999 rezultate për

qytetarja

Qytetarja kërkon të bëjë plazh, përgjigja epike e Ramës: A e ke privat? Ndërkohë që vera po afron pyetja më e zakonshme në këtë peridhë është nëse do të lejohemi të shkojmë në plazh, me masat
Qytetarët i ankohen Ramës edhe për bletët dhe lulet: Veç tek ti i kam shpresat Qindra mijëra qytetarë ankohen tek kryeministri Edi Rama për çështje nga më të ndryshmet, nga lulet tek bletët. Bi
Qytetarja ''qan hallet'', Rama: Mbaje burrin në shtëpi, janë rreziku i Shqipërisë Kryeministri Edi Rama po dëgjon hallet e popullit teksa tashmë prej dy javësh ndodhen mbyllur në karantinë me qëllim par
"Alo, Edi jam'', qytetarja i kërkon kryeministrit qumësht nga telefoni Kryeministri Edi Rama ndodhet në një komunikim live me qytetarët teksa po merr në telefon me radhë ata që kanë adresuar
Banorja i ankohet se po i vidhet banesa, Rama: Mos fol pa lidhje! (VIDEO) Ditën e sotme kryeministri Rama është përplasur me disa qytetarë në Durrës, ku ishte për të parë zhvillimet e fundit pas
Do të largohet nga shkolla nga pamundësia ekonomike, sekretarja gris dëftesën Sorollatja për një diplomë dhe arroganca e sekretares së institucionit arsimor, për pak i kushtoi shkollën një të riu në
Qytetarja i zë pritë Ramës: Të du fort, kam punuar me vjehrrën tënde Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në një prej familjeve të viktimave të tërmetit të 26 nëntorit, që janë strehuar në pal
"Ti je baba jonë, je babë për të gjithë", qytetarja mallëngjehet nga vizita e Ramës (VIDEO) Kryeministri Rama, tashmë prej ditësh po viziton nga afër të prekurit nga tërmeti i 26 nëntorit. Gjatë ditës së djesh
“I mori nënës sime 600 euro për emisionin”, qytetarja nxjerr SMS-të me Eni Çobanin (FOTO LAJM) Një qytetare ka denoncuar dhe ka hedhur akuza të rënda ndaj Eni Cobanit. Sicc shkruan JOQ, denoncuesja ka dërguar një
Pas përplasjeve qytetarja bën gjestin e madh ndaj policëve përballë Teatrit Para godinës së Teatrit Kombëtar sot nuk ka pasur vetëm momente tensioni dhe shtyrje mes efektivëve të policisë dhe një
"Boll moj boll", qytetarja zë ngushtë Krymadhin: Helm mu bëftë tek fëmijët e mi (VIDEO) Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është kapur në pabesi nga një zonjë e publikut të “360 Gradë” e cila ia tha në sy se
Qytetarja shpërthen ndaj Krymadhit: Erdhi LSI-ja dhe ma hoqi ndihmën ekonomike (VIDEO) Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është kapur në befasi nga një zonjë e publikut të “360 Gradë” e cila ia tha në sy se
Skandal në Korçë, pacienti i sëmurë por mjeku i thotë pi ujë deri sa vdes Mjeku lë pacientin në shtëpi me dhimbje, i thotë pi ujë, pas disa orësh, qytetari ndërron jetë. Fiks Fare denoncoi k
Rama ka edhe një hall tjetër, ia kërkojnë Zahon dhëndër në Pukë Gjatë aktivitetit “Bashkia që duam” në qytetin e Pukës, Kryeministri Rama mori një kërkesë të “çuditshme” nga një banore
Qytetarja bën për "ujë të ftohtë" Ramën: Ç'do bëhet me minatorët Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka vizituar qytetin e Rrëshenit ku është ballafaquar me banorët e zonës. Në taki
I arrestuan djalin, qytetarja në Astir humb ndjenjat (VIDEO) Banorët e zonës së Astirit vijojnë të protestojnë kundër projektit të Unazës së Madhe që parashikon prishjen e qindra ba
Mjeku përzë të sëmurën me talasemi: Ik na lër rehat, nuk ka gjak Fiks Fare solli sonte në mbrëmje rastin e një zonje e cila vuan nga talasemia, dhe në bankën e gjakut nuk ka gjak për të
Skandali i gjyqtares, dy vendime të ndryshme për të njëjtën pronë Fiks Fare faktoi veprimet e gjyqtares Brikena Ukperaj Lubonja, e cila ka dhënë disa vendime të ndryshme për një pronë.
SKANDALI/ I riu burgoset për vjedhjen që nuk e bëri, autori i lirë e pranon fajin Laureta Halili, një qytetare e komunitetit egjiptian në qytetin e Vlorës, denoncoi në emisionin “Stop” arrestimin dhe mb
Dalin pamjet skandaloze, shihni si sharlatani prek gratë në vendet intime (VIDEO) Një video skandal është publikuar mbrëmjen e sotme në “Stop” ku një person i cili pretendon se është hoxhë kryen veprime