999 rezultate për

rabiot

E FUNDIT / Lojtari i PSG refuzon të rinovoj kontratën PSG është lider i Ligue 1 që ka fituar 8 ndeshjet e para radhazi që ka grumbulluar 24 pikë në tabelën e klasifikimit.
Mesfushori i PSG vendos të ardhmen e tij Mesfushori francez, Adrien Rabiot ka vendosur për të ardhmen e tij. Kanë qenë mediat spanjolle që kanë dhënë lajmin s
​Rabiot shënon autogol, modestët e Rennes në avantazh (VIDEO) Rennes ka kaluar në avantazh ndaj kampionëve francez, PSG. Goli i avantazhit ka ardhur 11 minuta pas fillimit të nde
Liverpool heq dorë nga ylli i PSG, kjo është arsyeja Liverpooli është tërhequr nga gara për Adrien Rabiot. Kjo ka ardhur pasi Liverpool është bindur se shuma që kërkon P
Goditje me kosto zero, Rabiot drejt kalimit te Milani Ende pa u mbyllur zyrtarisht merkatoja e kësaj vere, në shumë prej ligave të futbollit europian, shumë skuadra mendojnë
Reali i prish ëndrrën Barcelonës për lojtarin e PSG Barcelona prej disa ditësh ështëë në gjurmët e mesfushorit të PSG, Adrien Rabiot që e shikon si zëvendësuesin kryesorë t
Takim presidentësh, Barcelona dhe PSG mund të bëjnë shkëmbimin e madh Barcelona prej kohësh në gjurmët e Adrien Rabiot por edne nuk ka arritur në diçka konkrete për të marrë shërbimet e tij
Juventus në pritje për Adrien Rabiot Siç raportojnë mediat Juventus nuk do të bëj ndonjë lëvizje për Adrien Rabiot këtë verë, por nëse ai nuk do të largohet
Real Madrid i "prish" planet Barcelonës për yllin e PSG Barcelona prej kohësh është vënë në gjurmët e mesfushorit të të Paris Saint-Germainit, Adrien Rabiot, por së fundmi po p
Thomas Tuchel flet për të ardhmen e Rabiot Trajneri i ri i Paris Saint- Germainit, Thomas Tuchel, nuk dëshiron largimin e Adrien Rabiotit nga Parisi pas interesimi
Barcelona me "mik" të fortë për yllin e PSG Barcelona këtë merkato ka qënë mjaft aktive ku ka firmosur me tre lojtarë deri më tani, Arthur, Lenglet dhe së fundmi Ma
PSG ofron 30 milionë euro plus Rabiot për Miralem Pjanic Paris Saint-Germain mund të ofrojë 30 milionë euro plus Adrien Rabiotin për të nënshkruar me mesfushorin e Juventusit, M
Lajm i keq pë Barcelonën, i refuzohet një tjetër mesfushor Barcelona thuhet se është në tratativa me PSG për të marrë shërbimet e Adrien Rabiot, por së fundmi një lajm i keq ka ar
Mesfushori i PSG del në shitje, Barcelona këmbëngul për të Barcelona që prej largimit të Andres Iniestas është në kërkim të një mesfushori por nuk ka arritur të akordohet me asnjë
Talenti i PSG transferohet tek Barcelona ? Mesfushori i Paris Saint Germain, Adrien Rabiot i cili u la jashtë Kupës së Botës “Rusi 2018” nga trajneri i Francës, Di
Juventusi i vihet pas mesfushorit të PSG Juventusi është në bisedime me Paris Saint-Germain për mesfushorin, Adrien Rabiot. Sipas Mundo Deportivos, Rabiot iu
Nasser Al-Khelaif tregon se do tronditej po ti largohej mesfushori Presidenti i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi, ka deklaruar se Adrien Rabiot nuk do të largohej nga PSG dhe nëse
Juventus i vihet pas Rabiotit Sipas gazetës italiane Tuttosport, Juventusi është i vetëdijshëm për zhgënjimet e Rabiot dhe beson se ata mund ta tundoj
Rabiot dridh PSG: Nuk e di, do të shohim Adrien Rabiot i ka dhënë shpresa Manchester Unitedit dhee Barcelonës për transferimin e mundshëm gjatë verës, duke refuz
Rabiot përfundon në radarët e Barcelonës Adrien Rabiot është bërë i rëndësishëm tek PSG dhe është një titullarë i rregullt. Por kontrata e tij skadon në verën e