999 rezultate për

rabiot

Rabiot nesër zhvillon vizitat mjekësore te Juventus Adrien Rabiot nesër pritet të kryej testet mjekësore te kampionët e Serie A, Juventus. Sipas "Calciomercato", Zonja e
Merr fund telenovela, Rabiot vendos për të ardhmen Ka marrë fund dilema për të ardhmen e mesfushorit francez Adrien Rabiot. Juventus ka arritur marrëveshje me mesfushor
Merr fund telenovela, kur firmos Rabiot me Juventusin Adrien Rabiot do të firmosë me Juven javën e ardhshmë një kontratën 5 vjecare. Fracezit i skadon kontrata me PSG-në n
Në pritje të Rabiot, Matuidi bën gati valigjet për te klubi i madh Adrien Rabiot është shumë pranë zyrtarzimit si lojtari më i ri i Juventusit teksa mamaja e mesfshorit ka gjetur marrëvje
Juventusi bën goditjet e mëdha, kjo javë është vendimtare Me të zgjidhur tashmë çështja e trajnerit, falë edhe konferencës së parë mediatike të kaluar me sukses nga Maurizio Sarr
Mamaja i thotë "po", Adrien Rabiot është futbollisti i ri i Juventusit Adrien Rabio do të jetë një futbollist i Juventusit duke filluar që nga java e ardhshme. Gjithçka është mbyllur me sukse
E BUJSHME/ Juventus arrin marrëveshje me Rabiot, kontratë 5-vjeçare Juventusi ka nisur punën seriozisht në merkato, pas zyrtarizimit të trajnerit Maurizio Sarri, ndërsa sot emisioni El Chi
Rabiot i shkel syrin Juventusit: Është një klub i madh, po e vlerësoj ofertën Adrien Rabiot do të largohet nga PSG si një transferim i lirë, ku tashmë është në kërkim të një skuadre të re, shkruan
Ylli francez i ofrohet Manchester United Manchester United kërkon një mesfushor klasi. Largimi i Ander Herreira pritet të lërë një boshllëk në atë repart dhe Ed
Rabiot te Juventus? fati i mesfushorit vendoset javët në vijim Juventusi po tenton të kryejë një tjetër goditje bombë me parametra zero pas asaj me Ramsey-n. Kështu drejtori spor
Rabiot te Juve? Fabio Paratici niset në Paris Emri i Adrien Rabiot është kthyer në modë te Juventus. "TuttoSport" tregon për një udhëtim nga drejtorit sportiv të Juve
Juventus tenton yllin francez E ardhmja e Rabiot është ende për t'u vendosur. Francezët nuk arritën një marrëveshje me Barcelonën për mesfushorin i
Juventus avancon bisedimet me Rabiot E ardhmja e Rabiot është ende enigme. Francezi nuk arriti marrëveshje me Barcelonën, dhe sipas "Tuttosport", Juventusisy
"Robiot i keqtrajtuar padrejtësisht" Veronique Rabiot, mamaja njëherë menaxherja e mesfushorit francez Adrien Rabiot ka shpërthyer në akuza të rënda ndaj pre
Ben Arfa thumbon PSG dhe Al Khelaifin: Gjithçka kthehet pas, edhe Rabiot do hakmerret Duket si hakmarrja perfekte. Dy sezone pa shkëlqim me fanellën e PSG-së dhe më pas rilindja me Renes. Së fundi edhe trof
Rabiot te Juventus, më shumë se një hipotezë Pasi siguroi Aron Ramsey-n për sezonin e ardhshëm, Juventusi dëshiron të japë një tjetër përforcim në mesfushës dhe obje
I gjithë kërkuar në Europë, ylli francez ribashkohet me PSG Adrien Rabiot është rikthyer të stërvitet me skuadrën e Paris Saint-Germain pas 6 ditë pezullim, një masë e akorduar nga
Juventus avancon bisedimet me Rabiot Adrien Rabiot nuk dëshiron të rinovojë me PSG-në dhe për këtë arsye ai ka vendosur të largohet nga Franca në fund të kët
Bomba nga Spanja, Juventus po punon në fshehtësi për Rabiot E ardhmja e Adrien Rabiot është ende për t'u vendosur. Ai u përfol se kishte arritur një akordme Barcelonën por deri më
Mer fund çështja Rabiot, vendos ku do të luaj sezonin ardhshëm Adrien Rabiot ka qenë emri më i përfolur gjatë merkatos së janarit, por jo vetëm, pasi mesfushori i PSG-së deklaroi publ