999 rezultate për

radhet

Media serbe: Tradhëti, Spanja ia kthen shpinën Serbisë, qeveria "e njeh" Kosovën Qeveria e Spanjës ka dhënë leje që ndeshja kualifikuese për Kupën e Botës 2022 me Kosovën të zhvillohet në territorin sp
Hoti i dyti, kush është kandidatja 25 vjeçare më e votuar nga radhët e LDK-së Pas përfundimit të numërimit të votave, janë publikuar edhe të dhënat se sa vota kanë marrë kandidatët përkatës. Mëso
Tradhëtia: Po sikur ta falësh dhe të harrosh? Tradhëtia si koncept është po aq i lashtë sa dashuria, bashkëshoqëruese e trishtë e saj... sepse njeriu në fund të fun
Mediat italiane: Strakosha drejt Premier Leaue që në janar Thomas Strakosha mund t'i bashkohet skuadrës angleze, West Ham United gjatë muajit janar ka raportuar të mërkurn “Il Mes
Po femrat pse tradhëtojnë? Ja 6 arsyet kryesore Tradhëtitë dhe ndarjet janë kthyer në një fenomen kohët e fundit. Por pas çdo tradhëtie ka disa arsye të caktuara të cil
7 ditë nga mbyllja, spekulimet e fundit të merkatos Kanë mbetur vetëm edhe shtatë ditë deri te mbyllja e afatit kalimtar dimëror të transferimeve. Deri tani kemi pasur m
"Kam tradhtuar dhe kam bërë s*ks në avion", Françeska Jaçe rrëfehet si asnjëherë (FOTO LAJM) Modelja Françeska Jaçe i ka treguar të gjitha në një intervistë të dhënë për mediat. Në “Afterparty me Luanën”, ajo
Tradhëtia: Po sikur të falësh dhe të harrosh? Tradhëtia si koncept është po aq i lashtë sa dashuria, bashkëshoqëruese e trishtë e saj sepse njeriu në fund të fundit
Deklaroi se Kanye tradhëtoi Kim me Jeffree Star, Kim paralajmëron yllin e TikTok-ut (FOTO LAJM) Pas lajmit se Kim Kardashian dhe Kanye West po shkonin drejt divorcit javën e kaluar, ylli i TikTok Ava Louise supozoi s
Tradhëtia: Të humbësh në dashuri Përse tradhtojmë: Sepse dashurojmë një tjetër (30%) Për të luftuar monotoninë, dëshira për pushtime të reja (22,6%
Tronditet bota e showbizzit, Kanye West ka tradhëtuar Kim Kardashian me Jeffree Star (FOTO LAJM) Lajmi i ketyre ditëve do të jetë ishte divorci i një prej çifteve më të famshëm të Hollywood-it, Kim Kardashian dhe Kany
Mbappe "tradhëtohet" nga sfondi mbrapa, kalimi te Reali është çështje kohe Kilian Mbape prej kohësh flitet për një kalim te Reali i Madridit në të ardhmen, teksa edhe vetë në disa intervista ka t
Jozefina Topalli: PD nuk është Basha, ai tradhtoi demokratët! Ish-kryeparlamentarja, dhe tanimë kryetarja e partisë Lëvizja për Ndryshim, Jozefina Topalli thotë se Partia Demokratike
COVID-19/ Meta thirrje Ramës: Trajtim financiar për mjekët Presidenti i Republikës, Ilir Meta i bën thirrje qeverisë që të mbështesë personelin mjekësor të spitaleve COVID, qendra
Sipas shenjës së horoskopit, sa shanse ka të tradhtosh nga 0 në 10 Nga 0 deri në 10. Sa shanse keni për të tradhtuar?! Na thoni vetëm shenjën dhe zbulojeni më poshtë! Dashi Nuk ësht
Tradhëtoi miliarderen? Krimineli më seksi në botë kapet "mat" me modelen (FOTO LAJM) Jeremy Meeks, është i fejuar me miliarderen Chole Green, me të cilën ka dhe një djalë, por ditët e fundit ai është parë
HOROSKOPI/ Kjo shenjë është e lëkundur, nesër mund të tradhëtojë partnerin Dashi Disa persona do mundohen t’ua prishin harmoninë ne çift gjate kësaj dite, por dashuria qe ju keni për njeri-tje
Vajzat shqiptare që pranuan publikisht tradhtinë e partnerëve (FOTO LAJM) Këto personazhe publikë patën guximin të pranonin në publik se janë tradhëtuar nga partnerët e tyre: 1 .Albërije Hadë
Gattuso në ankth për sfidën me Alkmar, i friksohet një historie si ajo me Genoan Napoli do të përballet ditën e nesërme në kuadër të Ligës së Europës, ku do të presë në shtëpi holandezët e AZ Alkmar.
Robinjo mohon akuzat për përdhunimin e një shqiptareje: Pendohem vetëm që tradhëtova gruan Çështja e përdhunimit të Robinjos është rikthyer sërish në skenë pas plot shtatë viteve. Kjo ngjarje është ende në pr