999 rezultate për

radhazi

Barcelona-Valencia, finalja e Kupës së Mbretit: Formacionet zyrtare Sezoni 2018/19 i Kupës së Mbretit përfundon sonte me finalen e madhe mes Barcelonës dhe Valencias, në stadiumin "Benito
Bayern Munchen shpallet kampion i Bundesligës për të shtatën herë rradhazi (VIDEO) Bayerni Munichu shkroi historinë sot me fitoren 5:1 kundër Eintracht Frankfurtit, pasi u shpall kampion i Bundesligës pë
Celtic si Juventusi, shpallet për herë të 8 radhazi kampion (VIDEO) Celtic është zyrtarisht kampion në Skoci, pasi fitoi 3-0 në transfertë ndaj Aberdeen në javën e 36-të, dy javë para fund
Tifozët e Juventusit përzgjedhin 11-shen më të mirë të 8 viteve të fundit Juventusi fitoi titullin e 8 radhazi në Serina A dukë dëshmuar se ata janë liderit e vërtetë dhe se nuk kanë ndërmend të
Pas titullit të 8 radhazi, shpërthejnë "memet" kundër Juves (FOTO LAJM) Juventusi arriti ditën e djeshme, edhe fitoren matematikisht të titullit të 8-të radhazi në Itali, duke vazhduar dominim
Titulli i 8 radhazi askush si Juventusi në histori Juventusi fiton titullin e tetë radhazi, duke vendosur jo vetëm një rekord italian, por edhe rekordin absolut në Europë,
Chellini: Duke mos luajtur vuaj më shumë, tani është momenti të festojmë Giorgio Chiellini ka folur për titullin e tetë radhazi të fituar nga Juventus në Serinë A. "Duke mos luajtur, vuaj më
Siguruan titullin e 8 rradhazi, shpërthen shampanja në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Fitorja përballja Fiorentinës i siguroi matematikisht titullin e 8 kampion rradhazi skadrës së Juventusit. Pak ditë p
Juventus "madhështor", hyri në histori duke siguruar titullin e 8 rradhazi (VIDEO) Pritjes i erdhi fundi, pikërisht në javën 33 të Seria A plot 5 javë nga fundi kampionatit “zonja e vjetër” siguron titul
Nantes kthen PSG 10 vite pas, i shkakton humbjen e tretë rradhazi (VIDEO) Paris Saint-Germaini ka dështuar për herë të tretë radhazi ta sigurojë rezultatin e nevojshëm për t’u konfirmuar kampion
Messi rekordmen: Arrin shifrën mbi 40 gola në sezon në vitin e 10 radhazi Lionel Messi e ka kaluar shifrën e 40 golave brenda një sezoni për vitin e dhjetë radhazi, që tregon për dominimin e tij
Manchester City merr kreun, fundos Fulham-in (VIDEO) Kampionët në fuqi të Anglisë kanë marrë fitoren e shtatë radhazi në Premier League pasi kanë mundur 2-0 Fulhami-n në tra
Formacionet zyrtare: Milani kërkon fitoren e 4 radhazi ndaj Sansuolos Milani do të kërkojë fitoren e 4 radhazi në San Siro teksa do të presë në orën 18:00 Sansuolon, për tu konfirmuar në zon
Formacionet zyrtare: Tottenham-Arsenal, Xhaka dhe Mustafi titullar Tottenham dhe Arsenali do të sfidojnë njëra tjetrën në derbin e Londrës veriore në ndeshjen e javës së 29 të Premier Le
3 humbje radhazi për Sampdorian, Quagliarella motivon shkokët Sampdoria po kalon një moment të vështirë teksa ka pësuar 3 disfata radhazi në Serina A ndaj Napolit, Frosinones dhe së
Triblojë 4 lojtara radhazi, të gjithë po flasin për Fatos Beqirajn (VIDEO) Fatos Beqiraj është një nga lojtarët më të përfolur për momentin në media dhe në rrjetet sociale nga ana e tifozëve.
Ronaldo hyn në historinë e Serie A, rekord në 8 ndeshje radhazi Juventus duke i pandalshëm këtë sezon. Fitorja e fundit kundër Lazios bëri që të arrinin kuotën e +11 pikëve më shuëm se
Ish-sulmuesi i Juventusit shkruan historinë në Serie A Fabio Quagliarella ka shkruar historinë në Serie A. Një emër që ka lënë gjurmë ndër vite në kampionatin italian, ditën e
Manchester United siguron fitoren e 5 radhazi nën drejtimin e Solskjaer (VIDEO) Manchester United ja ka dalë me sukses dhe sot teksa ka fituar 2-0 në ndeshjen e Kupës FA përballë Readingut në Old Traf
Vjen humbja e parë për Arsenalin, pas 14 ndeshjes radhazi në Premier League (VIDEO) Arsenali ka pësuar humbjen e parë ne Premier Ligë pas 14 ndeshjes radhazi pa humbje. Topcinjtë zhvilluan një lojë sulmue