999 rezultate për

racĂs

Inxhinierët italianë bëjnë shpikjen e madhe për trajtimin e koronavirusit (FOTO LAJM) Të gjithë spitalet anembanë botës kanë nevojë për sa më shumë ndihmë që të jetë e mundur për të trajtuar koronavirusin.
Tmerr në Brazil, vret 42 njerëz për argëtim (VIDEO) Sailson Jose das Gracas (26) nga Brazili pranoi se në Rio de Janeiro ka vrarë 42 persona gjatë nëntë viteve të fundit.
Venezuelë, zhduket avioni me 6 anëtarë në bord Një avion i vogël me 6 anëtarë në bord, 4 prej të cilëve italianë është zhdukur mëngjesin e djeshëm rreth 20 kilometra l
Venezuele, shpërthen autoboti me naftë, 13 viktima Të paktën 13 vetë kanë mbetur të vrarë dhe më 16 të tjerë janë plagosur nga shpërthimi i një autoboti naftë në Venezule.