999 rezultate për

qytetarit

Shoferi i Rang Rover me targa policie nxjerr këmbën në dritare Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një denoncim të qytetarit të tij dixhital përmes një fotoje ku duket një maki
"Nxirrte bukën e gojës", Berisha: Ushtarët e Lal Plehut i morën arkat me domate të moshuarës Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një tjetër denoncim në rrjetet sociale. Në një mesazh që i ka ardhur në inbox
Polici me targa angleze presion qytetarit: Futu në mjet, mos të prangos aty, të të lidh! Mbrëmjen e djeshme në emisionin satiro-investigativ "Stop", një qytetar ka dërguar një video ku shfaqet duke debatuar me
"Na vunë pistoletën në kokë", Berisha nxjerr denoncimin e qytetarit Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital, i cili shprehet se disa persona i kanë grab
"Më detyruan", ky është mbishkrimi i dhimbshëm i qytetarit në fletën e votimit (FOTO LAJM) Nërkohë që procesi zgjedhor po vazhdon, kanë qenë të shumta fotot e fletëve të votimit të bëra publike me mbishkrime të
Shteti italian i heq patentën, shpërthen shqiptari: Kjo e Edi Ramës vlen një m*t Një emigrant shqiptar ka treguar se i është vendosur gjobë si dhe i është hequr patenta nga policia italiane sepse ajo n
Eskorta e serbve përplasi një person dje në Tiranë Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se mbrëmjen e djeshme në Tiranë eskorta që shoqëronte Ivica Daçiçin dhe Milorad Do
"EMRI/ Drejtoresha e shkollës rrihet shtazërisht nga i forti i PS-së" Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sot një ngjarje të rëndë që ka ndodhur sipas tij ne nje shkolle ne Lunder.
Skandaloze! Drejtori OSHEE i çan kokën me statujë qytetarit Një ngjarje skandaloze ka nodhur në qytetin e Vlorës, ku drejtori i OSHE-së në këtë qytet është përfshirë në nëj inciden
Tritol shtëpisë së kryetarit të PS-së Një qytetar ka denoncuar faktin që kryetarit të Partisë Socialiste të Pogradecit, Bledi Çomo, i është vendosur tritol në
Kujdes në këtë "Exchange", qytetarit i mbajnë 165 mijë lekë (VIDEO) Edhe pse janë bërë dhjetra denoncimi një pikë këmbimi valutor në "Rrugën e Kavajës" vijon të jetë aktive dhe tu mbajë sh
Punonjësi i bashkisë i thyen telefonin qytetarit, ndrërhyn Lindita Nikolla: Qetësohu zemër (VIDEO) Një debat që ka degraduar në shtyrje dhe përplasje mes banorëve dhe punonjësve të Bashkisë në Mirditë, ka ndodhur pak pa
"Polici i arrestuar për kanabis, pjesë e Kongresit të PS" Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim nëpërmjet qytetarit dixhital. Sipas tij denoncoi një punonjës poli
Çfarë la pas protesta dhe gjesti i qytetarit të përgjegjshëm që habiti kalimtarët (FOTO LAJM) Mbyllja e protestës së paralajmëruar nxorri në pah dhe dëmet e shkaktuara në rrugë. Pamjet tregojnë nga papastëritë,
"Unë nuk jam me ty, jam me Barcelonën", batuta e qytetarit me Ramën Kryeministri Edi Rama i pranishëm në Berat për ciklin kombëtar “Bashkia që Duam” ftoi qytetarët që të flisnin për zgjidh
Denoncoi gjobën e marrë kot, çunat e lali Erit hakmerren ndaj qytetarit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Albeu.com denoncoi një praktikë të paligjshme të Policisë Bashkiake të Tiranës, përmes të cilës vendos
"Braçe po ushtron terror në administratë", zëvendësi i Ramës i përgjigjet Berishës Gjatë paradites së sotme, ish-kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një punonjësi të administratës nga Fieri, sip
BIK detyrohet t'i kthejë paratë qytetarit që shiti viçin për të varrosur nënën Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri ka njoftuar se KBI ia ka kthyer paratë qytetarit Sabri Beqiri, në emër t
"10 ditë pritje për operacionin e të atit, denoncimi i fortë i qytetarit" Deputetja e PD dhe përfaqësuesja e kësaj force politike në Komisionin E Shëndetësisë, Albana Vokshi ka denoncuar mungesë
Rrëfimi i qytetarit: QKUK më vrau nënën Pas paraqitjes publike të mbrëmshme të vëllait të ushtarit të UÇK’së, Avni Hysenit, Adnan Hyseni, i cili ngriti dyshime