999 rezultate për

radhes

Para se të bëni selfie-n e radhës, kujtoni këtë studim Dalim drejt e në temë. Drita e ekranit të telefonit, ndikon në jetën tonë më shumë nga ç’e kemi menduar. Fatkeqësisht, n
Rudina Hajdari lëshon perlën e radhës: Lapraka, kryeqyteti i Tiranës! Rudina Hajdari,deputete e PD, relativisht ka një karrierë të paktë në politikë. Por falë angazhimit të saj dhe mbiem
"I njëjti film, e njëjta histori", edhe Partizani publikon spotin e derbit (VIDEO) Klubi i Partizanit, ashtu si edhe ai i Tiranës, ka publikuar një video promovuese, ku fton tifozët për derbin e së dielë
Bale mbetet jashtë Realit për ndeshjen e rradhës Gareth Bale ka mbetur jashtë skuadrës së Real Madridit për ndeshjen kundër Osasunës, e cila do të zhvillohet në kuadër t
Rekordi i radhës pas 4 golave nga Ronaldo, portugezi vihet në ndjekje të objektivit të radhës (VIDEO) Cristiano Ronaldo nuk di të ndalet. Ylli i Juventusit duket se ka lindur për të thyer rekorde. Dje në mbrëmje për kua
Franca dhe Turqia marrin fitoret e radhës, Ronaldo shënon "poker" golash Në mbrëmjen e sotme u luajtën edhe sfidat e tjera kualifikuese për Euro 2020, teksa Franca e cila është edhe në grupin e
Nuk është çudi: Kundërshtari i radhës i Khabib-it mund të jetë McGregory Nuk ka dyshim se tifozët e arteve të përziera marciale do ta dëshironin një rimeç ndërmjet Khabib Nurmagomedov dhe Conor
"L’Equipe" zbulon gafën e radhës përveç muzikës, në stadium nuk u ngatërrua vetëm himni (VIDEO) Kur gjithçka dukej gati në "Stade de France" për të nisur, organizatorët kanë ngatërruar gjithçka duke vënë një tjetër h
Icardi dhe Interi nuk po divorcohen, ata janë si të dashuruarit: Wanda lëshon "bombën" e radhës Wanda është akuzuar vazhdimisht se po ndikon negativisht në karrierën e Mauro Icardit, të cilin e ka bashkëshort por edh
Facebook ''kopjon'' sërish Instagram? Ja cili është ndryshimi drastik i rradhës Rrjetet sociale si Facebook dhe Instagram janë bërë tepër të ngjashëm kohët e fundit. Dhe këtë e vërteton ndryshimi dras
Milan ka gati lëvizjen e rradhës, kërkon shkëmbim lojtarësh Drejtuesit Milanit janë në kërkim të profilit ideal për repartin e sulmit. Objektivi i kuqezinjve është lojtari i Atl
U bë telenovelë: PSG i përgjigjet ofertës së radhës së Barças për Neymarin Sipas një transmetuesi francez, klubi parisien i ka thënë jo përsëri ofertës së radhës të Barcelonës për Neymarin. PSG-j
I përfundoi kontrata me One Record, Fero kalon direkt në "planin" e rradhës (FOTO LAJM) Ditë më parë, Fero njoftoi fansat se ka përfunduar kontratën me labelin “On Records”, në të cilin ishte që prej kur fill
Ngjyrat më të bukura të thonjve për pjesën e mbetur të verës (FOTO LAJM) Kur vjen puna tek thonjtë, asnjëherë s’kemi mjaftueshëm ide për dizajnin e radhës. Jo gjithçka që mund të jetë trendi i
Gaz Paja i bën "shërbimin" e radhës Ramës dhe Veliajt Kryeministri, Edi Rama vijon publikimin e qëndrimeve të artistëve që janë shprehur pro shembjes së Teatrit Kombëtar dhe
Arrestimi i kreut të FRPD-së, PD njofton lëvizjen e radhës Pas arrestimit të Arvit Bushatit, kreut të FRPD partia demokratike do të zhvillojë protestë para Komisariatit të Polic
PD plas "bombën" e rradhës: Pjerin Ndreu bashkëpunëtor me vrasës Kryetari i ri i bashkisë së Lezhës, i dalë nga votimet moniste të 30 qershorit, Pjerin Ndreu, ka qenë i lidhur me vrasës
Arbana Osmani bëhet nostalgjike, me siguri këto foto do ju ngjallin kujtime dhe ju (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Arbana Osmani ka vetëm pak ditë që mbylli pushimet. Tashmë, me energji të karikuara dhe super në fo
"Nuk do lejoj gjakderdhje", Mziu zbulon hapin e rradhës I bindur për të mos hequr dorë nga beteja e nisur me drejtësinë për atë që e cilëson farsë elektorale në 30 Qershor, Xhe
Skandali i rradhës në polici, zhduket pajisja speciale e policisë që survejon kriminelët Pas skandalit të pajisjes, “IMSI-Catcher”, dosje e cila u mbyll për shkak të afateve hetimore, një pajisje tjetër specia