999 rezultate për

radovani

I zhytur kokë e këmbë në borxhe, pamjet e arrestimit të Elton Radovanit (FOTO LAJM) Policia e Paraguajit ka mërë të mundur kapjen dhe arrestimin e Elton Radovanin, djalin e ish-Prefektit të Shkodrës, Pjer
Arrestohet në Paraguaj djali i ish-Prefektit: U përfshinë në skemë gjigante fajdesh në Shkodër (FOTO LAJM) Policia e Paraguajit ka arrestuar pak ditë më parë Elton Radovanin, djalin e ish-Prefektit të Shkodrës, Pjerin Radovani.
Dalin dëshmitë e 'fajdexhinjve' të Shkodrës: Radovani na mashtroi me premtimin e Edi Ramës Dosja e bujshme e “fajdexhinjve” në Shkodër duket se po merr një tjetër rrjedhë. Në Gjykatën e Apelit, 12 të arrestua
'T’i gjej djemtë e t’i vras o Paulin', përgjimet tronditëse të fajdexhinjve të Shkodrës Zbardhet pjesa e dyte e pergjimeve që çoi nën pranga grupin e fajdexhinjve të Shkodrës. Gjithçka ka nisur kur ish-pre
Mos harro borxhin e babës! Dalin përgjimet e grupit të fadexhinjve të Shkodrës Një histori e pashpresë bixhozi. Dy të rinj të varur prej tij që i lanë mbi kurriz të atit miliona euro borxh. Dhe 19
Banda e fajdeve në Shkodër, familjarët akuzojnë ish-prefektin për denoncimin Familjarët e të dyshuarve për fajde që u arrestuan në Shkodër akuzojnë ish-prefektin, Paulin Radovani, se ka përvetësuar
Fajdexhinjtë e Shkodrës lihen në burg, çfarë deklaruan në Gjykatë Gjykata e Shkodrës rikonfirmoi këtë të shtunë masat e sigurisë për të arrestuarit e dy ditëve më parë, që vepronin si gr
Zbulohet roli i policit Lohja në grupin e fajdexhinjve të Shkodrës Zbulohet roli i policit Ergys Lohja që u pezullua nga detyra pas goditjes së grupit kriminal të fajdeve në Shkodër, ku u
Ky burrë fundosi fajdexhinjtë e Shkodrës pasi djemtë ranë në rrjetën e tyre Grupi i rrezikshëm i fajdexhinjve të Shkodrës ishte i njohur për aktivitetin e tyre, por përgatitja e arrestimit të tyre
Frederik Tata ngre tonet në gjykatë: S'më gjykoni dot Ka vazhduar me tone të ashpra seanca gjyqësore e parashikuar për Frederik Tatën i akuzuar për prostitucion. 50 vjeça
Pastrimi i Shkodrës, prefekti kundër MM-së Prefekti i Shkodres Paulin Radovani e ka cilësuar si komedi aksionin e Ministrise së Mbrojtjes për pastrimin e plehrave
Kushëriri i Topallit, zv/ministër i kulturës Zëvendësministri i Kulturës, i bërë para pak ditësh publik nga kryeministri Edi Rama, Gjon Radovani është kushëri i parë