999 rezultate për

radhĂ

Reali në krizë, humbet sërish dhe shkon në 3 ndeshje radhazi pa fitore (VIDEO) Real Madrid ka humbur 1-2 ndaj Alavesit në shtëpi. Miqtë kaluan në epërsi pas vetëm pesë minutash lojë me golin e shë
"The Undertaker" pensionohet nga "WWE" Pas 30 vitesh spektakël, "The Undertaker" është pensionuar nga sporti i "WWE". 55 vjeçari pati një karrierë fantasti
Agnelli e thotĂ« hapur: Juve dua titullin e dhjetĂ« radhazi, na presin sfida tĂ« reja Juve u nderua nga Posta Italiane me njĂ« “vulĂ«â€ pĂ«r titullin e sezonit 2019-2020, i nĂ«ntĂ« me radhĂ« nĂ« Serie A. Bardhezinj
Humbi penalltinë e tretë radhazi, Ibra vendos mos i gjuaj të radhës Sulmuesi i AC Milanit, Zlatan Ibrahimovic është ndarë i pakënaqur me barazimin ndaj Hellas Veronas dhe ka konfirmuar se
Fitoi ndaj Everton, Manchester United barazon rekordin e 1993 Manchester Unitedi ka barazuar një rekord që nuk ishte arritur që nga gushti i vitit 1993. Me fitoren në udhëtim të E
Tre humbje radhazi pĂ«r Everton, Man.United i jep leksion nĂ« "Goodison Park" (VIDEO) Manchester United e ka fituar derbin ndaj Everton nĂ« ‘Goodison Park’ me rezultat 1:3, ndeshje kjo e vlefshme pĂ«r javĂ«n e
Milani bĂ«n detyrĂ«n nĂ« Europa League, mbĂ«rmje pĂ«r t’u harruar pĂ«r IbrĂ«n (VIDEO) Milan ka marrĂ« fitoren e dytĂ« radhazi nĂ« Grupin H tĂ« Europa League pasi ka mundur me rezultatin e pastĂ«r 3-0 skuadrĂ«n e
Bayern gjen fitoren e dytë radhazi në Champions (VIDEO) Bayern Munich fiton edhe ndeshjen e dytë në grup në Champions League dhe tashmë kryeson me 6 pikë të plota. Skuadra e
Cagliari mposht Crotonen dhe regjistron fitoren e dytë radhazi (VIDEO) Cagliari merr fitoren e dytë radhazi në kampionat, pasi mposhti Crotonen me rezultatin 4-2 në Sardegna dhe filloi ngjitj
Reali në krizë? Kjo seri humbjesh nuk i ndodhte prej 39 vitesh Real Madrid është mposhtur nga kampionët e Ukrainës, Shakhtar 2:3 në shtëpi, në ndeshjen e javës së parë të Ligës së Kam
ShkĂ«lqen Neymar, Brazili merr fiton e dytĂ« radhazi (VIDEO) Brazili ka arritur fitoren e dytĂ« radhazi, brenda pak ditĂ«ve. ‘Seleçao’ kanĂ« mposhtur nĂ« udhĂ«tim Peru me rezultat 2:4
Mbappe dhe Icardi i japin fitoren e 3 rradhazi PSG-së (VIDEO) Shërben Kylian Mbappe, shënon Mauro Icardi. Bashkëpunimi efikas mes talentit francez dhe sulmuesit argjentinas prodhoi d
Evertoni i Ancelottit i frikshëm, 3 fitore radhazi dhe merr kreun (VIDEO) Evertoni vazhdon me hapa të frikshëm në kampionat. Skuadra e Ançelotit fitoi 1-2 në fushën e Kristal Palasit. Të tre
Radha e Krujës dhe Divjakës, OFL "godet" pesë të tjerë Operacioni Forca e Ligit ditën e sotme i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë pesë pers
Koeman vijon me operacionin "fshesa", radha e francezit Pas Suarezit, Vidalit dhe Semedos Ă«shtĂ« radha e Jean-Claair Todibo pĂ«r t’u larguar nga Barcelona. Trajneri holandez, Ron
"Titulli i dhjetĂ« radhazi? NjĂ« mal pĂ«r t’u ngjitur", Agnelli ngre alarmin: Po rrezikohet mbijetesa e klubeve Presidenti i Juventusit Andrea Agnelli iu drejtua klubeve tĂ« futbollit europian me njĂ« letĂ«r tĂ« hapur pĂ«r planifikimin
Pirlo debuton sot si trajner i Juventusin, gati për titullin e 10 radhazi Juventusi fillon mbrojtjen e titullit në Serinë A të dielën në mbrëmje, teksa do të presë në Torino skuadrën e Sampdoria
Radha e "të fortëve" në Gjirokastër e Tepelenë, kush janë të radhës që duhet t'i përgjigjen OFL-së Operacioni Forca e Ligjit ditën e sotme i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë dy perso
Probleme për Juventusin, viti i tretë radhazi me humbje shton borxhet Juventusi dominon prej vitesh futbollin italian dhe është kthyer përsëri në një skuadër me shumë prestigj në Europë.
Manaj te klubi i Serie A, zbulohet skuadra Marash Kumbulla shkëlqeu këtë sezon te Verona dhe mund të jetë radha e Rei Manajt që të kërkojë të njëjtën gjë. Së fu