999 rezultate për

radhazi

Gjici i vendos ultimatum klubit: Dua 3 fitore radhazi Dy humbje radhazi kanë “trazuar” jo pak kampin verilindor. Edhe pse skuadra ka grumbulluar 13 pikë në 8 ndeshje kampiona
Juventus barazon rekordin e Lippit Skuadra e Juventusit të këtij sezoni ëshytë i destinuar për të thyer rekorde të një pasnjëshme. Bardhezinjtë koleksionua
Reali në krizë, hera e parë që nuk shënon 1 gol në katër ndeshje radhazi Real Madrid pësoi një humbje shokuese sot në transfertë ndaj Alaves, ndeshje e vlefshme për javën e 8 të La Ligas. K
Juventusi i pandalshëm, merr fitoren e 8 radhazi në Serie A (VIDEO) Juventusi ka marrë një tjetër fitore sot në kampionat në transfertë kundër Udineses me rezultatin 0-2 në "Dacia Arena".
Maratona e Tiranës gati të nisë rrugëtimin e saj për vitin e tretë radhazi Maratona e Tiranës është gati të nisë rrugëtimin e saj për të tretin vit radhazi. Më shumë se 5 mijë vrapues, një pjesë
Kovaç tregon problemin e Bayernit Skuadra e Bayern Mynih po kalon një minikrizë rezultatesh pasi nuk fitojnë një ndeshje prej tre sfidash radhazi. Bavarez
Arsenali nuk ndal, merr fitoren e 5 radhazi në Premier League (VIDEO) Arsenali ka mposhtur sot Watfordin me rezultatin e përgjithshëm 2-0 në "Emirates Stadium". Të dy golat "Topçinjtë" i
PSG e pandalshme, merr fitoren e 7 radhazi në Ligue 1 (VIDEO) PSG ka mposhtur sot me skuadrën e Reims me rezultatin 4-1 në "Parc des Princes", ndeshje e vlefshme për javën e 7 të Lig
Tirana rinis për të tretin vit radhazi fushatën e mbjelljes së pemëve të reja Pas suksesit të dy viteve të para, Tirana do të rinisë fushatën e madhe të mbjelljes së 100 mijë pemëve, për të vijuar r
Iker Casillas nuk njeh moshë, ky është rekordi që thyen Ish-portieri i Real Madrid dhe aktualisht portieri i Portos, Iker Casillas, duket se ende është në një formë të mirë pav
Hazard shkatërron i vetëm Cardiffin, Chelsea merr fitoren e pestë radhazi (VIDEO) Chelsea ka fituar sot ndaj Cardiff me shifrat e përgjithshme 4-1 në "Stamford Bridge", ndeshje e vlefshme për javën e 5
Drithërohen kuqezinjtë, Strakosha shpëton 2 herë radhazi portën Shqipëria po luan në “Elbasan Arena” ndeshjen e parë të Ligës së Kombeve ndaj Izraelit, e cila është e vlefshme për Grup
Chelsean nuk ndal, merr fitoren e katërt radhazi në Premier League (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore të pastër në letër por shumë të vështirë në fushë ndaj Bournemouthit të shtunën. Ai që zh
Salzburg i "mallkuar", jashtë grupeve të Champions-it 11-n herë radhazi Mund të duket si një këshillë e hedhur me ironi mes tifozëve kundërshtarë, por në fakt bëhet nga një medie sportive: nës
Dy humbje radhazi, a do shkarkohet Mourinho? Puna e Jose Mourinhos si menaxher i Manchester United, duket se nuk po ecën ashtu siç pritej. United nuk e ka nisur m
Bayern përmbys gjithçka, shënon tre gola rradhazi (VIDEO) Bayern Munich ka përmbysur rezultatin në ndeshjen e International Champions Cup ndaj PSG-së.J Javier Martinez (1-1),
Kroacia në histori Kroacia ka mposhtur me penallti mbrëmë Rusinë dhe është kualifikuar për në gjysmëfinale të Botërorit. Kjo ishte ndesh
Brazili i madh, sa i vogël përballë skuadrave europiane Brazili nuk ja doli dot mbrëmë kundër Belgjikës, edhe pse ishin favoritët kryesorë për të fituar trofeun. Që prej vit
Gjermania vazhdon traditën, kampionia e katërt radhazi që eliminohet në fazën e grupeve (FOTO LAJM) Si për kundër të gjithë parashikimeve, Gjermania u eliminua që në fazën e grupeve të Kupës së Botës në Rusi. Por, kjo gj
Skuadra e Botërorit shkarkon trajnerin pas dy humbjeve rradhazi Ky Botëror ka nisur me shumë surpriza, ku deri më tani na ka treguar se në këtë Botëror nuk ka skuadra të mëdha apo të v