999 rezultate për

rabona

Lojtari që "ia mori mendtë" portierit (VIDEO) Futbollisti kolumbian, Giovanni Montero ka realizuar një gol tejet të bukur dhe të veçantë në një ndeshje të vlefshme pë
"Rabona" spektakolare, gol mahnitës (VIDEO) Është vetëm 19 vjeç, por me shumë mundësi Henri Jussila ka shënuar atë që do të njihet gjithmonë sik goli më i bukur i k
Real Madrid, "rabona" e çmendur e Di Marias (VIDEO) Në fitoren 4-0 të Real Madrid përballë danezëve të Copenaghen ai që ndriçoi më shumë se kushdo tjetër ishte argjentinasi