999 rezultate për

qytetari

Çfarë la pas protesta dhe gjesti i qytetarit të përgjegjshëm që habiti kalimtarët (FOTO LAJM) Mbyllja e protestës së paralajmëruar nxorri në pah dhe dëmet e shkaktuara në rrugë. Pamjet tregojnë nga papastëritë,
"Unë nuk jam me ty, jam me Barcelonën", batuta e qytetarit me Ramën Kryeministri Edi Rama i pranishëm në Berat për ciklin kombëtar “Bashkia që Duam” ftoi qytetarët që të flisnin për zgjidh
Emri, qytetari tenton të hidhet nga kulla në Marinëz (VIDEO) Ish Kryeministri Berisha ka shprendarë në faqen e tij një mesazh shoqëruar me një video të momenteve kur një qytetar në
O Lul, mos i ktheni si këta ore! Qytetari ka një mesazh për Bashën (VIDEO) Gjatë vizitës së tij sot në Paskuqan, Lulzim Basha takoi mjaft qytetarë, të cilët i shprehen problematikat e tyre me pro
Qytetari gjen para në rrugë, mësoni çfarë bën me to Një person nga Ferizaj dje ka gjetur një shumë të konsiderueshme të parave në Lipjan. Paratë e gjetura në rrugë, Buri
Doktori merr 30 mijë lekë ryshfet për t’i dhënë “Kemp”-in një të paralizuari “Fiks Fare” denoncoi mbrëmjen e së hënës një skandal në shëndetësi, ku një doktor në qytetin e Gramshit ka marrë 30 mijë
Denoncoi gjobën e marrë kot, çunat e lali Erit hakmerren ndaj qytetarit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Albeu.com denoncoi një praktikë të paligjshme të Policisë Bashkiake të Tiranës, përmes të cilës vendos
"Braçe po ushtron terror në administratë", zëvendësi i Ramës i përgjigjet Berishës Gjatë paradites së sotme, ish-kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një punonjësi të administratës nga Fieri, sip
BIK detyrohet t'i kthejë paratë qytetarit që shiti viçin për të varrosur nënën Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri ka njoftuar se KBI ia ka kthyer paratë qytetarit Sabri Beqiri, në emër t
"10 ditë pritje për operacionin e të atit, denoncimi i fortë i qytetarit" Deputetja e PD dhe përfaqësuesja e kësaj force politike në Komisionin E Shëndetësisë, Albana Vokshi ka denoncuar mungesë
"Ikni vetë, kaq di t’ju them", reagon Braçe pas skandalit te hipotekat (FOTO LAJM) Denoncimi i bërë mbrëmë nga “Fiks Fare”, i cili tregonte se si një qytetar prej më shuumë se 6 vitesh e kishin sorollatu
Zyrtarja e ministrisë filmohet teksa merr ryshfet, qytetari zgjidh hallin pas 25 vitesh (VIDEO) Një qytetar ka më shumë se 25 vjet që endet në një proces privatizimi. Por kamera e fshehtë e emisionit “Stop” ka tregua
“Infermierët po ikin”, Rama kapet keq me komentuesit “Në QSUT ku vijon hap pas hapi modernizimi i shërbimit dhe punohet çdo ditë për përmirësimin e kushteve në çdo drejtim”-
Rrëfimi i qytetarit: QKUK më vrau nënën Pas paraqitjes publike të mbrëmshme të vëllait të ushtarit të UÇK’së, Avni Hysenit, Adnan Hyseni, i cili ngriti dyshime
Qytetarët skeptikë për dorëzimin e Balilit, bëjnë Ramën me “dhimbje koke” Kryeministri Edi Rama është përplasur me komentuesit të cilët besojnë se pas dorëzimit të Klement Balilit fshihet një ma
“Zhduken 8 borëpastruese në Pukë” Shumë nga fshatrat në veri dhe juglindje të Shqipërisë janë në pushtetin e temperatuave të ulëta dhe dëborës. Por pik
"Jemi të bllokuar, babai është në gjendje të rëndë", qytetari bën apel për ndihmë Jetmir Odmati nga fshati Tërshenë i Kukësit bën apel për ndihmë pasi babai i tij ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësor
400 euro për dy vula të zonës Shengen, falsifikuesi i gris pasaportën qytetarit “Fiks fare” denoncoi me zë dhe figurë një person, i cili kundrejt 400-500 euro, arrinte të kalonte qytetarë të ndryshëm
“Jam miku i djalit të kryeministrit”, punonjësi i Hipotekës zhvat banorët Tre familje në Himarë i kanë paguar miliona lekë një “punonjësi” të Hipotekës Qendrore, me qëllim që të merrnin certifik
Qeveria e Kosovës shpërblen Fadil Vokrrin me statusin e ‘Qytetarit me Merita të Veçanta’ Në mbledhjen e sotme, Qeveria e Kosovës, pas propozimit të Ministrit të Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka m