999 rezultate për

radhazi

Ronaldo hyn në historinë e Serie A, rekord në 8 ndeshje radhazi Juventus duke i pandalshëm këtë sezon. Fitorja e fundit kundër Lazios bëri që të arrinin kuotën e +11 pikëve më shuëm se
Ish-sulmuesi i Juventusit shkruan historinë në Serie A Fabio Quagliarella ka shkruar historinë në Serie A. Një emër që ka lënë gjurmë ndër vite në kampionatin italian, ditën e
Manchester United siguron fitoren e 5 radhazi nën drejtimin e Solskjaer (VIDEO) Manchester United ja ka dalë me sukses dhe sot teksa ka fituar 2-0 në ndeshjen e Kupës FA përballë Readingut në Old Traf
Vjen humbja e parë për Arsenalin, pas 14 ndeshjes radhazi në Premier League (VIDEO) Arsenali ka pësuar humbjen e parë ne Premier Ligë pas 14 ndeshjes radhazi pa humbje. Topcinjtë zhvilluan një lojë sulmue
Southampton befason Arsenalin (VIDEO) Southampton ka befasuar Arsenalin teksa ka kaluar në epërsi me antë të mesfushorit Inigs. Arsenali nuk humbet ne pre
Shkëndija befasohet në shtëpi, rrezohet pas 7 fitoresh radhazi Shkëndija është befasuar në shtëpi teksa pas 7 ndeshjve pa humbe është mposhtur 1-0 në fushën e vet nga Akademija P
Rikthehet kriza te Real Madrid, turpërohet 3-0 nga Eibar (VIDEO) Eibar ka turpëruar Real Madrid me rezultatin ne thellë 3-0 sfidën e zhvilluar në orarin e drekës. Kampionët e Europës z
Shpallen fituesit e ‘’Pankinës së Art뒒 në Serinë A Në qendrën stërvitore të Kombëtares Italiane, janë ndarë cmimet e trajnerve më të mirë për sezonin që lamë pas. Në vënd
Reali "ndez" motorët, kërkon fitoren e tretë radhazi Skuadra e Real Madrid do të luajë sonte në mbrëmje përballë Viktoria Plzen në sfidën e vlefshme për Champions Leaguen. M
Milan ka një prej mbrojtjeve më të dobëta në Europë Skuadra e Milanit është një ndër skuadrat me mbrojtjen më të dobët në Itali, por jo vetëm. Kuqezinjtë kanë pësuar 14 g
Çmendet United, 100 milionë euro për kampionin e botës Skuadra e Mançester Junajtid vuan shumë në repartin e mbrojtjes dhe këtë e ka pranuar dhe vetë trajneri i “djajve të kuq
Kjo është hera e fundit që Reali pësonte 3 humbje radhazi në La Liga Real Madridi pësoi një humbje tmerruese sot ndaj Barcelonës me rezultatin 5-1 në "Camp Nou". Madrilenët me këto humb
Arsenali ngec pas 11 fitore radhazi (VIDEO) Arsenali ka ngecur pas 11 fitore radhazi në të gjitha kompeticionet. Top-çinjtë barazuan 2-2 me Crystal Palace, ndes
Mourinho kritikon drejtuesit e Manchesterit: Merrni shembull nga Juventusi Trajneri i skuadrës së Manchester United, Jose Mourinho tha se drejtuesit e klubit anglez duhet të ndjekin shembullin e
“Liverpooli do ta shkatërrojë Arsenalin” Ish-mesfushori i skuadrës së Arsenalit, Paul Merson ka theksuar se skuadra e Liverpool do ta shkatërrojë Arsenalin në sf
PSG nuk ndalet, merr fitoren e 10 radhazi në Ligue 1 (video) Paris Saint-Germain ka marrë një fitore shumë të lehtë përballë Amiens duke e shkatërruar me rezultatin 5-0 në "Parc des
Juve tre ndeshje larg rekordit historik Skuadra e Juventusit po zhvillon një sezon të madh pasi numëron 10 fitore radhazi në kampionat dhe janë vetëm tre ndeshj
Daliç shkund Kroacinë, fjalim drithërues Kombëtarja e Kroacisë barazoi mbrëmjen e kaluar përballë Anglisë në Rijeka me shifrat 0-0. Kjo është ndeshja e dytë radh
Stankovic flet për derbin: Është një ndeshje unike Ish-mesfushori i Interit, Dejan Stankovic ka folur për skuadrën e drejtuar nga Luciano Spalletti dhe formën e tyre të mi
Gjici i vendos ultimatum klubit: Dua 3 fitore radhazi Dy humbje radhazi kanë “trazuar” jo pak kampin verilindor. Edhe pse skuadra ka grumbulluar 13 pikë në 8 ndeshje kampiona