999 rezultate për

racione

Franca kthen me charter 29 azilkërkues shqiptar Nuk kanë të mbaruar shqiptarët që janë larguar nga vendi për të kërkuar azil në shtetet evropiane, ku një numër i konsid
Operacion anti-terror në Itali, sekuestrohen armë dhe rraketa, arrestohet një shqiptar Në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme, Digos, Divizioni Investigativ i Operacioneve Speciale, ka nisur një opera
20 ndërhyrje janë akoma larg ideales, 28-vjeçarja e fiksuar me operacionet plastike (FOTO LAJM) Tepër e dhënë pas trupit dhe fytyrës ideale, Kristen ka marrë përsipër të kryejë operacione plastike me vlera të konside
Kështu është transformuar Donatella Versace nga operacionet plastike (FOTO LAJM) Donatella Versace është ndër personazhet e njohura ku mund të thuhet se kirurgjia plastike ka dështuar në kuptimin e plo
Nuk je "PRO" ndaj operacioneve plastike, kjo është maska që ju jep zgjidhje Përveç kirurgji plastike, edhe përzierja e mëposhtme e përbërësve natyralë do t’ju ndihmojë në qëllimin tuaj. Do të d
"Nuk do bëj kurrë më operacione plastike", Cardi B po vuan pasojat (FOTO LAJM) Cardi B betohet se nuk do t’i nënshtrohet më asnjë ndërhyrje kirurgjike pas komplikimeve në bark dhe këmbë. Cardi B ë
Të bukura edhe pa operacione plastike, si duken VIP-at (FOTO LAJM) Shumë femra kanë menduar të paktën një herë të ndryshojnë imazhin e tyre. Ndonjëherë kemi frikë të heqim dorë nga ngjyra
Ndryshimi ndër vite i Lori Hoxhës (FOTO LAJM) Lori Hoxha është një nga personazhet më të përfolur të showbizit shqiptar për shkak të jetës luksoze që ajo bën. Por
Këngëtarja anulon koncertet, shkak komplikacionet e operacioneve plastike (FOTO LAJM) Reperja me famë botërore, Cardi B është detyruar të anulojë koncertet e ardhshme nga turi i saj, për shkak të disa prob
Cardi B anullon koncertin për shkak të operacioneve plastike në të pasmet dhe në gjoks (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur ka anuluar koncertin e saj në Baltimore, i paraparë për të premten, për shkak të problemeve shëndetë
Realizon 25 operacione në vithe, konkuron Kim Kardashian (FOTO LAJM) Një fanse e Kim Kardashian ka shpenzuar mijëra para për të zmadhuar vithet e saj. Jennifer Pamplona, nga Sao Paulo, B
Nuk janë konspiracione, këto janë objektet që kanë sjellë fatkeqësi për njerëzimin (FOTO LAJM) Nuk ka pak teori konspiracioni në ditët e sotme për fenomene dhe dukuri nga më të ndryshmet dhe një së fundmi vjen për p
Nevojat për ushqim gjatë adoleshencës Gjatë adoleshencës, trupi ndryshon dhe rritet shpejt. Për djemtë, gjatësia rritet mesatarisht me 26 cm, ndërsa pesha me
Njihuni me gruan që nuk ka nevojë të bëjë operacione (FOTO LAJM) A e keni pyetur ndonjëherë veten se kush është gruaja me gjoksin më të madh në botë? Jua prezantojmë ne. Norma Stitz
Edhe për Notre Dame nisin konspiracionet, pse u dogj qëllimisht? Disa ditë pasi bota i kthey sytë nga Parisi për të parë se si katedralja 850-vjeçare e Notre-Dame u përfshi nga flakët,
U nxorri bojën, doktori zbulon VIP-at shqiptarë që kanë bërë operacione I ftuar në “Xing me Ermalin” është një nga personazhet më të njohur në media e televizion Skerdi Faria. I njohur si Dokt
Ndryshojnë siguracionet, nga 1 prilli fillon mbajtja e historikut për aksidentet Shoferët që sapo kanë marrë patentën dhe më tepër, ata që shkaktojnë aksidente rrugore do të duhet të paguajnë më shumë
Goli i çmendur i Xhakës bën namin në Angli,"shpërthejnë" konspiracionet (VIDEO) Granit Xhaka ka shkëlqyer në fitoren 2-0 të Arsenalit ndaj Manchester United. 26-vjeçari ka shënuar një gol të bukur
Mijëra dollar për t'u bërë si Kim Kardashian, modelja zhgënjen (FOTO LAJM) Një modele ka shpenzuar 550 mijë dollarë për t’u transformuar si Kim Kardashian, megjithëse rezultati është zhgënjyes.
Në spitalin e Strugës nuk mund të kryhen operacione Një situatë jo e zakonshme është aktualisht në spitalin e Strugës, shkruan Albeu.com Kjo për shkak se pjesa operative