999 rezultate për

radojcic

Shok i ngushtë i Radojçiç, kush është komandanti i arrestuar sot në veri Ka shkuar në 19 numri i policëve të arrestuar sot në aksionin në Veri. Mwsohet se njëri nga personat e kërkuar ka qen
Radojçiç: Nuk e kam patur mik Ivanoviçin, por as nuk e kam vrarë Nënrkyetari i Partisë Radikale Serbe Milan Radoiçiç, është marrë në pyetje nga policia serbe për vrasjen e politikanit O
Veseli e Haradinaj takuan Radojçiçin, reagon Thaçi Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka folur për takimet e kryeministrit Ramush Haradinaj dhe kryeparlamentarit Kadri Ve
Thaçi e godet prapë Haradinajn: Gjuriçi ishte mysafir i Milan Radojcicit Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Gjuric ishte mysafir i Milan Radojcic, mikut të Kryeministrit Ramush Har
Zbulohet i dyshuari për vrasjen e Ivanoviçit, pritet arrestimi (FOTO LAJM) Vrasja e Oliver Ivanoviçit ka mundur të jetë kryer nga grupi i Milan Radojcic i cili ka raporte të mira me strukturat ud