999 rezultate për

rabiot

Mesfushori i PSG del në shitje, Barcelona këmbëngul për të Barcelona që prej largimit të Andres Iniestas është në kërkim të një mesfushori por nuk ka arritur të akordohet me asnjë
Talenti i PSG transferohet tek Barcelona ? Mesfushori i Paris Saint Germain, Adrien Rabiot i cili u la jashtë Kupës së Botës “Rusi 2018” nga trajneri i Francës, Di
Juventusi i vihet pas mesfushorit të PSG Juventusi është në bisedime me Paris Saint-Germain për mesfushorin, Adrien Rabiot. Sipas Mundo Deportivos, Rabiot iu
Nasser Al-Khelaif tregon se do tronditej po ti largohej mesfushori Presidenti i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi, ka deklaruar se Adrien Rabiot nuk do të largohej nga PSG dhe nëse
Juventus i vihet pas Rabiotit Sipas gazetës italiane Tuttosport, Juventusi është i vetëdijshëm për zhgënjimet e Rabiot dhe beson se ata mund ta tundoj
Rabiot dridh PSG: Nuk e di, do të shohim Adrien Rabiot i ka dhënë shpresa Manchester Unitedit dhee Barcelonës për transferimin e mundshëm gjatë verës, duke refuz
Rabiot përfundon në radarët e Barcelonës Adrien Rabiot është bërë i rëndësishëm tek PSG dhe është një titullarë i rregullt. Por kontrata e tij skadon në verën e
Formacionet zyrtare: PSG - Celtic PSG pret sonte Cletic në "Parc des Princes" në ndeshjen e vlefshme për UEFA Champions League Parizienët janë kualifi
PSG – Celtic, formacionet e mundshme Paris Saint Germain do të përballet me Celticun në shtëpi me mungesë të Lucasit dhe Mottas, të dy të lënduar. Parc de
Juventus bën listën me 50 lojtarët që i bëjnë punë, fillohet me Strakoshan Tuttosport ka publikuar një listë me 50 emra që po monitorohen nga drejtuesit juventin. Bardhezinjtë janë në kërkim t
Nëna e Rabioit ka dy kushte për PSG që djali i saj të vazhdojë të luaj me francezët Veronique Rabiot, nëna dhe agjentja e mesfushorit Adrien Rabiot ka dy kushte për PSG-në që djali i saj të vazhdojë kontr
Montpellier – PSG formacionet zyrtare Paris Saint Germain do të jetë mysafirë i Montpellier në javën e shtatë në Ligue 1. Mysafirët janë favorit, pasi edhe
Rabiot zbulon ekipin italian që ka qenë shumë pranë nënshkrimit Adrien Rabiot nuk e sheh veten larg Paris Saint-Germain, të paktën për momentin. Mesfushori në një intervistë të dhë
PSG- Arsenal, ja formacionet zyrtare Arsenali do të përballet me PSG-në në ndeshjen kryesore të sotme. Arsene Wenger ka vendosur që ta lërë në stol Granit X
Rabiot: Ja në cilin kampionat dua të luaj në të ardhmen Adrien Rabiot me ide të qarta për sa i përket së ardhmes. Mesfushori, i cili aktivizohet në radhët e Paris Saint-Germain
PSG "ha të gjallë" Lyonin (VIDEO) Oreksi i PSG nuk ka të ndalur. Pasi asnjë skuadër nuk ka mundur ti dalë përballë në kampionat, PSG nuk po sfidohet as në
SERIA A/ Objektivat e ekipeve të mëdha në merkaton e janarit (FOTO LAJM) Më 4 janar do të hapet zyrtarisht merkato e dimrit, e cila mund të jetë vendimtare për sa i takon luftës për titullin n
PSG festë me Lavezzin, -1 nga Lyon (VIDEO) Mjafton një gol i Lavezzit në minutën e 29 të ndeshjes për të mundur Rennes dhe për të shkuar në -1 pikë larg Lyon. Pari
Roma këmbëngul për Xherdan Shaqirin Jo vetëm Balanta për merkaton e janarit për Romën. Verdhekuqtë janë në kërkim të një mbrojtësi pas dëmtimeve të shumta q
PSG e konfirmon, Rabiot drejt Romës Presidenti i PSG Nasser Al-Khelaifi ka konfirmuar se Rabiot është shumë pranë Romës. Në do të mendohemi edhe për dis