkrimin e Christian Eriksen, raporton e