999 rezultate për

rades

Me armë në brez mes autostradës, kapet i "forti" nga Kurbini Një shtetas është vënë në pranga në Kurbin pasi është kapur me armë zjarri. Nga kontrollet e ditës së sotme nga Renea
Momenti tronditës, aeroplani përplaset me makinën në mes të autostradës (VIDEO) Ky është momenti tronditës kur një aeroplan i vogël përplaset në një makinë pasi motori i tij dështoi dhe e detyroi atë
Gurët dëmtojnë barrierat në autostradën Tiranë-Elbasan, në cilin aks duhet bërë kujdes Në fshatin Mushqet pranë autostradës Tiranë-Elbasan, në afërsi të tunelit ka pasur rrëshqitje dherash. Rrëshqitja mas
Aksidente masive në aksin Lezhë-Milot, Krimi Ekonomik procedon penalisht firmën Për shkak të motit të keq problem përbën aksi Lezhë-Laç dhe Lezhë-Balldre pjesë e superstradës Lezhë-Shkodër. Segment
E ndërroi tytën e pistoletës më 21 Janar? Flet ish-komandanti i Gradës Ndrea Prendi, ish-komandat i Gradës së Republikës së Shqipërisë, ka folur në emisionin “Opinion” për vrasjet e ndodhur n
Momenti heroik, piloti ul avionin në mes të autostradës (VIDEO) Aeroplani me një motor “Bellanca Viking”, u ul dhe goditi një automjet, duke mbyllur përkohësisht një pjesë të autostrad
Plas sherri mes autostradës, agravon debati në nxjerrjen e armës (VIDEO) Një konflikt mes dy personave ka ndodhur këtë të shtunë në Kosovë. Në pamjet e bëra publike shihet një I ri I cili
Diktatori Kim Jong- un nxjerr lotët para parades ushtarake Lideri autoritar i Koresë së veriut Jong-un ka prezantuar një raketë të re gjigande bërthamore në paradën ushtarake në P
Nga përbindëshi i Firences te "fantazma i autostradës", vrasësit serialë që nuk u kapën kurrë (FOTO LAJM) Disa nga krimet më misterioze në historinë e njerëzimit, autorët e të cilëve vazhdojnë të jenë të lirë. Në listën e m
Gruaja rrëzohet nga makina në mes të autostradës, po filmonte për snapchat Një grua teksa po udhëntonte me makinë ditën e shtunë është rrëzuar nga dritarja nës mes të autostradës. Sipas nj
Nënshkruhen Letrat e Interesit për financimin e "Autostradës së Paqes" mes Kosovës dhe Serbisë Pas marrëveshjes së nënshkruar në Uashington nga Kosova dhe Serbia më 4 shtator, gjatë ditës së sotme janë nënshkruar ed
Gjendet e braktisur mes autostradës makina luksoze, dyshimet e para Një makinë luksoze është gjetur e braktisur në autostradën e Mamurrasit. Makina luksoze tip fouristradë dyshohet se m
Në mes të "paradës" së makinave luksoze, këngëtarja shqiptare udhëton me autobuz Edhe pse prej kohësh është bërë pjesë e tregut shqiptar dhe kosovar të muzikës, Fifi duket nuk ka ndërmend të ndryshojë
Policia i shpëton jetën të riut nga Kosova që tentoi të hidhej nga ura Një i ri nga Kosova ka tentuar të hidhej nga ura ditën e sotme, por falë ndërherjes së shpejtë të policisë ka shmangur i
33 vjeçari shqiptar niset me biçikletë nga Italia: Dua të kthehem në Shqipëri! Një i ri shqiptar i cili jeton në Itali, ka marrë biçikletën e tij dhe është nisur të pedalojë për të ardhur në atdhe.
Drejt Italisë për një jetë më të mirë, 23 vite më parë do të ndodhte tragjedia më e madhe detare për shqiptarët Teksa vendi gjëmonte nga automatiku dhe populli ishte i harruar nga politika, plot 23 vite më parë, 115 shqiptarë do të
Cilët janë artistët më "fake" të estradës? Flasin qytetarët (VIDEO) Qytetarët kanë dhënë emrat e artistëve që mendojnë se janë "fake". Estrada është e pasur me artistë të shumtë, madje
E RENDE/ Majmuni i merr jetën foshnjës katër muajshe Një foshnje 4 muajshe është vrarë në një incident të çuditshëm në Indi. Fëmija vdiq pasi një majmun i hodhi një gur sipë
Ekran 360 gradësh, çfarë premton Apple për iPhonin e ri Iphone i ri që do të vijë parashikohet të jetë me dy anë. Për të pasur ekranin 360-gradësh, Apple e ka marrë patentën
PAMJE TË RËNDA/ Ndërroi jetë sot, kështu mbeti poshtë fuoristradës izraelitja në Elbasan (VIDEO) Turisja izraelite që u shtyp dje nga makina në Elbasan ka ndërruar jetë sot në spital, ku mjekët e patën të pamundur që