999 rezultate për

rada

Gruaja që humbi 180 kile për 4 vite, e pabesueshme si duket tani (FOTO LAJM) Është e lehtë për të fituar me peshë, por shumë më e vështirë që ta humbni. Të qenit qindra kilogramë dhe paaftësia
Bllokohet autostrada, aksident masiv në Tiranë-Durrës Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Nga raportimet e para mësohet se disa ma
S'ka më punime, nesër hapet autostrada Tiranë-Durrës Pas përfundimit të punimëve për asfaltimin e segmentit Tiranë-Durrës, ditën e nesërme kjo rrugë do të jetë e hapur për t
Bllokohet autostrada Tiranë-Durrës, gjithçka që duhet të dini Sot do të bllokohet sërish autostrada Tiranë-Durrës, pasi do të realizohet faza e katërt e punimeve që kanë nisur para d
Aksident i frikshëm në Elbasan, shoferja përplas për vdekje 60 vjeçarin Një aksident ka ndodhur në Elbasan, ku një 48-vjeçare me inicialet A.D nga Elbasani, la përplasur një kalimtar. I ak
Mbyllen punimet, hapet autostrada Tiranë-Durrës Më në fund do të mbarojë edhe agonia në autostradën Tiranë-Durrës. Autoriteti Rrugor Shqiptar bëri me dije një ditë m
Sot bllokohet autostrada Tiranë-Durrës, çdo detaj që duhet të dini Duke filluar nga dita e sotme, autostrada Tiranë-Durrës do të mbyllet, për shkak të rikonstruksionit. ARRSH njoftoi dy d
“Radarët fiken për llogari të trafikantëve”, Ndreu i përgjigjet Berishës Me anë të një statusi në Facebook, ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar "fikjen e radarëve për llogari të trafikan
Denoncimi: Radarët vazhdojnë të fiken për llogari të trafikantëve Me anë të një statusi në Facebook, ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar "fikjen e radarëve për llogari të trafikan
Hajdutët vjedhin kabllot, autostrada “Ibrahim Rugova” një vit e gjysmë pa ndriçim I vetmi ndriçim gjatë natës në autostradën “Ibrahim Rugova” mund të jenë vetëtimat, kur moti është me vranësira dhe shi.
Avionët turq shkatërrojnë anijen dhe radarët grek, simulimi alarmon Athinën (VIDEO) Katër avionë F-35 të Turqisë janë ngritur nga baza e tyre pasi konstuan një anije ushtarake armike që kishte hyrë në ujë
Liverpool nën "radar" dyshen e Lazio-s Liverpool është në tratativa me klubin e Lazios për të marrë dy lojtarë nga kjo skuadër. Mediat italiane thonë se sk
E FUNDIT/ Aksident masiv në Peqin, përfshihen dy fuoristrada dhe një furgon (VIDEO) Një aksident automobilistik ka ndodhur disa minuta më parë në aksin Peqin-Rrogozhinë, ku janë përfshirë disa mjete. D
Burgim për Radamel Falcao, akuzohet për dy krime Nuk kanë të ndalur telashet për "yjet" e futbollit me drejtësinë. Tashmë edhe sulmuesi i kolumbian Radamel Falcao që
Makina përplaset me furgonin e mallrave, bllokohet autostrada Tiranë-Durrës Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në autostradën Tiranë-Durrës. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën ndërkohë
Autostrada sërish burim aksidentesh, përgjaket e diela Kjo e dielë duket se nuk ka qenë e qetë në autostradën Tiranë-Durrës. Një numër i madh aksidentesh janë shënuar këtë
Anthony Martial nën radarët e Chelseat Sulmuesi i Manchester United, Anthony Martial, ësht nën radart e Chelseas. Sipas "Daily Mail" Chelsea është në tratat
Këto tre lojtarë janë nën "radarët" e Milanit Gazeta italiane "Tuttosport" ka publikuar disa emra që skuadra e Milanit ka në "radar" për ti bërë pjesë të saj. Skua
Icardi fillon negociatat për largimin nga Inter, por jo tek Reali Mauro Icardi ka nisur kontaktet me Manchester Unitedin për një transferimi të mundshëm në verë në Angli. 25-vjeçarin
Sarri në radarët e tre gjigantëve anglez Bisedimet e zgjatjes së kontratës së Sarrit me Napolin janë shtyrë në mënyrë të përsëritur me Presidentin Aurelio De Lau