999 rezultate për

radhe

Toka nuk gjen qetësi! Pas Greqisë, ja ku u ndje lëkundja e radhës Tërmetet s’kanë të ndalur. Pas atij të raportuar në Greqi, lëkundjet e radhës janë ndjerë në Bosnje Hercegovinë. Zona e
Hazard i gatshëm për ndeshjen e rradhës së Real Madridit Mungesa e Hazard i kaloi të gjitha pritshmëritë, për belgun fillimisht u raportua se ishte një dëmtim i lehtë, por sulmu
Zgjedhjet në Podujevë, KQZ njofton mbledhje ditën e sotme Ditën e sotme një mbledhje do të mbahet në lidhje me zgjedhjet që priten në Podujevë. Për këtë ka njoftuar Komisioni
Të dënuar përjetë për vrasje, kush janë tre të shumëkërkuarit e radhës në listën e zezë Ka dalë lista me 3 të kërkuarit e radhës, objekt i punës së Njësisë së Kërkimit. I dënuari me burg përjetë Sokrat
Ngacmoi s*ksualisht kushërirën 10 vjeçare për 3 vite me radhë, shqiptari përballet me gjykatën Një i ri shqiptar është akuzuar për dhunë seksuale dhe për abuzim me kushërirën e tij. Gjyqi ndaj shqiptarit pritet të p
Ylli i Atalantës objektivi i rradhës i Interit Pas Gagliardinit dhe Bastonit, Interi rikthehet të negociojë me Atalantën për një lojtar që i pëlqen shumë Antonio Conte
E tradhëtuan takat në Sanremo, moderatorja për pak ra nga shkallët (VIDEO) Ndodh edhe në spektaklet e mëdha, edhe në koncertet e mëdha, edhe në kompeticione të këtij lloji. Gjithmonë moderatoret
Shumë komplimenta për vajzën e Ibrahim Rugovës, ish-deputetja ndryshon totalisht pamje (FOTO LAJM) Ish-deputetja e LDK'së, Teuta Rugova prej kohësh nuk është aktive në politikë. Këtë kohë ajo duket se i ka kushtuar shum
Shfaqet sërish policja misterioze me syze, shenjestron tre emrat e radhës nga bota e krimit Eshtë zgjedhur po ajo agjente grua, me syze dhe joshëse të publikojë sot emrat e tre personave të rrezikshëm të cilët pr
I ka marrë yjet rradhë, tashmë ish i dashuri i Kylie Jenner i "fiksuar" pas Taynës (FOTO LAJM) Përveç super suksesit që po arrin me hapa goxha të shpejtë në Shqipëri, reprja Tayna po bën zhurmë edhe jashtë trevave.
Kryesia e LDK-së diskuton për ministrat Këshilli i Përgjithshëm i LDK-së, është duke zhvilluar mbledhje në selinë qendrore të saj në Prishtinë. Aktualisht ja
Reja afër rinovimit të kontratës me Kombëtaren Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, Edoardo Reja ka nisur nga puna për kualifikueset e Kampionatit Botëror, por ende nu
Bayern Munchen siguron fitoren e rradhës, kap përkohësisht kreun (VIDEO) Bayern Munchen ka fituar pa shumë probleme ndeshjen ndaj Mainz në "Opel Arena". Robert Leëandoëski shënoi golin e par
E ruajtën për 2 ditë me rradhë, zbulohen emrat e personave që rrëmbyen Prengën Në vazhdën e përpjekjeve për të gjetur trupin e Jan apo Jak Prengës, i rrëmbyer në 19 janar në Kamëz , policia vazhdon t
Kërcënoi me armë qiradhënësen, policia parandalon tragjedinë në Tiranë (VIDEO) Policia e Tiranës ka mundur të ndërhyjë në kohë e të parandalojë këeshtu një ngjarje të rëndë kriminale. Policia arre
Një koncert tribut për Dr.Florin, West Side Family surprizon fansat me projektin e radhës (FOTO LAJM) Landi i West Side Family i ka surprizuar të gjithë fansat me postimin e radhës. Ai ka zbuluar se shumë shpejt, me 5 mars
Paralajmërohet skandali i radhës pas videos së Allës duke konsumuar kokainë Opozita ka paralajmëruar një tjetër skandal pas atij te kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla. Pas videos së Lefte
"Air Albania" apo "Selman Stërmasi"? Tirana merr vendimin zyrtar për ndeshjen ndaj Teutës Sfida mes Tiranës dhe Teutës do të zhvillohet në stadiumin “Air Albania” ditën e diel në orën 17:00. 24-herë kampionë
Pas sulmit në shtëpinë e drejtorit, tifozët e United gati për protestat e rradhës Të martën në darkë një numër i vogël tifozësh të United sulmuan shtëpinë e drejtorit ekzekutiv. Mirëpo asgjë nuk ësht
Takimi i fundit ishte në shtëpinë e Mustafës, ku do të jetë takimi i rradhës mes LDK dhe VV? Sa duket takimet nëpër institucione nuk funksionuan. VV dhe LDK janë zhvendosur në takime më private. Vazhdimi i taki