999 rezultate për

raffaella

Balotelli te Brescia, Raffaella Fico hidhet përpjetë nga gëzimi (FOTO LAJM) Mario Balotelli ka nisur një përvojë të re me Brescia në Serinë A, lëvizje që ka entuziazmuar ish-të dashurën e tij, Raf
Raffaella Fico rrëfen lidhjet dashurore që ka pasur me Balotellin dhe Ronaldon (FOTO LAJM) E ftuar në programin “Histori Italiane”, Raffaella Fico, ish-partnerja e futbollistit të Olympique Marseille, Mario Balo
Ronaldo “molla e sherrit” në ndarjen e Raffaella Ficco-s (FOTO LAJM) Modelja seksi, Raffaela Fico i doli në mbrojtje pak më parë yllit portugez Cristiano Ronaldo kur ky i fundit akuzohej pë
Plas "sherri" mes të dashurave të Ronaldos, "tërbohet" Georgina Ronaldo është futur në një situatë mjaftë të komplikuar kohët e fundit. Kundrejt tij kanë vërshuar një sër akuzash p
Akuzohet për përdhunim, ish e dashura i del në mbrojtje Ronaldos “Kam qenë në një lidhje për 11 muaj me Cristiano Ronaldon, në kohën kur ai luante te Manchester United. Ishin 11 muaj të
Raffaella Fico del hapur: Virgjëria ime në ankand, thjesht për publicitet (FOTO LAJM) Rafaela Fico, ish e fejuara e Mario Balotellit, me të cilin ka pasur edhe vajzën Pia, ka dalë më në fund hapur. 11 vite
Raffaella Fico, muza e Superbike (FOTO LAJM) Raffaella Fico do të jetë muza e garës së pestë sezonale të Superbike që do të zhvillohet ne Imola të Italisë nga 29 pri
Raffaella Fico ve notat: Balotelli ngel, CR7 10+ (FOTO LAJM) Raffaella Fico vendos notat. Në një intervistë për revistën italiane "Diva e Donna" showgirli ka komentuar mbi meshkujt
Balotelli del me ish-in dhe vajzën Pia (FOTO LAJM) Nuk po kalon ditë aspak të mira te Liverpool, ku që prej shtatorit ka shënuar vetëm dy gola, një në Champions League dhe
Raffaella Fico: Balotelli thotë vetëm gënjeshtra Raffaella Fico hidhet në kundërsulm. Pas intervistës së Mario Balotellit, showgirl-i ka rrëfyer të vërtetën e saj: "Vazh
Raffaella Fico provokon sërish (FOTO-LAJM) Raffaella Fico e parezistueshme. Nga momenti kur ajo është bërë mama dhe gjeti dashurinë e re Gianluca Tozzi, Fico ka pa
12 muajt e "nxehtë" Raffaella Ficos (FOTO-LAJM) Raffaella Fico është shoqëruar nga i dashuri i saj Gianluca Tozzi në prezantimin e kalendarit të saj për revistën "For M
Raffaella harron Balotellin, mat me të dashurin e ri (FOTO LAJM) Raffaella Fico harron Mario Balotellin?! Bukuroshja italiane është kapur mat nga revista "Chi" duke u puthur me Gianluca
Raffaella Fico qeth zero SuperPian (FOTO-LAJM) I ka prerë flokët kaçurrela të të voglës së saj dhe tek revista ‘Gente’ e prezanton tek fotografët me look-un e ri, gjit
Mbetet e hapur lufta mes Raffaella Ficos dhe Mario Balotellit Mbetet e hapur lufta mes e Mario Balotelli. E ftuar e Silvia Toffanin në show “Verissimo”, dhe ka pranuar të tregojë të
Fico: Nuk bëj tifo për Balotellin Raffaella Fico, ish e dashuara e Mario Balotellit dhe e ëma e vajzës së tij Pia, "thumbon" sulmuesin e Milan. Në një int
"Telenovela" Fico-Balotelli vijon Familja e Balotellit do të padisë Raffaella Ficon për deklaratat shokuese ndaj SuperMarios. Lajmi është publikuar nga e
Mario Balotelli dhe Raffaella Fico rikthehen bashkë Mario Balotelli dhe Raffaella Fico rikthehen bashkë. Ata janë parë të puthen plot pasion sikur asnjë gjë të mos kishte n
Fico: Nuk ka folur ende me Marion Raffaella Fico përgënjeshtron rikthimin sërish me Mario Balotellin. "Ne nuk jemi dëgjuar prej shumë kohësh", thotë vajza
Balotelli kërkon testin e ADN-së “Do të marr përsipër të gjitha përgjegjësitë e mia kur të kem provat se unë jam babai i fëmijës.” Kështu është shpreh