999 rezultate për

quot

Florian Marku "dërrmon" në vetëm dy minuta serbin Suskavceviç Florian Marku fitoi pak minuta më parë ndeshjen e sotme ndaj serbo-boshnjakut Stefan Suskavcevic. Ndeshja zgjati vetë
Barça fiton në ekstrem, ndiqni golat e "El Clasico-s" (VIDEO) Ishte vërtetë një derbi ajo mes Real Madrid dhe Barcelonës sonte me spektakël dhe shumë gola të dhuruar. Casemiro dër
"Merrja 100 euro me një rrugë", a do të ndërhyjë Policia pas deklaratave të banorit në BB? Sherri i ndodhur disa ditë më parë ku u përfshi Damiano dhe Olsi vazhon të përflitet akoma. Në "Big Brother Fun Club
ZYRTARE/ Vendoset fati i Neymar për "El Clasicon" e sotme Pas dy ditësh shumë zërash, tashmë është vendosur përfundimisht për fatin e Neymar nëse do të luajë sonte në “Santiago B
Zidane apo Enrique, ja bilanci i tyre në "El Clasico" Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane dhe ai i Barcelonës, Luis Enrique janë përballur vetëm dy herë në “El Clasico”
5 "betejat" që do të vendosin sot "El Clasicon" (FOTO LAJM) Super sfida mes Real Madrid dhe Barcelonës është një luftë që do të vendoset nga disa beteja. Për të vendosur një ndeshj
Kjo statistikë e Messit "gëzon" Realin para "El Clasicos" Lionel Messi është golashënuesi më i mirë në historinë e "El Clasicos", por "pleshti" ka një statistikë mjaft negative n
Formacioni me 11 lojtarët më të dështuar që kanë luajtur në "El Clasico" (FOTO LAJM) "El Clasico" nuk është një sfidë e zakonshme, ku meritojnë që të luajnë të gjithë. Ajo është një ndër ndeshjet më të ndj
Pamje nga "ferri", kjo është videoja që po tmerron botën (VIDEO) Pamjet e një fëmijet që ikën i tmerruar nga shtëpia e shkatërruar prej avionëve rus në zonën e Hama-s në Siri janë duke
Barcelona do të aktivizojë Neymar në "El Clasico"? Gjykata e Apelit sportiv në Spanjë e njohur si TAD nuk ka arritur që të mblidhet sot në orën 12:00 për të dhënë një vend
Të ndërtojmë lojtarin më perfekt të historisë së "El Clasicos"! (FOTO LAJM) E"El Clasico" padyshim është sfida që ka prodhuar më shumë spektakël dhe emocione në historinë e kampionatit spanjoll. T
"Ndjeva që fytyra po më digjej", vajza rrëfen momentet e sulmit me acid në Londër (FOTO LAJM) Të paktën 12 persona u sulmuan me acid në një klub nate në lindje të Londrës pak ditë më parë. Zjarrëfikësit e Londr
Trezegue "kapet mat" më prezantuesen shqiptare në një "club" nate (FOTO) Ish-sulmuesi i Juventusit, David Trezeguet ka qenë të enjten në Tiranë për shkak të një shorti që do të hidhej për të fi
"El Clasico" vendos rekord ende pa filluar Super "El Clasico" mes Realit dhe Barcelonës, do të jetë eventi më i rëndësishëm dhe më spektakolar i kësaj fundjave. Ga
Presidenti Nishani viziton vendet e shenjta Islame në Qabe dhe Medine (FOTO LAJM) Presidenti i Republikës Bujar Nishani ndodhet në Arabinë Sauditë për një vizitë disa ditore atje, ndërkohë që ka vizitua
Filloi punë si pastruese e vodhi varesen e floririt, arrestohet korçarja Policia e Korçës ka vënë në pranga një 31-vjeçare pasi u akuzohet për vjedhje. “Specialistët e Seksionit për Krimet n
Gjykata Supreme mban seancë publike për "Monstra", ja kur Gjykata Supreme ka konfirmuar syrtarisht mbajtjen e seancës publike për rastin çështjen "Monstra". Ende nuk është ve
"Ta kam dëgjuar zërin e bukur te 'bombat", deputeti i LSDM thumbon deputeten e VMRO-së Deputetja e VMRO-DPMNE-së, Daniela Rangellova, është ankuar sot se deputeti i Lidhjes Social-demokrate të Maqedonisë, Lj
Lupçe "dhunohet" nga tre djemtë problematikë Lupçja është një prej banorëve të Big Brother që i pëlqen të vërë në lojë të tjerët, por këtë herë ai është “dhunuar” n
Gafat e tij eliminuan Bayernin, Kassai "kapet mat" në restorantin e Realit (FOTO) Gjyqtari hungarez, Viktor Kassai u bë protagonist në ndeshjen Real Madrid-Bayern duke dhënë disa vendime të gabuara, në
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.