999 rezultate për

racing

Hamilton i pandalshëm, Mercedes thyen rekordin e Schumacher te Ferrari Lewis Hamilton fitoi Grand Prix Emilia Romagna në Formula 1 në Imola. Kampioni në fuqi, me një Mercedes, i parapriu shok
Piloti i Formula 1 me koronavirus, humb garën e Silverstone COVID-19 shkakton alarm në Formula 1 para garës së Silverstone. Piloti i Racing Point, Sergio Perez, bëri testin e Kor
Hamilton barazon rekordin e Schumacher, triumfon në Hungari (FOTO LAJM) Lewis Hamilton ishte thjesht i pakonkurrueshëm në Çmimin e Madh të Hungarisë, që e fitoi lehtësisht. Piloti britnez k
Virgin Racing do garojë me motorë Audi në Formula E Skuadra Virgin Racing do të ketë një furnizues të ri për motorë na Botërorin e Formula E dhe bëhet fjalë për kompaninë g
Milito: Donim ta mbanim Lautaron deri në janar Drejtori sportiv i Racing Club, Diego Milito ka konfirmuar se ata janë përpjekur që ta mbajnë deri në janar Lautaro Mart
Lautaro Martinez ka një mesazh për Interin Lautaro Martinez i ka treguar Interit se duhet të presë deri në verë që të mendiojë për ta, pasi për momentin mendon vet
Martinez: Dua ta jap më të mirën për Racing Lautaro Martinez ka insistuar se Inter mund të presë deri në verë pas një tjetër gol edhe për Racing Club të dielën.
Tani nuk ka më dyshime, konfirmohet e ardhmja e talentit Martinez Tani nuk ka më dyshime, Presidenti i Racing Club, Victor Blanco, ka konfirmuar se sulmuesi i ri Lautaro Martinez në verë
Inter dhe Chelsea përplasen për talentin Martinez Lautaro Martinez është një nga talentet e fundit të futbollit argjentinas që ka tërhequr vëmendjen e klubeve të mëdha të
Racing kampione, vajzat e Victor çmendin tifozet (FOTO-LAJM) Barbie e Mercedes Blanco, dy vajzat seksi të presidentit të skuadrës argjentinase të Racing kanë festuar shumë pasi skua
Racing shpallet kampione e Argjentinës (FOTO-LAJM) Pas 13 vitesh, Racing Avellaneda u shpall kampione e Argjentines me ndihmën e ish sulmuesit të Interit, Diego Milito. Su
Shqipëria mposht 6-1 Racing Club Villabes Shqipëria zhvilloi ditën e djeshme një takim miqësor kundër skuadrës modeste spanjolle të Racing Club Villabes, të cilën
Ultrasit e Racing Santander sulmojnë presidentin (VIDEO) Ultrasit e Racing Santander tentuan të sulmonin presidentin e skuadrës së tyre në ndeshjen e Kupës së Mbretit kundër Alm
Copa del Rey, s'ka Real-Barça deri në finale Shorti i fazës së 1/16-ve në Copa del Rey vendosi që Real Madrid të përballet me Olimpic Xativa dhe Barcelona me Cartage
Argjentinë, magjia në roveshatë e Pereyras (VIDEO) Protagonisti kryesor i javës më të fundit të kampionatit argjetninas është pa dyshim Cesar Pereyra. Në fitoren 2-0 të Be
Drayson Racing Technologies thyen rekordin botëror të shpejtësisë Drayson Racing Technologies ka thyer rekordin botëror të shpejtësisë, që mbahet nga një makinë elektrike. Makina elektri
Fabregas: Messi, unik në gjithë botën Ish-ylli i Arsenalit, Cesc Fabregas ka gjetur kohë për të lavdëruar argjentinasin e ekipit të tij, Lionel Messi, duke e
R.Madrid, rikuperohen Higuain dhe Diarra Sulmuesi argjentinas, Gonzalo Higuain dhe mbrojtësi Lassana Diarra pas dëmtimeve të lehta janë rikthyer në stërvitje, du
"Tërbohet" Kamoranezi (VIDEO) Mauro Kamoranezi del me karton të kuq pas goditjes në fytyrë që i dha kundërshtarit të tij në ndeshjen Lanus-Racing.
Iniesta rikthehet ndaj Santanderin Mesfushor i Barcelonës, Andres Injesta ka marrë dritën e jeshile për t'u rikthyer, pas dëmtimit muskulor që pati në ndes