999 rezultate për

qytetit

Aksident me vdekje në Elbasan, makina përplas këmbësorin e i merr jetën Mbrëmjen e sotme një aksident i rëndë i ka marrë jetën një këmbësori në qytetin e Elbasanit. Aksidenti ka ndodhur ne
Stuhitë e shiut lënë pa drita këtë qytet Një pjesë e qytetit të Lezhës është zgjuar pa energji elektrike dhe vijon të mbetet “në errësirë”, si pasojë e reshjeve
Gjendet i pajetë i riu gjerman në hotelin e qytetit shqiptar, dyshimet e para Thomas Kortendiek, një 39-vjeçar gjerman, është gjetur sot i vdekur në oborrin e një hoteli në Mitrovicë. Ende nuk dihen
Festë e çmendur në Gjilan, intelektualët nuk pyesin për rregullat e autoriteteve (VIDEO) Drita u shpall kampione e Kosovës dhe nje ditë më parë gjysma e qytetit ishte në festë. Intelektualët iu gëzuan vendit t
Revoltohen tifozët e skuadrës së njohur në Serie A, kërkojnë largimin e presidentit Sezoni zhgënjyes ka revoltuar në maksimum tifozët e Torinos. “Granatat” kanë shpalosur një banderolë kundër president
Lëkundet sërish toka, ku ishte epiqendra dhe sa ballë Vendi ynë nuk po gjen qetësi nga tërmetet. Lëkundje janë regjistruar mëngjesin e sotëm pranë qytetit të Korcës. Tërm
Pamje të pazakonta mes Tiranës: I riu del lakuriq në rrugë, policia bën sehir (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur këtë të martë në Tiranë, ku një i ri është parë që të lëvizë i zhveshur në rrugët e k
Jo më Ura Vajgurore, qyteti merr emrin e vendbanimit antik Bashkia Ura Vajgurore së shpejti do të quhet Dimal. Propozimi për ndryshimin e emrit që erdhi nga disa intelektualë të z
"Dy lumenjtë" e kuq dhe bardheblu nuk do të ndajnë dot qytetin", derbi i kryeqytetit i lë vendin atij të tamponëve Nga gazetari Altin Sulçe: A e bëri ai tamponin? Pyeti i frikësuar një futbollist për lojtarin x të Partizanit… Më
Top 10 vendet shqiptare më të ekspozuara në Instagram (FOTO LAJM) Pavrësisht madhësisë së saj, Shqipëria i ofron turistëve gjithçka që ata do të mund të dëshironin të vizitonin: male, pl
Qindra shiringa droge, në Elbasan të rinjtë vrasin ëndrrat dhe shkatërrojnë të ardhmen (VIDEO) Një video mjaft shqetësuese është shpërndarë nga një qytetar i Elbasanit. Në pamje duket ambienti i mbushur me shir
Tifozët e Liverpool i vënë flakën qytetit, shikoni festën e "çmendur" (VIDEO) Pas zyrtarizimit të titullit tifozët e Liverpoolit kanë dalë në rrugë për të festuar titullit që i mungonte prej 30 vite
Djaloshi harxhon 4 mijë dollarë në një statujë gjigante Ted Pelkey ​​nga Westford, Vermont është përpjekur të vendosë një biznes për 10 vitet e fundit. Ai dëshiront
Pamje nga "fundi i botës" në Stamboll (VIDEO) Stambolli është përfshirë nga një stuhi e fortë gjatë mesditës së sotme, e cila ka shkaktuar përmbytje në disa lagje të
Dubai vazhdon të befasojë botën, nis ndërtimin e qytetit "marsian" në mes të shkretëtirës (FOTO LAJM) Dubai është një qytet ku zjarrfikësit "fluturojnë", arkipelagët ndërtohen nga hiçi dhe ndërtesat prekin qiellin. Një
Detajet e para: Sonte në Shkodër u tentua vrasja e një të riu mes qytetit (VIDEO) Një ngjarje e rëndë por fatmirësisht pa humbje në jetë, ka ndodhur në Shkodër. Sipas burimeve të para mësohet se janë
Plas arma mes qytetit të Shkodrës (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër. Sipas burimeve të para mësohet se janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në
Top 10 vendet shqiptare më të ekspozuara në Instagram (FOTO LAJM) Pavrësisht madhësisë së saj, Shqipëria i ofron turistëve gjithçka që ata do të mund të dëshironin të vizitonin: male, pl
Sevilla e nis me këmbën e mbarë La Ligan, triumfon në derbin e qytetit ndaj Betis (VIDEO) Kampionati spanjoll është rikthyer pas 3 muajsh pushim si pasoje e pandemisë. Ndeshja hapëse ishte ajo mes Sevillas d
Makina përmbyset mes qytetit, shpëtojnë mrekullisht nëna me dy fëmijët Një aksident i rëndë por fatmirësisht pa asnjë viktimë ka ndodhur pak minuta më parë në Lezhë. Ngjarja ka ndodhur në