999 rezultate për

rĂnda

Mijëra protestues nisen nga rrethet drejt Tiranës Mijëra protestues nga të gjitha rrethet e vendit janë organizuar që në orët e para të mëngjesit për të ardhur drejt Tira
Parandalohet sulmi terrorist nga ISIS në Maqedoni, reagon SHBA MPB ka njoftuar se një sulm terrorist nga struktura të ISIS është parandaluar që të kryhet në Maqedoninë e Veriut. P
KĂ«ngĂ«tarja shqiptare tregon si veshi 5 palĂ« geta qĂ« tĂ« mos dukej e dobĂ«t Ishte viti 1996 kur kĂ«nga e Eranda LibohovĂ«s “Kthehu pĂ«r vete pĂ«r mua” i bĂ«ri tĂ« gjithĂ« pĂ«r vete. Ajo qĂ« ju nuk dini
"Bën 1 500 euro", dalin përgjimet e grupit të vizave Policia arrestoi 32 persona dy ditë më parë si pjestar të një grupi ndërkombëtar të trafikimit të njerëzve. Mësohet se a
Shqipëria në prag epidemie nga fruthi Instituti i Shëndetit Publik ka njoftuar këtë të martë se në Shqipëri, për periudhën nga fillimi i vitit e deri më sot j
Një gënjeshtër e madhe: Filtrat e cigareve nuk parandalojnë kancerin Filtrat plastike të cigareve janë ndotësi numër 1 i botës dhe nuk parandalojnë as kancerin, thotë CNN. Pipat dhe qese
Cedric nuk erdhi vetĂ«m te Interi, njihuni me tĂ« dashurĂ«n e tij (FOTO LAJM) ifozĂ«t e Interit kanĂ« shumĂ« arsye pĂ«r t’u gĂ«zuar pĂ«r mbylljen e marrĂ«veshjes me portugezin e Southamptonit, Cedric Soare
Barcelona mund të eliminohet nga Copa del Rey për këtë arsye Sipas El Mundos, Barcelona mund të skualifikohet nga Kupa e Mbretit pasi futi në lojë një lojtar të suspenduar. Mbroj
Nëna me dy fëmijë ndalohet nga policia greke, shokohen nga ajo që i gjejnë (FOTO LAJM) Policia greke në kufi ka arritur të interceptojë dhe në fund të vërë në pranga një 25 vjeçare nga Saranda, e cila po tra
"Kujdes, gripi mund të çojë në vdekje! Si ta parandaloni" (FOTO LAJM) I ftohti siberian vijon të jetë prezent në Shqipëri, ku përveç se ka krijuar shumë probleme në qarkullimin rrugor, po sj
Spalletti: Asnjë klub në planet nuk ka para për të blerë Shkriniarin Trajneri i Interit, Luciano Spallettit, ka folur pas triumfit në Kupën e Italisë, ndaj Beneventos ku i ka dhënë përgjigj
Zbardhet Saranda, pamjet e dëborës në qytet (FOTO LAJM) Ulja e ndjeshme e temperaturave ka sjellë reshje të dëndura të dëborës në pothuajse të gjithë Shqipërinë. Kjo ka bër
Roma shigjeton mbrojtësin e Interit Joao Miranda nuk po gjen hapsira tek Interi, teksa Spalletti kërkon ta largojë nga Interi pasi dyshja e mbrojtjes është
Shqiptari hero, parandalon sulmin e armatosur në një diskotekë në Francë (VIDEO) Dje në mbrëmje disa persona ishin mbledhur për të festuar në një diskotekë në Avallon të Francës me rastin e ndërrimit
Joao Miranda në radarin e PSG-së Joao Miranda nuk po gjen shumë hapsira tek Interi teksa së fundmi ai po mendon largimin nga zikaltrit. Së fundmi në gar
Kjo Ă«shtĂ« kĂ«ngĂ«tarja e njohur qĂ« do tĂ« pĂ«rfaqĂ«sojĂ« ShqipĂ«rinĂ« nĂ« Eurovision KĂ«ngĂ«tarja e njohur Jonida Maliqi do tĂ« pĂ«rfaqĂ«sojĂ« ShqipĂ«rinĂ« nĂ« festivalin mĂ« tĂ« madh evropian ‘Eurovison’ qĂ« vitin e
Kurti flet për shëndetin e deputetes Bogujevci Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka njoftuar se deputetja e partisë së tij, Saranda Bogujevci është kthyer
Miranda pranë largimit, Interi shigjeton futbollistin e Sampdorias Mbrojtësi Miranda është i pakënaqur tek Interi shkak janë bërë hapsirat e pakta që ai ka në formacionin titullar, teksa
Prekëse, mësoni pse deputetja Saranda nuk mori pjesë në votim Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Saranda Bogujevci, nuk ka mundur të jetë prezent për të votuar transformimin e Forcav
Mos i mërzisni të vegjëlit tuaj me ilaçe, mënyra natyrale për të larguar kollën Padyshim që me ndërrimin e sezonit kolla është një nga problemet më shqtësuese për ne. Nëse je pjesë e atyre që vuajn