999 rezultate për

rĂna

Arsyet e largimit, Dede shigjeton direkt Halilin Trajneri Nevil Dede u largua nga Tirana pak minuta para ndeshjes me Laçin. Ai vendosi të aktivizonte në formacion Ku
Tirana pa trajner pëson humbjen e dytë radhazi, mposhtet minimalisht nga Laçi (VIDEO) Pas disfatës në derbi ndaj Partizanit, Tirana është mposhtur për të dytën ndeshje radhazi. Këtë herë bardheblutë pësuan
5 viktima dhe 833 raste të reja në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë ka publikuar bilancin e kësaj të diele sa i përket COVID-19 në Shqipëri. 5 viktima janë shënuar
Formacionet zyrtare: Partizani-Tirana Në orën 18:00 në stadiumin “Elbasan Arena“ do të luhet derbi i madh i kryeqytetit. Partizani dhe Tirana do të vihen
Alimehmeti zbulon të dhënat: Tirana nuk është qarku më i dëmtuar nga COVID-19 Epidemiologu Ilir Alimehmeti ka nxjerrë të dhëna të tjera në lidhje me shifrat e rasteve të reja apo të viktimave të Co
FSHF zgjedh arbitrin për derbin Partizani - Tirana Ditën e sotme në orën 18:00 në stadiumin “Elbasan Arena”, Partizani do të jetë pritës në derbin ndaj Tiranës. Arbitri
Partizani-Tirana, derbi i kryeqytetit "ndez" Elbasanin Luhet derbi i dytë i sezonit, ndeshja më e ndjerë dhe më spektakolare e futbollit shqiptar, atë që të gjithë duan ta ndj
STATISTIKAT/ Ja si vijnë Partizani dhe Tirana në derbi Kjo është java e derbit të Tiranës. Në prag të kësaj ndeshjeje të shumëpritur Departamenti i Analizës, Skautizmit dhe In
Egbo: Tirana shkon ndryshe në derbi, qeveria duhet të lejojë tifozët në stadium Emanuel Egbo ka dhënë një intervistë për “News24” në “Sport News”, ku foli pikërisht për këtë sfidë. Ai tha se nëse
Tirana nuk ndalet në merkato, firmos me sulmuesin e kombëtares finlandeze (FOTO LAJM) Tirana ka bërë një tjetër goditje në merkaton e janarit. Klubi kryeqytetas ditën e sotme ka zyrtarizuar nënshkrimin m
Tirana "divorcohet" nga barazimet, mposht Kastriotin Tirana ka dalë triumfues nga dueli me Kastriotin, duke thyer tersin e barazimeve në kampionat. Bardheblutë fituan me për
Dy gola të shpejtë nga Partizani, Tirana vendos baraspeshën (VIDEO) Tirana-Kastrioti, Apolonia-Laçi dhe Skënderbeu-Partizani janë përballjet e tjera të javës së 14-t në Superiore. Bardhebl
Nga Tirana, në Fier e Korçë: Betejat e Superiores nuk mbarojnë Vllaznia dhe Teuta triumfuan ditën e djeshme dhe tashmë presioni është te skuadrat e tjera, që zbresin sot në fushë të l
Shtyhen zgjedhjet për presidentin e ri të Barcelonës, ja arsyeja e vërtetë Klubi i Barcelonës ka shtyrë ditën e zgjedhjeve për President. Ky lajm vjen si pasojë e rritjeve të rasteve të shumta
Rrëfehet Seferi: E kisha ndarë mendjen që do të shkoja vetëm te Tirana Taulant Seferi është padyshim transferimi më i bujshëm i momentit në Kategorinë Superiore. Sulmuesi i Kombëtares, iu bas
I hynë lopët në livazh, tiranasi u turret komshinjve për t'i vrarë me sëpatë Një burrë, i moshës 56 vjeç u arrestua nga policia e Tiranës pasi ndoqi këmba-këmbës për t’i vrarë me sëpatë dy komshinj
Me thikë e drogë mes qytetit, vihet në pranga 27-vjeçari nga Tirana Një i ri nga Tirana është vënë në pranga, në lagjen 11 të Korçës. 27-vjeçari Redjon Jaho u konstatua se lëvizte me th
I shpallur në kërkim ndërkombëtar, kapet 39 vjeçari me rrezikshmëri të lartë Blutë e Vlorës kanë arrestuar një 39-vjeçar të shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane, pasi Gjykata e
Prezantohet Seferi: Tirana klub i madh, dua të luaj në derbi! Tirana prezanton Taulant Seferin. Goditja e madhe e merkatos së bardhebluve, ka mbrritur në kryeqytet për t’u vendosur m
Egbo: Vllaznia më kujton Tiranën time Ish-trajneri që shpalli kampion Tiranën, Emanuel Egbo, është i ftuar në studion e emisionit “Sport News Plus” në “News 2