999 rezultate për

rĂnĂ

Tirana nën "pushtetin" e zjarrit, në flakë pika e grumbullimit të skrapit Një zjarr ka përfshirë një pikë skrapi në rrugën Tiranë-Ndroq, në dalje të Kombinatit. Nuk dihet ende se si është shkakt
Dybala lojtari më i mirë i Serie A, Ranaldo i Juventusit uventusi fitoi titullin e Serie A për të nëntën herë radhazi por dështoi në Kupë dhe në Ligën e Kampionëve. Këtë sezo
Hidhet shorti, me kë do të përballet KF Tirana në Champions Sot është hedhur shorti që zbuloi kundërshtarin e Tiranës për raundin e parë të Ligës së Kampionëve pas ndarjes së vazov
Tirana e "pushtuar" nga koronavirusi, 113 raste pozitive brenda ditës Tirana vijon të mbetet "kryeqyteti" i epidemisë Covid-19, ku sot janë shënuar një numër i madh rastesh pozitive. Gjat
Vajza nga Tirana hedh në gjyq shtetin shqiptar dhe fiton 12,000 euro dëmshpërblim Shqipëria ka humbur një tjetër rast në Gjykatën Evropiane të Drejtësisë, duke detyruar shtetin shqiptar të dëmshpërblejë
Tirana një vatër e nxehtë, si ndryshuan sot rastet aktive Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë regjistruar 101 raste të reja dhe 6 humbje jete si pasojë e
"Ehuuuu, janë rregulluar me kohë ato punë", gazetari dyshues ndaj pastërtisë së futbollit shqiptar Gazetari i njohur Artan Hoxha ka reaguar menjëherë pas mbarimit të finales së Kupës së Shqipërisë mes Teutës dhe Tiranës
Teuta nuk mbetet "thatë" për 100 vjetor, fiton Kupën duke mposhtur Tiranën (VIDEO) Tirana dhe Teuta luajtën mes tyre në “Air Albania” finalen e Kupës së Shqipërisë. Durrsakët fituan me rezultatin e pa
Finalja e Kupës, Teuta-Tirana: Formacionet zyrtare Tirana dhe Teuta do të luajnë mes tyre në orën 20:00 në “Elbasan Arena” ndeshjen finale për Kupën e Shqipërisë. Të dy
Tirana "i rrëmben" një shqiptar kampionatit grek Tirana sot para ndeshjes finale të Kupës së Shqipërisë, ndaj Teutës, nuk është ndalur nga projekti i saj për Champions,
Tirana e mbyll kampionatin në "paqe" me Bylisin dhe nis festën e titullit Tirana mbërrin te titulli më një barazim. Bardheblutë sot kanë zhvilluar një ndeshje me ritëm të lartë ndaj Bylisit, por
Kush janë dy "të fortët" nga Tirana që ranë në rrjetën e OFL-së, njëra grua Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ i ka nisur kërkesat me shkrim për vetë
Tentohet "kopjimi" i Skënderbeut, sponsorë të rinj te Tirana Tek Tirana pritet të afrohen sponsorë të tjerë, për të forcuar klubin nga ana financiare. Kampionët e Shqipërisë synojnë
Ndeshja Tirana- Bylis, policia merr masat Policia e Tiranës, ka marrë masa për mbarëvajtjen e rendit dhe sigurisë gjatë zhvillimit të ndeshjes së futbollit midis
DETAJET/ 117 raste të reja vetëm sot, kryeson Tirana me 63 të infektuar vetëm sot Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon për situatën epidemiologjike në vend në 24 orët e fundit.
Merveille zyrtarisht i Osijek, Tirana pret miliona lekë nga Getafe Merveille Ndockyt është zyrtarisht pjesë e Osijek. Klubi kroat e kishte marrë nga Getafe në huazim me të drejtë blerje d
Muça për hetimin e Bylis-Tirana: I bindur që e kanë bërë 3-4 lojtarë, Halili po i mbron Ish-futbollisti e drejtuesi i Tiranës, Shkëlqim Muça, mendon se presidenti i bardhebluve, Refik Halili, duhej të vepront
Majlinda nga Tirana: Kapa burrin duke tradhtuar, tani dua burrë tjetër Një 36-vjeçare nga Tirana telefonoi në emisionin e të shtunës në “Aldo Morning Show” nga ku kërkoi njohje pasi ishte div
Tirana e dehur pas titullit, Laçi e mposht dhe siguron vendin e 3 (VIDEO) Pasi u shpall zyrtarisht si kampione e Shqipërisë, Tirana ka udhëtuar për të luajtur ndaj Laçit në transfertë. Një pë
"Nëse doni sherr jemi gati, apo të hedhim ndonjë granatë këtu", Gjuzi shpërthen në Kuvend Deputeti Kujtim Gjuzi ka deklaruar sse në rast se nuk merren parasysh kërkesat e 8 partive të vogla, atëherë edhe ai do