E FUNDIT/ Ndahet nga jeta në moshën 99 vjeçare Nexhmije Hoxha
999 rezultate për

rafinerine

Tetë të lënduar nga shpërthimi në rafinerinë gjermane Një zjarr shpërtheu të shtunën në një rafineri në Gjermaninë jugore, duke plagosur së paku tetë vetë dhe duke detyruar a
Zjarri masiv përfshin rafinerinë e naftës në Elbasan, zjarrëfikëset në vendgjarje Nje zjarr i madh ka përfshirë rafinerinë e naftës në Elbasan. Zjarri mësohet të jetë i përmasave të mëdha ndërkohë që
Tatimet bllokojnë llogaritë bankare e kompanisë IRTC në rafinerinë e Ballshit Ministrata Tatimore do të verifikojë të gjitha transaksionet bankare të shoqërisë IRTC, e cila shfrytëzoi për më shumë s
Bllokohen llogaritë e shoqërisë që shfrytëzoi rafinerinë e Ballshit Administrata Tatimore do të verifikojë të gjitha transaksionet bankare të shoqërisë IRTC, e cila shfrytëzoi për më shumë
Ngjarja në Rafinerinë e Fierit, shoqëria 'TPD': S'kemi lidhje me pretendimet e punonjësve Shoqëria 'TPD' ka reaguar përmes një deklaratë për shtyp në lidhje me ngjarjen e ndodhur në rafinerinë e naftës në Fier,
ZBARDHEN SHKAQET/ Ja pse ndodhi shpërthimi në rafinerinë e Ballshit Shpërthimi që ndodhi në Rafinerinë e Përpunimit të Naftës në Ballsh shkaktoi vdekjen e një punonjësi dhe plagosjen e gja
Shpërthimi në rafinerinë e Ballshit, ja gjendja e njërit nga të plagosurit (FOTO LAJM) Shpërthimi i fuqishëm që ndodhi mbrëmë në Rafinerinë e Përpunimit të Naftës në Ballsh shkaktoi vdekjen e një punonjësi t
ARMO sqaron situatën për zjarrin në rafinerinë e naftës në Ballsh Lidhur me zjarrin e rënë në rafinerinë e naftës në Ballsh ka reaguar sot shoqëria ARMO. ARMO bën me dije se pasditen
Zjarr në rafinerinë e naftës në Ballsh, s'ka të lënduar Pasditen e sotme, flakë zjarri janë shënuar në rafinerinë e naftës në Ballsh. Forca të shumta policie dhe zjarrëfikë
Shpërthim gazi në Venezuele, 24 viktima Një shpërthim gazi në rafinerinë më të madhe të naftës në Venezuelë ka shkaktuar të paktën 24 viktima, ndërsa një zjarr
Japoni, 8 të vdekur nga flakët në rafinerinë e naftës Përfshihet nga flakët një rafineri nafte në qytetin japonez të Içiharës, ndërsa numri i të humburve është shpallur i lar
Al-Kaida u përpoq të hidhte në erë rafinerinë më të madhe të naftës në bot&eum Në një mesazh të hedhur në një faqe terrori interneti të al-Kaidës merret përgjegjësia për përpjekjen e djeshme për të