Bien ndjeshëm rastet e reja, 20 viktima në 24 orët e fundit në Shqipëri
999 rezultate për

radio

Ndahet nga jeta mjeshtri i zërit në Radio Tirana Është ndarë nga jeta mjeshtri i zërit në Radio Tirana, Kristaq Katundi. Lajmi bëhet i ditur përmes një postimi në rrjete
Mbante radio policie e pistoletë, si u ekzekutua me 30 plumba "i forti" i Shkodrës Një muaj nga vrasja e Ridvan Ramazanit (Hyseni) në Shkodër, zbardhen detaje të reja lidhur me hetimet që ka kryer polici
Koronavirusi i merr jetën radiologut të njohur në vend Një tjetër mjek humb jetën si pasojë e infektimit me koronavirus. Bëhet fjalë për radiologun e njohur, Hyqmet Musa. L
Media shqiptare në zi! COVID-19 i merr jetën gazetarit të njohur Ka ndërruar jetë si pasojë e infektimit me Covid-19, gazetari i njohur Lek Plani. Plani njihet për një karrierë të g
Harron radion ndezur, polici kapet në momente intime në orar të punës Zëvendës sherifi i Qarkut të Los Anxhelosit, dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale gjatë orarit të punës. Për më keq
Aksidentohet avioni më i madh në botë Një avion mallrash Antovov, i konsideruar si një ndër më të mëdhenjtë në botë, doli nga pista në Rusi pas një ulje të de
Bora Zemani i zuri vendin në Top Channel, ku do ta shihni tani Eno Popin (VIDEO) Një nga lëvizjet më të diskutuara nga ekrani i Top Channel këtë sezoni të ri televiziv është ajo e Eno Popit, të cilin i
Polici del nga spitali, denoncon humbjen e radiomarrëses: Bisedat i dëgjon dikush tjetër R. Q mori shërbimin si polic rrugor si çdo ditë, sipas një plani masash të detajuara që e vendosnin atë për të matur shp
Grenell për radion serbe: Pse Trump nuk e detyron Serbinë të njohë Kosovën I ngarkuari nga Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, ka deklaruar në një radio serbe të Çikagos, se Shtëpia e Bardhë nuk
Duka flet për mediat italiane, zbulon të ardhmen e kapitenit Elseid Hysaj Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka zbuluar të ardhmen e kapitenit të Kombëtares, Elseid Hysa
"Na spiunuan dhe Sigurimi na rrethoi te Ura e Karmës", dëshmia e ish-diversantit parashutist Publikohet historia e rrallë dhe e panjohur e Ndue Mëlyshit me origjinë nga Mirdita, ku i ati i tij, Gjoni ishte bajrakt
Rezultatet e testeve radiologjike të Dybala, rrezikon mungesën kundër Lyon Paulo Dybala mund të jetë mungesa e madhe e Juventus për ndeshjen ndaj Lyon. Juventus do të ketë punë të vështirë në
Banega shkakton skandal duke festuar pa maskë në klub, në një vend ku ka shumë raste me COVID-19 (VIDEO) Mesfushori i Sevillas, Ever Banega, ka shkaktuar skandal vetëm pak ditë para ndeshjes së Ligës së Evropës kundër Romës.
Kosova në vendin e tretë në Evropë me numër të të infektuarve me koronavirus Mikrobiologu Lul Raka thotë se Kosova aktualisht është në vendin e tretë në Evropë sa i përket numrit të rasteve të të i
A mund të përhapet koronavirusi përmes valëve 5G? Është përfolur shumë e madje janë publikuar edhe lajme të ndryshme për përhapjen e koronavirusit përmes valëve 5G. Po
Arrestohet babë e bir në Durrës, "thesaret" që u gjetën brenda shtëpisë së tyre (FOTO LAJM) Policia e Durrësit ka goditur një tjetër rast të shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla. Arrestohen në fla
Ndahet nga jeta intelektuali shkodran (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta një ditë më parë, intelektuali i mirënjohur shkodran, David Luka. Lajmin e ka bërë të ditur Radio V
Duka e pranon: Panucci ishte zgjedhje e gabuar Armando Duka ka folur hapur! Presidenti i Federatës Shqiptarë të Futbollit ka dhënë një intervistë për “RadioSei”, aty k
Mësohet data dhe ora kur do takohen Kurti-Mustafa Gjatë ditës së nesërme në orën 14:00 në Kuvend, priten të takohen kryetari i Vetëvendosjes dhe ai i Lidhjes Demokratike
Aktivisti "hap thesin" e nxjerr zbuluar Ballukun e Veliajn: 40 mijë $ për një emision... "Une kam qene ne levizjen Mjaft, drejtor i komunikimit kur pasi fituam nje fond te NED per krijimin e nje radioje, brend